+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Choinki LED-owe

Choinki LED-owe

Choinki LED-owe wyróżniają się swoją formą i prezencją. Efekt ten najlepiej jest uzyskać, wybierając model sztuczny renomowanej marki Adal o odpowiednim kształcie i pokrywając go dobrej jakości oświetleniem. Daje to fantastyczny efekt, pożądany szczególnie w obszarach publicznych, gdzie może pełnić funkcje wizerunkowe i promocyjne. Z myślą o takich dekoracjach zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Spis treści
Zalety
Modele do użytku zewnętrznego lub w jasnej kolorystyce
W jakich przestrzeniach się sprawdzą?
Asortyment Adal i realizacje

Jakie atuty mają choinki LED-owe?

Choinki LED-owe mają szczególną wartość dekoracyjną. Wszystkich zachwycą swoim wyglądem, a ze świateł można nawet formować na ich powierzchni kształty czy napisy. W takim wariancie zdecydowanie wyróżniają się one również poziomem rozświetlenia. Takie dekoracje nie wymagają dodatkowej ekspozycji, gdyż mocno się wybijają na tle krajobrazu, co jest efektem niezwykle pożądanym.

Bardzo dekoracyjne

Na pewno tego typu warianty mają ogromną wartość wizualną. Odbiegają one od klasycznych drzewek świątecznych kojarzonych z domami, nabierając mocno nowoczesnego charakteru, przy jednoczesnym poszanowaniu tradycji. Dekoracja może przybierać nawet kilkukolorowe odcienie, a do tego z oświetlenia można ułożyć wzory czy nawet napisy, choćby w postaci nazwy miejscowości, w jakiej ma stanąć taka ozdoba. Takie modele z pewnością zrobią na wszystkich oglądających duże wrażenie.

Widoczne z daleka

Przy dużej liczbie elementów oświetleniowych LED uzyska się naprawdę sporą intensywność samego światła, zatem wokół choinki nie trzeba ustawiać żadnych lamp czy innych akcesoriów, które doświetlą daną przestrzeń. Daje to również mocny efekt wizualny nie tylko z bliska, ale i daleka. Ma to ogromne znaczenie, szczególnie gdy drzewko ma się znaleźć na zewnątrz, ponieważ po zmroku będzie ono rewelacyjnie widoczne. Taki wariant rzuca się również w oczy przy dziennym świetle, przyciągając uwagę, a tym samym zainteresowanie ludzi.

Czy można znaleźć choinki LED-owe zewnętrzne bądź białe?

Choinki LED-owe zewnętrzne wymagają użycia oświetlenia, które będzie bezpieczne w zakresie ewentualnych opadów i wilgoci, a jeśli szukasz białych modeli, to same światła mogą przyjmować różne barwy, więc najłatwiej jest to osiągnąć, dobierając umiejętnie kolorystykę. W poszukiwaniu wariantów ośnieżonych warto docenić estetykę wynikającą z ich wykonania, natomiast dodatkowo można je przystroić światełkami, pod warunkiem, że zastosowane materiały będą pod tym kątem sprawdzone.

Użytek na świeżym powietrzu

Ustawianie ozdobnych choinek na zewnątrz jest oczywiście możliwe, lecz wymaga spokojnego i rozsądnego podejścia. Trzeba pamiętać, że w terenie choinki są narażone na opady śniegu czy deszczu, a nawet jeżeli znajdują się pod zadaszeniem, mogą być poddane oddziaływaniu dużej wilgoci. Po pierwsze trzeba zatem wybrać drzewka sztuczne nadające się do wykorzystania na świeżym powietrzu. Oprócz tego kluczowe jest dobranie odpowiedniej jakości oświetlenia, którego wykorzystanie na otwartej przestrzeni również jest dopuszczalne. Warto zatem sięgnąć po produkty od sprawdzonej marki, takiej jak Adal, co da gwarancję, że dekoracje będą nie tylko piękne, ale i całkowicie bezpieczne w użytku.

Choinki LED-owe w mieście

Różne możliwości w zakresie oświetlenia

Warto mieć na uwadze, że oświetlenie może przyjmować różną kolorystykę i już w tym obrębie daje to ogromne możliwości dekoracyjne w kontekście drzewka. Możesz postawić na coś bardziej tradycyjnego lub nowoczesnego. Białe lub bardzo jasne światełka pozwolą osiągnąć podobną barwę całego drzewka, które z pewnością zaskoczy wtedy swoją estetyką i będzie pasować do wielu koncepcji wystroju.

Co z wariantami ośnieżonymi?

Planujesz zakup ośnieżonej choinki i przystrojenie jej oświetleniem LED? Przy odpowiedniej jakości asortymentu jest to możliwe, choć w tym przypadku najlepiej, jeżeli światełka dopełnią drzewko, nie przesłaniając zupełnie samego efektu wizualnego na gałązkach. W naszej ofercie mamy różnego rodzaju białe drzewka świąteczne, które można bez obaw łączyć ze światełkami, ponieważ materiał, z którego wykonana jest imitacja śniegu, posiada stosowne certyfikaty świadczące o niepalności, więc przygotowanie takiej dekoracji będzie całkowicie bezpieczne.

Gdzie wykorzystuje się choinki sztuczne LED-owe?

Choinki sztuczne LED-owe pojawiają się na pewno w obszarach publicznych, szczególnie tych miejskich, choć można je spotkać na prywatnych posesjach oraz w mniejszych miejscowości. Zdobią one szczególnie charakterystyczne punkty, które przyciągają mieszkańców i zwiedzających. Jest to jeden z popularniejszych wyborów, jeżeli chodzi o centra handlowe, gdzie będą one dodatkowo pełnić funkcje czysto marketingowe. W ofercie mamy odpowiednie choinki oraz produkty oświetleniowe, zatem polecamy wybór naszego asortymentu.

Przestrzenie publiczne

Takie choinki świetnie odnajdą się w rejonach publicznych, a więc najczęściej charakterystycznych miejscach w miastach i miejscowościach, takich jak główne place, rynki czy obszary przed budynkami publicznymi. Wystawiają je wtedy szefowie danych instytucji, a najczęściej po prostu lokalne władze. Ma to na celu uczczenie okresu świątecznego, zadowolenie mieszkańców, ale jest przy okazji elementem promocji danego regionu, który może się pochwalić taką dekoracją poprzez serwisy internetowe, przyciągając ludzi z sąsiednich miejscowości oraz turystów.

Galerie handlowe

Na pewno modele tego typu dobrze nadają się w kontekście galerii handlowych. Przy tych większych powierzchniowo mogą być umieszczone w środku, ale takie warianty rewelacyjnie sprawdzą się na zewnątrz, przyciągając wzrok przechodniów. Wpływa to na wizerunek danej placówki i może zachęcić nowych klientów, którzy nie planowali odwiedzenia danej galerii, ale wybiorą się tam, widząc tak okazałe drzewko świąteczne, a z dużą dozą prawdopodobieństwa udadzą się wtedy również na zakupy czy do kawiarni znajdującej się w takim centrum.

Nasze produkty i przykładowe realizacje

Do przygotowania takich drzewek świątecznych najlepiej sprawdzą się modele o równej formie. W kontekście mniejszych i średniej wielkości produktów możemy polecić szczególnie wariant Stożek, który świetnie się do tego nadaje. Przy naprawdę dużych choinkach sprawdzonym wyborem będzie Giant Standard, choć można pomyśleć też o odpowiednim przystrojeniu wariantów Giant Exclusive, które dostępne są również w wersji Slim. Poza drzewkami zachęcamy do skorzystania z dostępnych w katalogu produktów oświetleniowych. Choinki Adal wielokrotnie stanowiły już główne punkty wystawnych opraw w różnych miejscach. Nasza duża choinka stanęła choćby w stylowym centrum Dom Mody Klif w Warszawie, gdzie pokryta była jasnym światełkami, a do tego otoczyła ją intrygująca, rozświetlona zabudowa. Wspaniale oświetlony model od Adal pojawił się także w Hali Koszyki, gdzie całe wnętrze było cudownie oświetlone, gdyż lampki pokryły również wszystkie słupy i filary. Ogromny model stożkowy pokryty oświetleniem LED stanął przed Galerią Krakowską, w której duże i przystrojone drzewo świąteczne pojawiło się we wnętrzu, w towarzystwie szeregu innych dekoracji.

Drzewka wykorzystujące oświetlenie LED są bardzo efektowne i mogą być umieszczone na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Zachwycają one wyglądem i przyciągają wzrok światłami, zatem takie dekoracje mogą przy okazji świetnie pracować na wizerunek czy marketing danego miejsca. W tym celu konieczne jest sięgnięcie po asortyment najwyższej klasy, zatem zachęcamy do zakupu produktów Adal.Zobacz także

Choinki LED-owe

Choinki LED-owe

Choinki LED-owe wyróżniają się swoją formą i prezencją. Efekt ten najlepiej jest uzyskać, wybierając model sztuczny renomowanej marki Adal o odpowiednim kształcie i pokrywając go dobrej...

Czytaj więcej
Nowoczesne choinki świąteczne

Nowoczesne choinki świąteczne

Nowoczesne choinki świąteczne coraz częściej przybierają formę pięknie przystrojonych sztucznych drzewek. W odróżnieniu od naturalnych odpowiedników nie trzeba ich kupować co sezon, a dzięki obecnym technologiom...

Czytaj więcej
Stylowe choinki

Stylowe choinki

Stylowe choinki pojawiają się w przestrzeniach prywatnych i publicznych. Zależnie od wizji czy charakteru danego obszaru można je udekorować bardziej tradycyjnie lub nowocześnie. Podstawą jest jednak...

Czytaj więcej
Ozdoby świąteczne zewnętrzne

Ozdoby świąteczne zewnętrzne

Ozdoby świąteczne zewnętrzne pojawiają się w przestrzeniach prywatnych i publicznych. Najczęściej można się spotkać z takimi w formie oświetlenia, które będzie widoczne z daleka i szczególnie...

Czytaj więcej
Choinka LED na zewnątrz

Choinka LED na zewnątrz

Choinka LED na zewnątrz jest niezwykle efektowną dekoracją. Pokaźnych rozmiarów drzewka świąteczne tego typu pojawiają się szczególnie często w przestrzeniach miejskich. W kontekście takich wariantów bardzo...

Czytaj więcej