+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Choinka do firmy

Choinka do firmy

Choinka do firmy będzie świetnym pomysłem w kontekście wprowadzenia do biura świątecznej atmosfery. Ta udzieli się z pewnością pracownikom, ale też ewentualnym klientom i partnerom biznesowym. W praktyce może to mieć nawet znaczenie w kontekście budowania wizerunku. Warto przy tym postawić na drzewko sztuczne i wybrać odpowiedni model, który będzie dopasowany do przestrzeni swoim stylem wykonania, a przede wszystkim rozmiarem.

Spis treści:
Kiedy warto
Wizerunek
Co wziąć pod uwagę przy wyborze?
Zastosowanie
Wybrać sztuczną czy żywą?
Postaw na naszą ofertę
Realizacje

Kiedy zdecydować się na choinkę w firmie?

Choinka w firmie może odgrywać wbrew pozorom dość znaczącą rolę. Wiele przedsiębiorstw nie wyobraża sobie, że ozdoby tej miałoby zabraknąć w okresie świątecznym. Z perspektywy personelu jest to również ważny aspekt, ponieważ takie drzewko wprowadzi świąteczny nastrój i z pewnością wpłynie pozytywnie na cały zespół. Szeroki wybór drzewek świątecznych do biura oferuje nasza firma Adal.

Kwestia wizerunkowa

Każda firma chce dbać o swój wizerunek, o którym świadczą czasem niepozorne i małe gesty. Jednym z nich może być choćby umieszczenie choinki we wnętrzu biura, gdy zbliża się okres Bożego Narodzenia. Przy obecnej erze mediów społecznościowych szybko można się pochwalić taką dekoracją na firmowych profilach, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim obserwującym. Tego typu dekoracje lub ich brak z pewnością przykują również uwagę klientów i partnerów, którzy przyjdą do biura z myślą o rozmowach biznesowych.

Jaka powinna być choinka do firmy?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, jaka choinka do firmy będzie odpowiednia, gdyż tak naprawdę wiele zależy od specyfiki przestrzeni biurowej i wizji właścicieli. W praktyce małe drzewka potrafią się okazać równie trafnym dodatkiem jak takie zdecydowanie większych rozmiarów. Na pewno rozsądnym wyborem będzie rezygnacja z żywej choinki na poczet dobrej jakości modelu sztucznego, który będzie wygodniejszy pielęgnacyjnie i jest bardziej opłacalny pod względem ekonomicznym oraz ekologicznym.

Zastosowanie

Wiele zależy od specyfiki samego biura. Tak naprawdę do obecności choinek w pomieszczeniach pracowniczych można podejść na różne sposoby. Jeżeli w budynku znajduje się recepcja, to świetnym pomysłem będzie ustawienie na ladzie małej choinki, która już na wejściu wprowadzi do wnętrza świąteczny klimat. Małe i średniej wielkości choinki doskonale sprawdzą się też na biurkach. W biurach często dobrze odnajdują się także duże choinki, które najlepiej będzie wtedy ustawić w centralnym obszarze biura lub innym dobrze widocznym miejscu. Pracownicy z pewnością będą do niej podchodzić, a przy okazji zacieśnią więzy rozmowami – przy okazji samo przystrajanie takiego drzewka może być świetnym pretekstem do tego, żeby zespół spędził ze sobą trochę czasu w mniej formalnych okolicznościach. Wystrój biura warto uzupełnić o elementy oświetleniowe czy inne dekoracje, takie jak girlandy lub wianki, które znajdziesz także w naszej ofercie.

Dekoracje świąteczne w firmie

Dlaczego warto wybrać wersję sztuczną?

Kwestia doboru rozmiaru czy stylu drzewka jest uzależniona w dużej mierze od koncepcji, natomiast do biur sprawdzają się na pewno lepiej choinki sztuczne, niż naturalne. W przypadku tych drugich trudno jest znaleźć takie o idealnych wymiarach, a przede wszystkim przy ich przenoszeniu i strojeniu biuro mocno się zabrudzi. Wersje sztuczne są wygodne w przenoszeniu i rozstawianiu, a do tego można je przechowywać z myślą o użytku w kolejnych latach. W przestrzeniach biurowych zawsze znajdują się tymczasem jakieś schowki czy pomieszczenia na wyposażenie, w których spokojnie można trzymać takie choinki w oczekiwaniu na kolejny sezon i nie będą one w niczym przeszkadzały. Przy okazji będzie to opłacalne dla firmy z perspektywy finansowej, gdyż taki wydatek rozkłada się na lata użytkowania, w których trakcie wydałoby się znacznie więcej na żywe choinki. W kilkuletniej perspektywie jest to również odpowiedzialne z perspektywy środowiskowej.

W Adal oferujemy choinki dla firm i do przestrzeni publicznych

W naszych katalogach znajdziesz choinki dla firm o różnych parametrach, jak i w różnych stylach, jeżeli chodzi o detale wykonania. Dostępne u nas drzewka bożonarodzeniowe doskonale odnajdą się również w prywatnych przestrzeniach czy obszarach publicznych – do tych ostatnich proponujemy nawet ogromne warianty, które sięgają kilkunastu metrów. Takie choinki często są wykorzystywane choćby w kontekście przystrojenia galerii handlowych, przy czym podobne modele mogą być naprawdę dobrym wyborem, jeżeli chodzi o niektóre przestrzenie biurowe.

W różnym rozmiarze

Jesteśmy wiodącym producentem drzewek sztucznych z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu masz pewność, że nasze wyroby będą naprawdę piękne, a do tego charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz trwałością. Oddajemy do dyspozycji dużo modeli o różnym stylu wykonania, a przy tym w wielu rozmiarach, od małych i średnich choinek, po takie naprawdę duże. Naszymi firmowymi produktami są do tego choinki Gigant, sięgające od kilku do kilkunastu metrów, a niektóre warianty można zamówić nawet w rozmiarze ponad dwudziestu metrów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w katalogu, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Przykłady realizacji

Nasze produkty są chętnie wybierane z myślą o pamiętnych oprawach przestrzeni miejskiej i znanych galerii handlowych. Przy okazji otwarcia Galerii Młociny w Warszawie w obiekcie powstały dekoracje nawiązujące do natury i ekologii. We wnętrzu pojawiło się dużo ciekawego oświetlenia, trochę mniejszych choinek oraz większe drzewko, przy którym klienci chętnie robili sobie zdjęcia. Z kolei na zewnątrz napisowi „Młociny” towarzyszyła ogromna choinka gigant na pniu. Z kolei w przypadku wrocławskiego centrum Wroclavia we wnętrzu zachwycały choćby świetlne żołędzie wypełnione bombkami czy zielone gałęzie i podwieszona pod sufitem, średniej wielkości choinka. Model gigant pojawił się z kolei przed samym wejściem. Wiele z choinek Adal wybieranych do tego typu opraw z powodzeniem sprawdzi się przy przystrojeniu obiektów biurowych.

Choinka powinna być dopasowana stylem i rozmiarem do charakterystyki samego biura. Zastosowanie takiego elementu wpłynie na pewno pozytywnie na pracowników i sam wizerunek przedsiębiorstwa w oczach innych. Najlepszym wyborem będą dobrej jakości modele sztuczne, które możesz wybrać z dostępnego u nas asortymentu. Do sztucznych drzewek można dopasować zróżnicowane dekoracje świąteczne, które dopełnią kompozycję. Ofertą ozdób świątecznych również znajdziesz w naszej rozbudowanej ofercie. Jesteśmy również w stanie przygotować konkretną dekorację bożonarodzeniową oraz iluminację świąteczną na zamówienie. W tym celu zachęcamy do kontaktu.Zobacz także

Duże choinki

Duże choinki

Duże choinki pojawiają się w niektórych większych domach oraz oczywiście w przestrzeniach publicznych. Najlepiej wybrać modele sztuczne, które mają dopasowaną stylistykę, a do tego są wygodne...

Czytaj więcej
Choinki świąteczne sztuczne

Choinki świąteczne sztuczne

Choinki świąteczne sztuczne stanowią ciekawą alternatywę dla naturalnych drzewek. Producenci mają pełną kontrolę nad ich wyglądem, mogą go dopracować i zaplanować, więc dostępne są modele o...

Czytaj więcej
Dekoracje latarniowe 3D

Dekoracje latarniowe 3D

Dekoracje latarniowe 3D to bardzo nowoczesna forma przystrojenia przestrzeni miejskich. Mogą być one przygotowane w okresie Bożego Narodzenia, ale nie tylko, gdyż mogą posłużyć również do...

Czytaj więcej
Iluminacje świąteczne na słupy

Iluminacje świąteczne na słupy

Iluminacje świąteczne na słupy są bardzo intrygującym rozwiązaniem, ponieważ pozwalają pięknie ozdobić elementy, które zwykle nie zachwycają swoim wyglądem. Przystrojone w ten sposób będą się tymczasem...

Czytaj więcej
Renifer 3D LED

Renifer 3D LED

Renifer 3D LED to wyjątkowa dekoracja, która sprawdzi się szczególnie w przestrzeniach publicznych i komercyjnych. Taka ozdoba ma nowoczesny charakter. Swoją formą i gabarytami może zrobić...

Czytaj więcej