+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Choinki LED-owe zewnętrzne

Choinki LED-owe zewnętrzne

Choinki LED-owe zewnętrzne są coraz chętniej wybierane pod kątem przestrzeni miejskich czy opraw przed renomowanymi punktami handlowymi. Jest to związane z ich efektownym charakterem oraz tym, że stają się one doskonale widoczne bez względu na warunki pogodowe. Mogą tym samym stanowić ważne nawiązanie do tradycji oraz mocny punkt marketingowy. W tym przypadku trzeba się jednak liczyć z tym, że dekoracja musi być wysokiej jakości i odznaczać się odpowiednim poziomem bezpieczeństwa.

Spis treści:
Doskonałe do obszarów publicznych
W jakich miejscach?
Kwestie bezpieczeństwa
Piękny wygląd
Preferowane większe dekoracje
Wybierz modele od Adal
Oferta
Realizacje

Choinki LED-owe zewnętrzne do przestrzeni publicznych

Po choinki LED-owe zewnętrzne sięga się raczej w obszarach publicznych. W tych prywatnych dominują mniejsze drzewka do pomieszczeń wewnętrznych, podczas gdy dekoracje na świeżym powietrzu mogą wspaniale wzbogacić i podnieść prestiż poszczególnych rejonów miejskich czy handlowych. Taka oprawa musi być przemyślana, ponieważ może być narażona na dość wymagające warunki, więc kluczowym aspektem jest zachowanie bezpieczeństwa. W zamian za to można jednak uzyskać fantastycznie wyglądające drzewo świąteczne.

Gdzie odnajdą zastosowanie?

Tego typu dekoracje nie są raczej codziennością przy prywatnych domach, gdzie właściciele przystrajają ewentualnie rosnące w ogrodzie krzaki czy drzewka. Po takie warianty chętnie sięga się jednak w miejscach publicznych o szczególnym znaczeniu. Pojawiają się one przede wszystkim na rynkach w dużych miastach, ale coraz częściej można się spotkać z przygotowywaniem takich opraw na placach w większych miejscowościach poszczególnych gmin czy powiatów. Poza skwerami mogą one przyozdobić inne charakterystyczne punkty państwowej infrastruktury, a więc obszary przed ważnymi budynkami publicznymi, czyli choćby urzędami. Oprócz tego jest to popularny wybór w zakresie galerii handlowych, a już w szczególności, gdy dane centrum ma do dyspozycji większy kawałek przestrzeni przed samym obiektem. W takiej sytuacji taka oświetlona choinka odgrywa nie tylko rolę czysto dekoracyjną i estetyczną, ale przy okazji marketingową, ponieważ może ona skutecznie zachęcać przechodniów do odwiedzenia danej galerii. Zdjęcia takiego drzewka szybko obiegną poza tym media społecznościowe, co potencjalnie przyciągnie kolejnych odbiorców.

Lampki na choince

Co trzeba wiedzieć o ich przygotowaniu?

Przygotowanie choinki na zewnątrz jest zdecydowanie bardziej wymagające niż w środku budynku. Dekoracje pojawiają się w wymagającym okresie zimowym, więc są narażone na bardzo niskie temperatury, ale co gorsza opady deszczu i śniegu, a także porywisty momentami wiatr. Na pewno trzeba je zatem solidnie umocować, gdyż w przeciwnym razie mogą stwarzać zagrożenie. Do tego trzeba dobrać stosowne oświetlenie, któremu nie groźna będzie wilgoć czy ujemna temperatura. Całość jest zatem stosunkowo wymagająca i przy takiej oprawie trzeba koniecznie wybrać dobrej jakości produkty, a do tego najlepiej będzie skorzystać z profesjonalnej pomocy w zakresie montażu, gdyż dopiero wtedy będzie to gwarancją pełnego bezpieczeństwa.

Zachwycający efekt wizualny

Rozświetlona choinka daje na zewnątrz najlepsze efekty. Trzeba brać pod uwagę to, że zimą szybko robi się ciemno, więc oświetlenie odgrywa tym istotniejsza rolę. Takie drzewko będzie można spokojnie podziwiać i późnym popołudniem czy wieczorem, gdy niebo jest już całkowicie czarne. W praktyce to właśnie w takich okolicznościach choinka będzie się prezentować najlepiej i z pewnością wszystkich zachwyci.

Zalety większych rozmiarów

W związku z charakterem takich choinek i miejsc, w których się pojawiają, wybór pada najczęściej na naprawdę duże drzewa sztuczne sięgające od kilku do nawet kilkunastu metrów. Można mieć wtedy gwarancję, że uda się na nich gustownie rozłożyć elementy oświetleniowe, a całość będzie się stosownie wyróżniać na otwartej przestrzeni, w której mniejsza choinka mogłaby być przytłoczona i mało zauważalna. Do tego duże i świecące drzewko świąteczne będzie dostrzegalne nawet z większych odległości. Ma to szczególne znaczenie dla centrów handlowych, ponieważ przyciąga potencjalnych konsumentów do danego obiektu i wyróżnia daną galerię w konkretnym rejonie.

Sprawdzone i efektowne choinki LED-owe zewnętrzne od Adal

Choinki LED-owe zewnętrzne muszą pochodzić od sprawdzonego producenta. Zachęcamy zatem do wybrania naszego asortymentu, zwłaszcza że przy zamówieniu największych drzewek możesz liczyć na kompleksową obsługę wraz z fachowym montażem. Z takiej możliwości skorzystało już wiele podmiotów. Z tego względu oprawy świąteczne przygotowane z udziałem produktów Adal zdobiły już sporo znanych miejsc w całym kraju.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór wysokiej klasy choinek sztucznych o różnym stylu wykonania i w licznych rozmiarach. Do takich celów najlepiej będą się nadawać nasze flagowe choinki Gigant, które mogą sięgać kilkunastu metrów wysokości, a w przypadku niektórych modeli nawet więcej. Planując pokrycie całości gałązek oświetleniem, na pewno optymalnym wyborem będą warianty o stożkowej, prostej formie. Można je pięknie rozświetlić, tworząc wrażenie jakby cała dekoracja składała się ze światełek, podczas gdy pod nimi wciąż znajduje się piękna, sztuczna choinka. Szczegółowe informacje o poszczególnych choinkach znajdziesz w naszych katalogach. Co bardzo ważne proponujemy kompleksową obsługę, więc przywieziemy taką choinkę w wyznaczone miejsce i zajmiemy się jej profesjonalnym montażem. Jest to gwarancją po pierwsze tego, że uda się wyeksponować wszystkie atuty dekoracji, a po drugie zyskasz pewność odnośnie kwestii bezpieczeństwa. Ustawiona przez nas choinka będzie pewnie i stabilnie osadzona, więc nie straszne będą jej zmienne warunki panujące na zewnątrz w okresie zimowym.

Przykłady realizacji

Choinki Adal zdobiły warszawską Galerię Młociny. Kilka mniejszych modeli pojawiło się w środku, gdzie motywem przewodnim była natura, więc także przygotowane figury świetlne nawiązywały choćby do szyszek. Najbardziej okazała choinka dużych rozmiarów stanęła natomiast przed wejściem do galerii i była mocno pokryta właśnie oświetleniem. Towarzyszył jej przy tym napis z nazwą tego centrum handlowego. Cudowne, rozświetlone choinki stożkowe znalazły się w Galerii Krakowskiej, gdzie zachwycały swoim wyglądem na zewnątrz i z daleka przyciągały potencjalnych klientów. Drzewko Gigant na pniu przystrojone światełkami zdobiło obszar przed wrocławskim centrum Wroclavia, gdzie dołożone były do tego figury świetlne, w tym efektowna wiewiórka.

Choinki LED-owe zewnętrzne naprawdę wyróżniają się swoim wyglądem, a do tego zwykle wybiera się takie drzewka naprawdę pokaźnych rozmiarów, co gwarantuje rewelacyjny efekt. Pojawiają się głównie w przestrzeniach miejskich i przed galeriami handlowymi, gdzie mają budować dobrą atmosferę i stanowić przy okazji narzędzie promocyjne. Takie dekoracje montuje się w wymagających warunkach, więc warto zadbać o ich jakość i bezpieczeństwo, wybierając renomowany asortyment od Adal.Zobacz także

Choinki sztuczne zewnętrzne

Choinki sztuczne zewnętrzne

Choinki sztuczne zewnętrzne będą świetnym wyborem dla osób, które chcą umieścić taką dekorację na świeżym powietrzu w przestrzeniach prywatnych, ale też publicznych. Musi być ona odpowiednio...

Czytaj więcej
Bombka 3D LED

Bombka 3D LED

Bombka 3D LED to nowoczesna dekoracja świąteczna, która może we wspaniały sposób ozdobić miejsca użyteczności publicznej. W naszym asortymencie znajdziesz kilka wariantów ozdób o takim charakterze....

Czytaj więcej
Ozdoby świąteczne zewnętrzne

Ozdoby świąteczne zewnętrzne

Ozdoby świąteczne zewnętrzne pojawiają się w przestrzeniach prywatnych i publicznych. Najczęściej można się spotkać z takimi w formie oświetlenia, które będzie widoczne z daleka i szczególnie...

Czytaj więcej
Ceny choinek sztucznych

Ceny choinek sztucznych

Ceny choinek sztucznych od poszczególnych firm bywają zróżnicowane, zależnie od jakości ich wykonania. Przy rozpatrywaniu danych ofert widoczne jest to, iż bezpośrednia stawka będzie uzależniona w...

Czytaj więcej
Świetlne ozdoby bożonarodzeniowe

Świetlne ozdoby bożonarodzeniowe

Świetlne ozdoby bożonarodzeniowe to nie tylko światełka, które umieszcza się zawsze na choinkach. Obecnie ciekawe pomysły na dekoracje pojawiają się nawet w ogrodach prywatnych domów. Szczególne...

Czytaj więcej