+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Choinka na pniu w Koziegłowach

Choinki na pniu produkowane w Koziegłowach

Choinki na pniu w Koziegłowach są wizytówką tego rejonu, który słynie z produkcji świątecznych drzewek, sprzedawanych w kraju i za granicą. Są one doceniane za wysoką jakość i wytrzymałość. Warianty na pniu cieszą się szczególną popularnością. Zawdzięczają to swojemu efektownemu wyglądowi i temu, jak są zbliżone do naturalnych odpowiedników. Świetnie sprawdzą się w kontekście ozdób prywatnych budynków i realizacji w przestrzeniach publicznych, którymi zajmuje się firma Adal.

Spis treści
Z czego wynika ich popularność?
Obszar słynący z choinek
Renoma w kraju i za granicą
Wytrzymałość
Zalety modeli na pniu
Wybierz produkty marki Adal

Z czego wynika popularność choinek na pniu produkowanych w Koziegłowach?

Choinka na pniu w Koziegłowach od razu kojarzy się z dobrą jakością i pięknym wyglądem. Rejon ten można uznać za zagłębie produkcji choinek sztucznych w naszym kraju, a wariant z pniem jest szczególnie doceniany, za swoją naturalną i efektowną prezencję. Wszystkie wychodzące stąd drzewka odznaczają się wysokim standardem, przekładającym się na ich wytrzymałość. Przy odpowiednim przechowywaniu można się cieszyć ich użytkowaniem przez wiele lat. Ta trwałość i samo dopracowanie pod względem dekoracyjnym przełożyło się na zagraniczną renomę choinek z tego obszaru. Aktualnie są one doceniane nie tylko w części innych krajów europejskich, ale nawet na innych kontynentach.

Prawdziwe zagłębie choinek

Dla miasta choinki są obecnie w zasadzie jego wizytówką oraz powodem do dumy. Aktualnie widząc sztuczne drzewko w jakimkolwiek rejonie Polski, możesz z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidywać, iż powstało ono właśnie w Koziegłowach. Wynika to z ogromnej liczby zarejestrowanych tu podmiotów, zajmujących się taką produkcją. Jest to związane z długą tradycją takiej działalności, która w pierwotnej formie, odbiegającej jeszcze od skali obecnych firm, rodziła się już w zasadzie w latach 80. XX wieku, gdy takie wyroby śmiało można było traktować jako zupełnie nowe i zaskakujące. W ten sposób zrodziły się przedsiębiorstwa, które przez lata dopracowywały swoje technologie i rozwijały ofertę, tak jak było to w przypadku firmy Adal.

Wyroby znane nie tylko w Polsce

Aktualnie sztuczne drzewka z tego rejonu są już znane nie tylko we wszystkich zakamarkach Polski, ale dotarły już w naprawdę odległe kraje. Skala i przede wszystkim jakość produkcji choinek z tego miejsca, sprawiła, że wyroby trafiły na rynki międzynarodowe. Można je spotkać nie tylko w sąsiednich państwach Europy, ale aktualnie już i na innych kontynentach. Taka renoma musi być zasłużona. Mimo rosnącej skali działania, lokalne firmy cały czas kładą nacisk przede wszystkim na jakość, stale poprawiając też już stosowane rozwiązania i poszerzając swoje oferty. Dzięki temu tutejsze choinki są niedoścignione i wzbudzają duże zainteresowanie.

Trwałość

Wybierając sztuczną choinkę, oczekujesz tego, że będzie ona efektowna, ale i wytrzymała, więc przy umiejętnym przechowywaniu, będzie się nią można cieszyć długie lata. Takie właśnie są wyroby powstające w Koziegłowach, czego często nie można niestety powiedzieć o drzewkach słabszej jakości, od mało doświadczonych firm, które zamiast na jakości, skupiają się na ilości. Zupełnie inne podejście w tym rejonie owocuje tym, że produkty są bardzo trwałe, bez względu na to czy mowa o niewielkich, ozdobnych drzewkach, czy wielkich modelach, które wykorzystuje do ozdabiania rynków oraz innych przestrzeni publicznych.

Kolorowe lampki choinkowe

Atuty takich wariantów

Spośród jakże popularnych choinek z tej gminy, warianty na pniu są uważane za flagowe produkty. Wzbudzają one tak duże zainteresowanie ze względu na swój wygląd. Efektowny pień mocno nawiązuje do natury i kojarzy się ze stabilnością. Jest to zresztą bardzo trafne skojarzenie, gdyż drzewko o takiej konstrukcji rzeczywiście jest bardzo wytrzymałe, nadaje się zarówno do wykorzystania we wnętrzach, jak i w warunkach plenerowych, oczywiście przy odpowiednim wykonaniu i zabezpieczeniu.

Choinki sztuczne na pniu firmy Adal z siedzibą w Koziegłowach

Nasza firma posiada siedzibę w Koziegłowach i zajmuje się produkcją między innymi choinek sztucznych na pniu. Funkcjonujemy na rynku od ponad dwudziestu lat, tworząc drzewka z pasją i dbałością o wysoką jakość. Znalazło to przełożenie w obecnie międzynarodowej już renomie. W kontekście wariantów z pniem, mamy do dyspozycji mniejsze, ozdobne modele, większe opcje My Tree oraz największe drzewa sięgające kilkunastu metrów. W szczególności te ostatnie są wykorzystywane w wielu realizacjach w przestrzeni publicznej.

Doświadczenie i renoma

Adal działa na rynku od 1997 roku, co daje już naprawdę niebagatelne doświadczenie. Widać to po wysokiej jakości produktów, których standard jest potwierdzony zgodnością z międzynarodowymi certyfikatami, świadczącymi też o bezpieczeństwie samych wyrobów. Aktualnie nasze choinki trafiają na europejskie rynki do Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Francji, ale nie tylko, gdyż są już znane nawet w Afryce czy Australii. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, wybierasz zatem naprawdę sprawdzoną markę.

Od mniejszych modeli po drzewa gigant

Wersje na pniu są bardzo cenione przy dużych drzewach, które mają się prezentować efektownie i stabilnie na placach, rynkach czy przed galeriami handlowymi. Części osób zależy jednak na takiej ozdobie w mniejszym formacie, żeby ustawić taką choinkę w domu czy na ladzie sklepowej. W takiej sytuacji polecamy wybór Mini Tundry Na Pniu Ośnieżonej, w rozmiarze 75 centymetrów lub pięknych drzewek Alpejskich, także w wersji ośnieżonej. Takie choinki są dostępne w kilku opcjach jeżeli chodzi o rozmiar, od 60 do 210 centymetrów. Poszukując już większych drzew sztucznych na pniu, masz do dyspozycji modele My Tree, w trzech wariantach wysokościowych: 4, 6 i 8 metrów. Są one chętnie wybierane do wystroju powierzchni wewnętrznych, takich jak choćby galerie handlowe. Wreszcie mamy do zaoferowania największe modele tego typu, czyli Pine Giant Tree i Pine Giant Extra. Opcja Extra odróżnia się tym, iż gałęzie zaczynają się tam zdecydowanie niżej. Te drzewa osiągają od 5 do niemal 16 metrów. Są też dostępne w wersjach przeznaczonych do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego.

Przykłady naszych realizacji

Modele na pniu w największych wersjach My Tree, Pine Giant Tree i Pine Giant Tree Extra są często wybierane przez naszych klientów w kontekście wystrojów świątecznych dużych obiektów miejskich, takich jak choćby centra handlowe. Przykładem jest tutaj Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, który posiadał taki model wewnątrz budynku. Pokaźnych rozmiarów, przystrojone drzewo było wtedy widoczne doskonale zarówno z poziomu na którym było ustawione, jak i balkonów z wyższej platformy. Całość dekoracji obejmowała figury origami, iluminacje świetlne oraz ozdoby z mniejszych modeli z naszej oferty, w tym z choinką wiszącą do góry nogami. Jeden z modeli Adal pojawił się przed inną wrocławską galerią, a mianowicie centrum Wroclavia. Wykorzystano tam wariant z gałęziami rozpoczynającymi się od połowy, dzięki czemu pień ozdobiony był figurą wiewiórki, a kolejne dekoracje znalazły się przy samej ziemi. Elementów ozdobnych, w tym podwieszonych mniejszych choinek czy girland, nie zabrakło także we wnętrzu. Choinki Adal zdobiły również punkty w stolicy. Jeden z ogromnych modeli Giant, otoczonymi małymi drzewkami, znalazł się przed warszawską Galerią Młociny. Towarzyszył mu efektowny napis „Młociny”, a kolejne dekoracje, w tym małe choinki oraz girlandy, znalazły się w środku budynku. Gigantyczna i naturalnie wyglądająca choinka przystrajała wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, czyli słynną Halę Koszyki. Nastroju dodawały tam drzewa oświetlone sznurem świetlnym i wiszące gwiazdy 3D, natomiast największą i główną atrakcją była właśnie pięknie ozdobiona choinka.

Koziegłowy słyną z produkcji sztucznych choinek, a jednymi z najchętniej wybieranych są modele na pniu, cenione za efektowny i naturalny wygląd. Właśnie w tych okolicach znajduje się siedziba naszej firmy, z sukcesami działającej na rynku od ponad dwudziestu lat. Adal gwarantuje starannie dopracowane choinki o wysokiej jakości wykonania, więc zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!Zobacz także

Dekoracje latarniowe

Dekoracje latarniowe

Dekoracje latarniowe stanowią charakterystyczny element miejskiego krajobrazu, gdy rozpoczyna się grudzień i wielkimi krokami zbliża się okres Bożego Narodzenia. Są to jedne z najbardziej wyróżniających się...

Czytaj więcej
Produkcja choinek sztucznych

Produkcja choinek sztucznych

Produkcja choinek sztucznych to wymagające i odpowiedzialne zadanie. Każdego roku w przestrzeniach prywatnych i publicznych pojawiają się drzewka świąteczne, które mają być symbolem nadejścia tego wyjątkowego...

Czytaj więcej
Świetlne ozdoby bożonarodzeniowe

Świetlne ozdoby bożonarodzeniowe

Świetlne ozdoby bożonarodzeniowe to nie tylko światełka, które umieszcza się zawsze na choinkach. Obecnie ciekawe pomysły na dekoracje pojawiają się nawet w ogrodach prywatnych domów. Szczególne...

Czytaj więcej
Producent choinek na pniu

Producent choinek na pniu

Producent choinek na pniu tworzy efektowne drzewa, wyglądem bardzo zbliżone do tych naturalnych. Ich wyjątkowa prezencja sprawia, iż są to modele cieszące się coraz większą popularnością....

Czytaj więcej
Choinki ekologiczne

Choinki ekologiczne

Choinki ekologiczne to temat wywołujący wiele dyskusji. Wybrać te naturalne, a może sztuczne? Pozornie może się wydawać, że te pierwsze, ale przyglądając się argumentom przemawiającym za...

Czytaj więcej