+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Bombka 3D LED

Bombka 3D LED

Bombka 3D LED to nowoczesna dekoracja świąteczna, która może we wspaniały sposób ozdobić miejsca użyteczności publicznej. W naszym asortymencie znajdziesz kilka wariantów ozdób o takim charakterze. Z pewnością uda się wybrać taką, która będzie optymalna do zaplanowanej aranżacji. Wybierając naszą ofertę, możesz liczyć na najwyższą jakość, która będzie w tym przypadku szczególnie istotna.

Spis treści:
Nasze propozycje
Przykładowe realizacje
Wyjątkowa dekoracja
Czemu ozdoby świetlne cieszą się obecnie takim uznaniem?
Do jakich miejsc?
Wybór stosownego oświetlenia

Zamów bombkę 3D LED firmy Adal

Bombki 3D LED najlepiej poszukać w ofercie sprawdzonej i renomowanej firmy, żeby była ona odpowiedniej jakości. Jesteśmy wieloletnim producentem najróżniejszych choinek sztucznych, ale poza fantastycznymi drzewkami i innymi ozdobami z imitacji igliwia oferujemy również szeroki wybór dekoracji świetlnych. Znajdują się wśród nich właśnie takie, które nawiązują swoim motywem do tej popularnej ozdoby choinkowej, która urosła już do rangi jednego z symboli Świąt Bożego Narodzenia.

Dekoracje latarniowe

Pierwszą z propozycji znajdziesz wśród dekoracji latarni 3D. Przygotowaliśmy tam cztery warianty ozdób nawiązujących do wyglądu bombki, które mogą wspaniale okalać latarnię. Takie bombki są dostępne w różnych kolorach i mogą być wzbogacone wzorami przedstawiającymi gwiazdki. Całość robi duże wrażenie i przyciąga wzrok. To doskonałe dekoracje choćby na typowo nowoczesne, minimalistyczne latarnie, które dzięki takiemu dodatkowi nabiorą stylu i wprowadzą na ulicach świąteczny klimat.

Tron

Kolejna propozycja to tron 3D w kształcie bombki, który posiada specjalne wcięcie, tworząc miejsce, na którym można usiąść. Tym samym jest to dekoracja, która przyciąga wzrok, a także zachęca do podejścia bliżej i zrobienia sobie zdjęcia, siedząc na bombce.

Bramy

W naszych katalogach znajdują się do tego propozycje świetlnych bram, w tym takich w formie bombki. Dekoracja posiada staranne wcięcie w formie tunelu. Taka ozdoba może być kapitalnym wyborem choćby na popularny plac czy rynek miejski, który jest wyłączony z ruchu samochodowego, ale jest chętnie odwiedzany przez mieszkańców i turystów poruszających się pieszo. W tym przypadku dysponujemy także czterema różnymi wariantami takich bram-bombek, które odbiegają nieco od siebie detalami estetycznymi.

Bombki zewnętrzne LED w formie prezentów

Oprawy świąteczne z naszymi produktami

Asortyment marki Adal pojawia się regularnie w oprawach widocznych w dużych miastach, co dotyczy zarówno naszych choinek, jak i figur świetlnych. Gigantyczna bombka LED pojawiła się na świeżym powietrzu w charakterystycznym punkcie Krakowa, gdzie była wielką atrakcją. W Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu stanęły figury w formie renifera ciągnącego sanie, przy którym pojawiło się parę mniejszych drzewek świątecznych, a do tego nasza flagowa choinka Giant. W warszawskim Atrium Reduta motywem przewodnim były z kolei postacie z baśni, natomiast w jednym z centralnych punktów wewnątrz centrum pojawił się oświetlony tron w towarzystwie choinek, w tym ogromnej choinki stożkowej, gęsto przyozdobionej oświetleniem.

Bombka 3D LED to wspaniała dekoracja świąteczna

Bombka 3D LED jest jednym z najczęściej poszukiwanych motywów wśród figur świetlnych, ponieważ od razu kojarzy się ze świętami i szczególnie pięknie się prezentuje. Taka nowoczesna dekoracja może świetnie uzupełnić przygotowywaną oprawę, a w przypadku większych wariantów stać się wręcz centralnym punktem całej koncepcji. Specyfika takich produktów sprawia przy tym, że będziemy je kojarzyć raczej z obszarami publicznymi.

Popularność dekoracji świetlnych

Wraz z rozwojem technologii coraz większym uznaniem zaczęły się cieszyć duże figury świetlne, nawet w trójwymiarowej formie. Przy rozwoju technologii możliwe stało się przygotowanie takich elementów, które zachwycają estetyką. Naturalnym krokiem było przeniesienie do tej formy charakterystycznego symbolu świątecznego, jakim jest bombka. Mocno oświetlone i przestrzenne figury o takim kształcie są fantastyczne, ponieważ od razu przyciągają wzrok i są widoczne z daleka. Efekt ten będzie jeszcze bardziej dosadny na zewnątrz, gdy w grudniu i styczniu szybko robi się ciemno, a po zmroku taka świecąca się bombka zagwarantuje niesamowite wrażenia. To doskonały wybór do nowoczesnych opraw bożonarodzeniowych, szczególnie w sferze publicznej.

W przestrzeniach miejskich i galeriach handlowych

Od lat widoczny jest trend, zgodnie z którym lokalne władze miejskie czy gminne dbają o to, żeby przystroić wybrane obszary z okazji Bożego Narodzenia. Może to przyjmować różny charakter, więc przydadzą się różnorodne produkty z naszego asortymentu. W przypadku figur świetlnych najczęściej zapada decyzja, żeby umieścić je na placach czy deptakach, ponieważ wtedy są one najlepiej wyeksponowane i dostępne dla przechodniów. Sprawdzonym wyborem będą też nasze dekoracje latarniowe w formie bombek, które można umieścić wzdłuż najpopularniejszych i najbardziej ruchliwych ulic. Takie dekoracje są poza tym prawdziwym strzałem w dziesiątkę w przypadku galerii handlowych, co widać w naszym zbiorze realizacji. Zależnie od możliwości można je umieścić w środku lub przed wejściem. Szczególnie trafione będą w tym przypadku te ozdoby, które umożliwiają klientom zrobienie sobie zdjęcia przy takiej dekoracji. Z pewnością będzie to świetnym narzędziem marketingowym i przyczyni się do promocji takiej galerii w okresie świątecznym. Oprócz takich dekoracji polecamy oczywiście wybór naszych choinek Giant, które są świetnym wyborem do przestrzeni publicznych.

Z niezawodnym oświetleniem LED

Obecnie zdecydowanie najlepszą opcją jest wybieranie dekoracji świetlnych, w których wykorzystywane jest oświetlenie LED. Te nowoczesne diody będą zużywały zdecydowanie mniej energii od tradycyjnych światełek, a do tego wykazują się zdecydowanie dłuższą żywotnością. Sama barwa będzie przyjemna dla oka, a z lampkami LED nie ma do tego problemów z przegrzewaniem się. Takie oświetlenie jest lekkie, a przez to łatwe w montażu i przy wykorzystaniu solidnych stelaży, można uzyskać dekorację, która będzie całkowicie bezpieczna w użytku wewnętrznym i zewnętrznym.

Bombka 3D to piękna dekoracja, która każdemu skojarzy się od razu ze Świętami Bożego Narodzenia. Może się pojawić w przestrzeniach miejskich czy na obszarze galerii handlowych, a mamy przy tym do dyspozycji różne produkty w kształcie bombek – od figur na latarnie, po takie w formie tronu czy bramy z tunelem. Zachęcamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z asortymentu Adal.Zobacz także

Figura świetlna LED

Figura świetlna LED

Figura świetlna LED stanowi wyjątkową dekorację, którą warto zastosować przy różnych okolicznościach. Bardzo często dotyczy to okresu Bożego Narodzenia, lecz w przeciwieństwie do wielu innych ozdób,...

Czytaj więcej
Sztuczna choinka na zewnątrz

Sztuczna choinka na zewnątrz

Sztuczna choinka na zewnątrz może stanowić element wyjątkowej dekoracji świątecznej w przestrzeni miejskiej czy przed galerią handlową. Musi być ona przy tym odpowiedniej jakości. Wtedy nie...

Czytaj więcej
Dekoracje świetlne bożonarodzeniowe

Dekoracje świetlne bożonarodzeniowe

Dekoracje świetlne bożonarodzeniowe mogą posłużyć do przygotowania zachwycających opraw świątecznych. Coraz częściej pojawiają się nawet przed prywatnymi domami, choć takie ozdoby wciąż są głównie domeną przestrzeni...

Czytaj więcej
Choinki LED-owe

Choinki LED-owe

Choinki LED-owe wyróżniają się swoją formą i prezencją. Efekt ten najlepiej jest uzyskać, wybierając model sztuczny renomowanej marki Adal o odpowiednim kształcie i pokrywając go dobrej...

Czytaj więcej