+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Choinki świąteczne sztuczne

Choinki świąteczne sztuczne

Choinki świąteczne sztuczne stanowią ciekawą alternatywę dla naturalnych drzewek. Producenci mają pełną kontrolę nad ich wyglądem, mogą go dopracować i zaplanować, więc dostępne są modele o różnej charakterystyce. Z perspektywy użytkowników komfortowe jest to, iż dekoracji nie trzeba w żaden sposób pielęgnować i nie traci ona z czasem swojej wartości wizualnej. Jest to dodatkowo opłacalne z perspektywy środowiskowej i finansowej. Zachęcamy do wybrania wysokiej jakości produktów Adal.

Spis treści
Czemu warto się na nie zdecydować?
Piękny wygląd
Komfort użytkowania
Oferta Adal
Renoma marki
Szeroki asortyment
Drzewka Gigant
Przykładowe realizacje

Co przemawia za wybraniem sztucznych choinek świątecznych?

Choinki świąteczne sztuczne mają tę przewagę nad swoimi naturalnymi odpowiednikami, że posiadają ukształtowaną formę i nie tracą na wyglądzie po upływie paru tygodni. Wiele osób docenia przy okazji sam fakt, że dekoracja nie wymaga oczywiście podlewania. Do tego nie trzeba się obawiać konieczności sprzątania opadającego igliwia. Dobrej jakości model posłuży przez wiele lat, zatem jest to opłacalna inwestycja finansowa, a do tego może pomóc w dbaniu o środowisko.

Piękny wygląd przez długi czas

Naturalne choinki potrafią być piękne, lecz ich problemem jest to, że są takie tylko przez pierwsze kilka-kilkanaście dni, a w większości domów takie dekoracje chętnie zostawia się na dłuższy czas. Niestety drzewka te tracą igliwie, a przez to i swój piękny wygląd. Do tego często trzeba się namęczyć, żeby kupić piękną choinkę, ponieważ sprzedawcy poza tymi najładniejszymi, mają egzemplarze z połamanymi czy nieregularnymi gałązkami. W wariantach sztucznych nie ma tego problemu – są one wykonane tak, jak je zaplanowano, a do tego, rzecz jasna, pozostają piękne bez względu na upływający czas.

Wygoda użytkowania

Kupowanie, transportowanie i rozstawianie żywej choinki jest zawsze problematyczne, ponieważ drzewka są ciężkie i sypie się z nich igliwie. W efekcie generuje się dużo zabrudzeń w samochodzie i domu, a samo ustawianie choinki sprawia problemy, szczególnie gdy postawi się na stosunkowo duże warianty. Problemów nie brakuje także po rozstawieniu, gdyż naturalna choinka wymaga regularnego podlewania, a z biegiem czasu każdego dnia trzeba zbierać z podłogi opadające igły. Wariant sztuczny możesz łatwo przewieźć czy zamówić z dostawą, samo rozstawianie jest naprawdę proste, a potem nie ma żadnych komplikacji – choinka po prostu stoi i cieszy oko, bez podlewania czy zabrudzeń. Po okresie świątecznym wystarczy ją natomiast złożyć i umieścić gdzieś na przechowanie do kolejnego sezonu świątecznego.

Kobieta fotografująca choinkę sztuczną

Opłacalność

Praktyka pokazuje, że choinki sztuczne są opłacalne finansowo i ekologicznie. Dobrej jakości produkty służą długie lata, więc w tym czasie wydałoby się dużo więcej na kupowanie kolejnych naturalnych drzewek. Do tego, w takim okresie wygenerowanych zostałoby znacznie więcej zanieczyszczeń związanych z uprawianiem choinek i ich transportowaniem, niż ma to miejsce przy jednorazowej produkcji modelu sztucznego. Choć wydawać by się mogło, że dla środowiska lepsze są naturalne choinki, tak naprawdę natura zdecydowanie mniej odczuwa skutki wyprodukowania wersji sztucznej. Możesz kupić przy tym choinki wykonane z polietylenu, które po zakończeniu użytkowania oddasz do recyklingu.

Choinki świąteczne sztuczne od Adal

Adal oferuje choinki świąteczne sztuczne już od ponad dwudziestu lat. Doświadczenie poskutkowało dopracowaniem produktów w najmniejszych szczegółach, dlatego są one najlepsze na rynku. Asortyment jest przy tym szeroki, więc każdy znajdzie odpowiednie drzewko, bez względu na to, gdzie ma ono zostać wykorzystane. Naszą specjalnością są choinki Gigant o szczególnie dużych rozmiarach. Są one wykorzystywane w realizacjach opraw świątecznych zarówno w kraju, jak i za granicą.

Sprawdzona marka

Nasza firma działa na rynku od 1997 roku i tak długi czas pozwolił nam na rozwój oraz zdobycie odpowiedniej renomy. Jakość choinek Adal mówi zresztą sama za siebie, zarówno jeżeli chodzi o ich wygląd, jak i to, jak długo można się cieszyć produktami po ich zakupie. Wszystkie drzewka są przy tym w pełni bezpieczne do użytkowania, gdyż przygotowujemy wyłącznie jakościowe produkty, co potwierdzają certyfikaty wydawane przez europejskie i amerykańskie laboratoria.

Szeroka oferta

Mamy bardzo szeroką ofertę choinek, które różnią się od siebie formą oraz wysokością. Poszczególne warianty mają swoją charakterystykę, jeżeli chodzi o zastosowane materiały, liczbę gałązek czy ich układ. Wszystkie modele udostępniamy w kilku lub kilkunastu rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego do swojego wnętrza. Oferowane przez nas choinki są optymalne nie tylko do użytku domowego, ale i w punktach sprzedażowych, biurach, urzędach i wielu innych obiektach. Proponujemy również mniej typowe choinki, w tym ozdobne warianty na pniu czy ośnieżone. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Modele Gigant

Flagowymi produktami Adal są choinki Gigant. To szczególnie duże modele, które mogą osiągać od kilku do nawet ponad dwudziestu metrów. Są one dostępne w kilku wersjach. Giant Standard to klasyczny wariant stożkowy, kojarzony z wielu placów miejskich. Giant Exclusive ma jeszcze bardziej naturalną formę i jest też przygotowywany w wersji Slim, o mniejszej średnicy. Oferujemy także wariant My Tree czy Pine Giant Tree i Pine Giant Extra, a więc wyjątkowe choinki gigant na pniu. Co istotne, przygotowujemy drzewa świąteczne w wersjach do użytku wewnętrznego, ale i zewnętrznego, zatem możesz po nie sięgnąć również z myślą o placach miejskich czy terenach przed galeriami handlowymi.

Przykłady wykorzystania naszych choinek

W związku z dużą renomą, jakością wyrobów i kompleksową obsługą, z naszej oferty korzysta wiele podmiotów krajowych i zagranicznych, które planują efektowne oprawy bożonarodzeniowe. Jedna z naszych choinek Gigant zdobiła wnętrze centrum handlowego znajdującego się na Placu Unii w Warszawie. Całość uzupełniały liczne elementy świetlne, znajdujące się w środku galerii oraz na zewnątrz. Nasze choinki zdobiły również jeden z najnowocześniejszych obiektów handlowych Dolnego Śląska, a mianowicie Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu. Dużo małych choinek pojawiło się w środku – były one ustawione na specjalnych podestach lub podwieszone pod sufitem. W głównym fragmencie centrum nie zabrakło również choinki Gigant, ulokowanej przy figurach świetlnych renifera z saniami.
W zeszłym roku na asortyment Adal postawił hotel Atlantis w Dubaju, który w poprzednich latach decydował się na zaopatrzenie od jednego z producentów z Chin. Właściciele obiektu byli zachwyceni jakością zamówionych choinek Gigant Exclusive oraz tym, że udało im się je bardzo szybko zamontować.

Sztuczne drzewka bożonarodzeniowe cieszą się coraz większym uznaniem, gdyż są efektowniejsze od naturalnych odpowiedników i nie wymagają pielęgnacji. Do tego, z kupionego modelu można korzystać wiele lat, co zwyczajnie się opłaca. Zachęcamy do wybrania wysokiej jakości produktów Adal, w tym wyjątkowych choinek Gigant.Zobacz także

Uliczne oświetlenie świąteczne

Uliczne oświetlenie świąteczne

Uliczne oświetlenie świąteczne pozwala nadać przestrzeni miejskiej wyjątkowego, bożonarodzeniowego klimatu. To efektowne dekoracje, które spodobają się przechodniom i przejeżdżającym drogami kierowcom samochodów. Istnieją różne możliwości, w...

Czytaj więcej
Dekoracje świąteczne 3D

Dekoracje świąteczne 3D

Dekoracje świąteczne 3D potrafią zachwycić nieszablonowością i szczególnie widowiskowym stylem. Przygotowane w ten sposób figury świetlne mogą prezentować niemalże dowolne motywy, zarówno klasyczne, jak i bardziej...

Czytaj więcej
Choinki sztuczne zewnętrzne

Choinki sztuczne zewnętrzne

Choinki sztuczne zewnętrzne będą świetnym wyborem dla osób, które chcą umieścić taką dekorację na świeżym powietrzu w przestrzeniach prywatnych, ale też publicznych. Musi być ona odpowiednio...

Czytaj więcej
Choinki sztuczne ozdobione

Choinki sztuczne ozdobione

Choinki sztuczne ozdobione mają ogromną wartość dekoracyjną. W niczym nie odbiegają od swoich naturalnych odpowiedników, a wręcz przeciwnie, gdyż charakteryzują się do tego regularnymi gałązkami, którym...

Czytaj więcej