+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Choinka z oświetleniem LED

Choinka z oświetleniem LED

Choinka z oświetleniem LED to nowocześnie wyglądająca dekoracja świąteczna. Modele sztuczne przystrojone w ten sposób będą się prezentować doskonale, a ustawione na zewnątrz będą widoczne z dużego dystansu. Jest to świetny wybór, jeżeli chodzi o przestrzenie publiczne, w tym wszelkie obszary miejskie, które lokalne władze postanowiły ozdobić w okresie Bożego Narodzenia. Z powodzeniem mogą się też pojawić w galeriach handlowych, gdzie pomogą w budowaniu wizerunku i działaniach marketingowych.

Spis treści:
W warunkach publicznych
Walory estetyczne
Wyrazisty charakter
W jakich miejscach?
Oferta Adal
W różnych rozmiarach
Realizacje

Choinka z oświetleniem LED to świetny wybór do przestrzeni miejskich

Choinka z oświetleniem LED jest szczególnie widowiskowa i na pewno zachwyci wszystkich swoim wyglądem. Dodatkowym atutem jest fakt, że mocno rozświetlone drzewo świąteczne będzie widoczne z daleka, co jest bardzo ważne, gdy mowa o dekoracjach do użytku zewnętrznego. Choinka ta jest doskonałym wyborem do otwartych przestrzeni miejskich, ale zachwyci również wykorzystana przed centrami handlowymi lub we wnętrzu takich galerii.

Dekoracyjny charakter

Takie choinki są bardzo ozdobne, łącząc w sobie nowoczesny charakter i tradycję kojarzoną z drzewkami bożonarodzeniowymi. Światełka mogą pokrywać część gałązek, w klasycznym wydaniu, ale jest poza tym opcja przygotowania choinki, która będzie rozświetlona w zasadzie w całości. Można to zrobić w przypadku drzewek stożkowych, które mogą być pokryte dużą ilością oświetlenia, tworząc wrażenie, jakby cała dekoracja była LED-owa. Same światełka mogą mieć różne kolory, więc można przygotować choinki z wieloma barwami, ale i przykładowo jednokolorowe, które mogą się świetnie odnaleźć w mocno współczesnych stylach dekoratorskich.

Doskonale widoczna

Choinki pokryte takim oświetleniem będą się oczywiście pięknie błyszczeć i tym samym mocno rzucać w oczy. Umieszczone w zamkniętych przestrzeniach na pewno od razu przyciągną wzrok i staną się głównym elementem każdego wystroju. Warto jednak docenić to, jakie atuty może mieć takie drzewko w otwartym terenie. Obecne technologie pozwalają spokojnie wykorzystać taką oprawę na zewnątrz, choć oczywiście asortyment musi wtedy pochodzić od sprawdzonego producenta, żeby nie było żadnych wątpliwości dotyczących kwestii bezpieczeństwa. Taka choinka musi być wtedy stabilnie osadzona, a samo oświetlenie zabezpieczone przed mrozem, deszczem czy śniegiem. Choinki pojawiają się w sezonie zimowym, w którym przez większość dnia jest ciemno, więc zalety takiego drzewka będą podkreślone przez znaczną część doby, a choinka będzie dostrzegalna nawet z dalszego dystansu.

Rodzina przy choince

Gdzie się sprawdzi?

Takie choinki są na pewno doskonałe pod kątem przestrzeni miejskich. Lokalne władze zawsze podtrzymują tradycje, ustawiając takie dekoracje w różnych charakterystycznych miejscach. Mogą to być urzędy i inne budynki państwowe, ale przede wszystkim obszary publiczne, takie jak skwery czy rynki. Można na nich postawić naprawdę duże choinki, które z dodatkiem takiego oświetlenia na pewno zachwycą mieszkańców. Poza ukłonem w stronę lokalnej społeczności, takie oprawy stają się przy okazji sporą atrakcją turystyczną, zachęcając odwiedzających i stanowiąc wizytówkę dla danego miasta czy wybranej gminy. Jeżeli chodzi o inne miejsca, to na pewno można jeszcze wymienić galerie handlowe. Takie drzewka mogą stanąć w środku obiektu, a jeżeli jest na to miejsce, na pewno warto postawić taką choinkę przed samym centrum. W takiej sytuacji rozświetlona dekoracja będzie stanowiła świetne narzędzie marketingowe, ponieważ wiele osób z pewnością chętnie przyjdzie zobaczyć taką dekorację, a przy okazji pójdzie skorzystać z samych usług dostępnych w galerii.

Choinki sztuczne z oświetleniem LED od Adal

Choinki sztuczne z oświetleniem LED z naszej oferty mają bardzo różne rozmiary, nadając się dzięki temu do zróżnicowanych opraw. Do dyspozycji są nawet ogromne drzewa, w tym wersje stożkowe, które są chętnie wybierane z myślą o przygotowaniu rozświetlonych wariantów. Wszystkie produkty są wysokiej jakości i będą mogły służyć przez wiele sezonów. Asortyment Adal wielokrotnie pojawiał się już jako element wystroju prestiżowych lokalizacji.

Mniejsze, średnie i duże

W naszych katalogach znajdziesz szeroki wybór choinek małej i średniej wielkości, które są też rzecz jasna doskonałe do gospodarstw domowych, punktów handlowo-usługowych czy biur. W warunkach publicznych mogą być one świetnym uzupełnieniem większych opraw bożonarodzeniowych. Posiadamy także duże, kilkumetrowe choinki, które mogą pięknie przystroić choćby urzędy, mniejsze skwery czy niezbyt duże galerie handlowe. Wszystkie nasze choinki sztuczne są naprawdę wysokiej jakości, więc można liczyć na ich zachwycający wygląd, poparty do tego ogromną wytrzymałością. Z takich produktów można korzystać wiele lat, co będzie wygodne i opłacalne finansowo, a do tego ma to znaczenie pod kątem środowiska, gdyż jest to rozwiązanie ekologiczne.

Bardzo duże rozmiary

Flagowym punktem naszej oferty są choinki gigant, które osiągają od kilku do nawet kilkunastu metrów. Dostępnych jest przy tym kilka wariantów, które różnią się detalami wykonania. Możesz wybrać choćby choinki stożkowe, które można pokryć oświetleniem LED nawet w całości. W asortymencie mamy także dość tradycyjnie wyglądające choinki, lecz w powiększonym wydaniu. W tej kategorii mamy również niezwykle efektowne modele na pniu, które przy tych parametrach prezentują się doprawdy kolosalnie.

Realizacje

Jesteśmy renomowanym producentem i działamy na rynku od wielu lat, a nasze choinki pojawiały się już w licznych oprawach przygotowanych w najsłynniejszych galeriach handlowych dużych polskich miast. W Porcie Łódź pojawiła się nasza duża choinka, która została pięknie przystrojona bombkami i światełkami, a do tego przy podstawie pojawiły się większe LED-owe elementy, które dały zachwycający efekt. Całość uzupełniały oczywiście inne dekoracje, w tym mniejsze choinki, które zostały też podwieszone pod stropem. Nasza choinka gigant w wersji na pniu stanęła przed wrocławskim centrum Wroclavia. Gałązki i sam pień pokryte były światełkami, a do tego drzewo przyozdobiła figura świetlna LED w kształcie wiewiórki oraz podstawa z oświetleniem imitującym liście. Asortyment Adal towarzyszył także oprawie warszawskiej Galerii Młociny, gdzie duża i oświetlona choinka znalazła się w środku, a ogromny model pojawił się na zewnątrz. Choinka była gęsto pokryta oświetleniem i dekorację można było dostrzec już z daleka.

Choinka z oświetleniem LED to połączenie tradycji z nowoczesnym stylem. Taka ozdoba będzie naprawdę wyjątkowa, w większym wydaniu świetnie sprawdzając się w przestrzeniach miejskich. Z myślą o wysokiej jakości dekoracjach tego typu polecamy wybór oferty Adal.Zobacz także

Choinki sztuczne ozdobione

Choinki sztuczne ozdobione

Choinki sztuczne ozdobione mają ogromną wartość dekoracyjną. W niczym nie odbiegają od swoich naturalnych odpowiedników, a wręcz przeciwnie, gdyż charakteryzują się do tego regularnymi gałązkami, którym...

Czytaj więcej
Choinka sztuczna jak prawdziwa

Choinka sztuczna jak prawdziwa

Choinka sztuczna jak prawdziwa jest alternatywą dla żywych drzewek bożonarodzeniowych umieszczanych na centralnych placach miast, w centrach handlowych czy placówkach kulturalnych. Do zalet tego typu dekoracji...

Czytaj więcej
Świetlne ozdoby świąteczne

Świetlne ozdoby świąteczne

Świetlne ozdoby świąteczne są obecnie bardzo pożądanymi elementami opraw bożonarodzeniowych. Są one szczególnie efektowne, gdyż światła w naturalny sposób przyciągają wzrok. Dużym plusem jest to, że...

Czytaj więcej
Ekskluzywne choinki sztuczne

Ekskluzywne choinki sztuczne

Ekskluzywne choinki sztuczne powinny się odznaczać najwyższą jakością, która znajdzie odzwierciedlenie w spektakularnym wyglądzie. Ważne jest też rzecz jasna, żeby spełniały normy ekologiczne oraz oczywiście bezpieczeństwa....

Czytaj więcej
Choinka do firmy

Choinka do firmy

Choinka do firmy będzie świetnym pomysłem w kontekście wprowadzenia do biura świątecznej atmosfery. Ta udzieli się z pewnością pracownikom, ale też ewentualnym klientom i partnerom biznesowym....

Czytaj więcej