+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Choinki ekskluzywne

Choinki ekskluzywne. Poznaj ich zalety

Choinki ekskluzywne wyróżniają się nienaganną prezencją, wynikającą z wykorzystania najwyższej jakości materiałów i dbałości o samo wykonanie. Poszukując takich modeli sztucznych, warto zwrócić uwagę na ofertę doświadczonego producenta, takiego jak Adal. Odnajdziesz u nas drzewka świąteczne w różnych wariantach i rozmiarach. To wersje optymalne do użytku domowego, ale i ogromne modele, także na pniu, które mogą stanowić wspaniałą dekorację centrów handlowych oraz innych obszarów miejskich.

Spis treści
Czym się wyróżniają?
Jakość
Obsługa
Wybierz piękne drzewka sztuczne Adal
Oferta
Duże warianty z pniem optymalne do obszarów miejskich

Co wyróżnia choinki ekskluzywne?

Choinki ekskluzywne, jak sama nazwa wskazuje, powinny się odznaczać wysoką jakością. Ważne są dopracowane projekty, wykonanie, a także wykorzystane materiały. Obecnie duży nacisk kładzie się na akcenty ekologiczne, stąd do produkcji drzewek uważanych za warianty premium stosuje się surowce, które mogą być potem poddawane procesowi recyklingu. Przez wzgląd na wygodę użytkownika istotną kwestią jest to, żeby drzewko można było w prosty sposób rozłożyć i złożyć. Mile widziane są zatem rozwiązania ułatwiające takie zadania. W przypadku bardzo dużych choinek wysokiej klasy producent powinien oferować kompleksową obsługę, wraz z dostarczeniem i zamontowaniem ozdób w określonym miejscu oraz zdemontowaniu całości w określonym czasie. Za wybraniem takich produktów przemawia to, że pięknie się prezentują, a dodatkowo wysoka jakość przekłada się na żywotność takiej choinki.

Najwyższa jakość

W przypadku choinek sztucznych duża część osób wciąż ma w pamięci przygotowywane przed laty produkty z taniego plastiku, które prezentowały się mało korzystnie. Z czasem wiele się zmieniło, a dostępne obecnie drzewka ekskluzywne wyróżniają się naprawdę wysoką jakością. Wyglądem niczym nie ustępują one naturalnym odpowiednikom, a często są wręcz bardziej efektowne, gdyż posiadają równomiernie rozłożone, gęste gałązki. Coraz częściej można spotkać choinki wykonane z polietylenu, czyli PE, a więc materiału, który doskonale pasuje do drzewek świątecznych pod względem wizualnym, a co istotne, jest tworzywem, które może być w przyszłości oddane do recyklingu. Tym samym choinki premium zyskują również ekologicznego charakteru.

Prostota rozkładania lub pomoc w tym zakresie

Sięgając po choinki z wysokiej półki, z pewnością oczekujesz, że ich użytkowanie będzie komfortowe. Ważna jest przy tym kwestia ich montażu i demontażu. W większości naszych drzewek korzystamy z dwóch specjalnych systemów, a mianowicie hook in system oraz quick distribute system. Hook in system bazuje na swobodnym zdejmowaniu i osadzaniu konkretnych gałązek, a quick distribute system pozwala składać i rozkładać drzewka jednym ruchem, w schemacie przypominającym korzystanie z parasola. Decydując się na zakup drzewka firmy Adal w sklepie internetowym wieczniezywechoinki.pl do swojego domu, mieszkania czy biura, z pewnością wygodnie ustawisz choinkę, a po okresie świątecznym zdemontujesz ją i przechowasz w formie, która nie zajmie dużo miejsca. Nieco inaczej wygląda kwestia bardzo dużych drzew sztucznych, wykorzystywanych w przestrzeniach publicznych. Są one bardziej wymagające w montażu, więc dobrze, jeżeli firma przygotowująca takie ekskluzywne produkty oferuje również pomoc zarówno w zakresie dostarczenia, zamontowania, zdemontowania, jak i magazynowania choinki. Taką kompleksową obsługę zamówień oferuje Adal.

Czemu warto na nie postawić?

Choć jednorazowo wysokiej klasy choinka sztuczna może być nieco droższa od gorszej jakości modeli, to warto mieć na uwadze, że dzięki starannemu wykonaniu nie traci ona na wartości, więc można z niej korzystać przez wiele sezonów. W praktyce zatem nie tylko lepiej się prezentuje, ale długofalowo jest opłacalna finansowo, gdyż wydatek rozkłada się na lata, przez które zachodziłaby konieczność kupowania nowych żywych drzewek lub słabszych jakościowo modeli sztucznych. Jeśli wybierzesz wariant z polietylenu, to dodatkowo po okresie użytkowania możesz oddać drzewko do recyklingu, co będzie korzystne dla środowiska.

Zdecyduj się na ekskluzywne choinki sztuczne polskiego producenta Adal

Ekskluzywne choinki sztuczne znajdziesz w ofercie Adal. Jesteśmy renomowaną i bardzo doświadczoną firmą, funkcjonującą na rynku już od wielu lat. Dzięki temu nasze produkty są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem dostępnym na stronie, gdzie odnajdziesz bardzo duży wybór sztucznych drzewek. Poszczególne modele różnią się detalami wykonania i oczywiście rozmiarami.

Mężczyzna ubierający choinkę ekskluzywną

Duże doświadczenie

Nasza firma zajmuje się przygotowaniem choinek sztucznych już od ponad dwudziestu lat. To okres, podczas którego mieliśmy czas dopracować w najmniejszych szczegółach wszystkie projekty i aspekty produkcyjne. Wybierając nasze choinki, masz zatem pewność, że są one wysokiej jakości i posłużą przez wiele lat. Produkty są również oznakowane stosownymi certyfikatami bezpieczeństwa, choćby w zakresie niepalności.

Szeroka i różnorodna oferta

Dużą przewagą sztucznych drzewek nad tymi naturalnymi jest oczywiście możliwość kontrolowania ich wyglądu. Proponujemy szeroką i zróżnicowaną ofertę świątecznych drzewek. Poszczególne warianty różnią się szczegółami estetycznymi czy choćby ilością i rozkładem gałązek. Z pewnością zatem odnajdziesz model, który spełni twoje oczekiwania. Proponujemy też choinki o najróżniejszych rozmiarach – od malutkich wersji, dobrych do postawienia na stoliku czy biurku, po ogromne warianty do obszarów miejskich.

Ekskluzywne choinki na pniu w wersji Giant do przestrzeni publicznych

Poszukując ozdób świątecznych do przestrzeni miejskich, warto zainteresować się ekskluzywnymi choinkami na pniu. W naszej ofercie znajdują się takie drzewa w wersji Giant, a więc o bardzo dużych wymiarach. Posiadają one efektowne pnie, które dodają im walorów estetycznych. Dodatkowo są one doceniane za to, iż obszar przy podstawie, pod gałązkami, może być przejrzysty czy nawet wykorzystany w inny sposób. Te wersje mogą pięknie ozdobić place w miastach lub galerie handlowe, zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Takie modele choinek Adal są chętnie wybierane w kontekście efektownych, świątecznych opraw.

Piękny wygląd i inne atuty. Doskonałe na place miejskie i do galerii handlowych

Efektownie podkreślony pień jest dużym atutem pod względem wizualnym. Dodaje on sztucznemu drzewu naturalnego charakteru i sprawia, iż całość prezentuje się stabilnie i okazale. W wariantach Giant, stosowanych raczej w przestrzeniach publicznych, szczególnie dobrym pomysłem mogą być wersje, w których gałęzie zaczynają się dopiero od pewnego poziomu. Dzięki temu powierzchnia przy podstawie może być zagospodarowana innymi ozdobami lub można ją pozostawić, dzięki czemu drzewko mimo pokaźnych rozmiarów nie ogranicza samej widoczności na danym piętrze. Z tego względu warianty Pine Giant i Pine Giant Extra są doskonałym pomysłem w kontekście oprawy świątecznej na placach, przed ważnymi budynkami publicznymi w miastach, a także w przypadku galerii handlowych. Są one dostępne w wersjach zewnętrznych i wewnętrznych, więc możne je ustawić zarówno w środku takiej galerii, jak i przed wejściem.

Przykłady realizacji z tymi choinkami

Nasze choinki pojawiają się w licznych realizacjach opraw świątecznych w przestrzeniach miejskich, w tym w galeriach handlowych. Częstym wyborem są wtedy choinki na pniu. Taka pojawiła się choćby przed wrocławskim centrum Wroclavia, gdzie stanęła na zewnątrz, z elementami oświetleniowymi przy podstawie i efektowną figurką wiewiórki, przymocowaną do pnia. Oczywiście ozdób oświetleniowych i mniejszych choinek nie zabrakło również w środku. Choinka firmy Adal tego typu pojawiła się też przed warszawską Galerią Młociny. Do tego mniejszy model wykorzystany został we wnętrzu tego centrum, gdzie pojawiły się także liczne światełka, figury świetlne czy nawet małe choinki podwieszone pod sufitem.

Ekskluzywne choinki sztuczne cechują się wysoką jakością, co przekłada się na ich piękny wygląd i możliwość użytkowania drzewka przez wiele sezonów. Takie produkty znajdziesz w ofercie Adal, w różnych wariantach, zarówno do użytku domowego, jak i wykorzystania w obszarach publicznych. Zachęcamy więc do wybrania naszego asortymentu.Zobacz także

Choinka z oświetleniem LED

Choinka z oświetleniem LED

Choinka z oświetleniem LED to nowocześnie wyglądająca dekoracja świąteczna. Modele sztuczne przystrojone w ten sposób będą się prezentować doskonale, a ustawione na zewnątrz będą widoczne z...

Czytaj więcej
Ceny choinek sztucznych

Ceny choinek sztucznych

Ceny choinek sztucznych od poszczególnych firm bywają zróżnicowane, zależnie od jakości ich wykonania. Przy rozpatrywaniu danych ofert widoczne jest to, iż bezpośrednia stawka będzie uzależniona w...

Czytaj więcej