+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Choinka stożkowa LED

Choinka stożkowa LED

Choinka stożkowa LED to dość klasyczny, ale zawsze sprawdzony wybór, jeżeli chodzi o przestrzenie publiczne. Takie modele bardzo często zdobią rynki największych miast, zachwycając mieszkańców oraz odwiedzających dany rejon turystów. Chętnie wybierają je i centra handlowe, którym odpowiada ona również formą, która nie zajmuje przesadnie dużo miejsca. Taki kształt gwarantuje możliwość rozświetlenia w zasadzie całego drzewka świątecznego. Tego typu warianty znajdziesz w ofercie Adal.

Spis treści
Sprawdzony wybór do obszarów publicznych
Efektowna prezencja
Do przestrzeni miejskich
Dla galerii handlowych
Nasza oferta
Renoma marki
Przykładowe realizacje

Choinka stożkowa LED do galerii handlowych i na place miejskie

Wybór choinki stożkowej LED jest czymś, co mocno kojarzy się z krajobrazem dużych miast w okresie Bożego Narodzenia. Drzewka świąteczne w tej formie są bardzo preferowane, ze względu na swój efektowny wygląd. Przy regularnym kształcie można je w zasadzie w całości oświetlić. Świetnie sprawdzą się na rynkach miast, a do tego można o nich pomyśleć w centrach sprzedażowych, zarówno pod kątem wnętrza, jak i ewentualnego obszaru przed samym obiektem.

Efektowny, klasyczny wariant

Stożkowa forma drzewka jest dość prosta i można ją uważać za klasyczną, bo bardzo często kojarzy się z tym, co można spotkać nawet w ujęciach filmowych. Nie ma w tym przypadku, gdyż szczególnie przy dużych modelach ta forma prezentuje się naprawdę stylowo. W sytuacji, w której wykorzystane ma być do tego oświetlenie LED, taki wariant daje szczególnie duże możliwości. Częstą praktyką jest pokrywanie światłami w zasadzie całości drzewka, przez co wygląda ono, jakby było wykonane z samych światełek. Z powodzeniem można z nich też jednak tworzyć różne wzory czy nawet napisy, możliwości jest naprawdę dużo i stąd utrzymująca się popularność tej opcji.

Częsty wybór w przestrzeniach miejskich

Jest to doskonały wybór w obszarach miejskich, a w szczególności na głównych placach miast i ich rynkach. Tego typu model zachwyci wszystkich, a z wykorzystaniem oświetlenia stanie się widoczny z naprawdę dużej odległości i w praktyce rozświetla obszar dookoła. W zimowe wieczory potrafi to stworzyć unikalny klimat, szczególnie gdy dookoła rozlokowane są różnego rodzaju restauracje. To dobry sposób na promocję danego miasta i zachęcania do niego turystów – zdjęcia takiej choinki z pewnością obiegną portale społecznościowe, co zaintryguje dużo osób i może je nawet przekonać do wybrania się do danego regionu, choćby w wolny weekend. Takie choinki będą też strzałem w dziesiątkę w częściach miast, gdzie organizowane są tzw. jarmarki bożonarodzeniowe, a taka tradycja coraz częściej rozwija się w różnych aglomeracjach w Polsce.

Choinka stożkowa T-mobile

Centra handlowe

Pewną tradycją stało się, że każdego roku większe centra handlowe sięgają po duże drzewka świąteczne i tworzą przy okazji większe oprawy bożonarodzeniowe. Czasem takie drzewa stają w środku galerii, innym razem przed nimi, a czasem w obu miejscach. Dużo zależy od możliwości architektonicznych oraz planów samych właścicieli. Takie dekoracje są jednak ważne, ponieważ pomagają w promowaniu danego miejsca, zachęcaniu do niego klientów i budowaniu relacji z osobami, które już chętnie przychodziły do wybranego centrum, a w takich okolicznościach będą to robić jeszcze częściej. Stożkowy wariant drzewka jest dobrym wyborem ze względu na efektowny wygląd i prostą formę, dzięki której łatwo dopasować go do różnych obszarów. W razie potrzeby można zdecydować się na węższe wersje o mniejszej średnicy, żeby nie zajmowały one bardzo dużo miejsca, co sprawdza się w obiektach o nieco mniejszym metrażu.

Wybierz choinkę stożkową LED od Adal

Choinka stożkowa LED od Adal będzie gwarancją wysokiej jakości. Firma działa na rynku od dłuższego czasu i cieszy się zasłużoną renomą. Przy największych modelach możemy dodatkowo pomóc z samym rozstawianiem i późniejszym złożeniem sztucznego drzewa. Dostępnych jest u nas kilka wersji choinek o takim kształcie. O ich klasie świadczy również fakt, że wielokrotnie były już wykorzystane w różnych aranżacjach, w tym w ramach specjalnej akcji świątecznej w ubiegłym roku.

Sprawdzona marka

Nasza firma ma bardzo bogatą historię, trwającą już od 1997 roku. Ponad dwie dekady dały nam dużo doświadczenia, pozwoliły dopracować produkty w najmniejszych szczegółach i sprawiły, że Adal z rodzinnego producenta przerodził się w firmę o międzynarodowym zasięgu. Możesz nam zaufać, mając pewność, iż spotkasz się z najwyższą jakością obsługi, jak i samego asortymentu. Co bardzo ważne przy większych modelach, oferujemy w ich zakresie kompleksową obsługę zamówień. Zajmiemy się zatem transportem oraz montażem danego modelu, wraz z ozdobami, w wyznaczonym miejscu oraz jego demontażem po zakończonym okresie świątecznym.

Odpowiedni model

W poszukiwaniu absolutnej klasyki polecamy Gigant Standard, czyli jeden z naszych sztandarowych produktów w formie tradycyjnego, równego stożka. Konstrukcja oparta jest na stalowym stelażu, zapewniającym stabilne pokrycie sztucznym igliwiem. Wersja ta może osiągać od niecałych trzech do ponad dwudziestu sześciu metrów. Jeśli szukasz choinki o stożkowej charakterystyce, lecz bez idealnie płaskiej, przypominającej dywan powierzchni, warto postawić na Giant Exclusive. Pokaźne drzewo do złudzenia przypomina gęsty, żywy świerk. Samo rozgałęzienie i nie do końca równa forma gałązek dodaje temu modelowi wartości, jeżeli chodzi o imitację naturalnych odpowiedników. Exclusive może sięgać od ponad czterech i pół do blisko osiemnastu metrów wysokości. Dostępna jest również opcja Gigant Exlclusive Slim Version, z pomniejszoną średnicą, wszędzie tam, gdzie liczy się oszczędność miejsca. Polecamy także inne choinki oraz dekoracje z naszej oferty i oświetlenie LED, które może być zamontowane właśnie na drzewkach świątecznych.

Przykłady realizacji

Nasze drzewko stożkowe o wysokości 1980 cm zostało wykorzystane w 2020 roku przez firmę T-Mobile w ramach specjalnej akcji świątecznej. Była to wyjątkowa akcja charytatywna, która miała na celu niesienie pomocy osobom i instytucjom czy zwierzętom. Choinka stanęła w Warszawie i miała symbol akcji #TVNpomagamysobie, zorganizowanej przez jedną z najpopularniejszych stacji w kraju, której misja była tym razem dwupłaszczyznowa – część wpływów przekazano na posiłki dla potrzebujących w całym kraju, a do tego wsparto branżę gastronomiczną, która zmagała się z problemami związanymi z nadejściem drugiej fali pandemii.

Stożkowe modele Adal z efektownymi ozdobami zdobiły znaną Galerię Krakowską. Dotyczyło to wnętrza centrum oraz obszaru przed nim. Całości oprawy towarzyszyły mniejsze choinki, girlandy oraz wiele dodatkowych światełek. Duży model o takiej formie z efektownymi zdobieniami pojawił się we wnętrzu warszawskiego Domu Mody Klif. W tym stylowym centrum handlowym zastosowano również kilka mniejszych wariantów, w tym w nietypowej formie, gdyż nie zabrakło i opcji podwieszonych oraz umieszczonych w rozświetlonych obramowaniach, dzięki czemu przypominały one efektowne obrazy.

Drzewko z oferty Adal jest szczególnie dobrym wyborem, gdy planuje się efektowną oprawę w obszarach miejskich i handlowych. Z pewnością zachwyci ona wszystkich odwiedzających i przechodniów. Polecamy wybór odpowiednich modeli z oferty Adal.Zobacz także

Choinki sztuczne zewnętrzne

Choinki sztuczne zewnętrzne

Choinki sztuczne zewnętrzne będą świetnym wyborem dla osób, które chcą umieścić taką dekorację na świeżym powietrzu w przestrzeniach prywatnych, ale też publicznych. Musi być ona odpowiednio...

Czytaj więcej
Nowoczesne choinki na pniu

Nowoczesne choinki na pniu

Nowoczesne choinki na pniu są bardzo chętnie wybieranymi modelami, zwłaszcza w największych wariantach, przeznaczonych głównie do dekoracji przestrzeni publicznych w okresie świątecznym. Są one cenione za...

Czytaj więcej