+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Choinka sztuczna jak żywa

Choinki sztuczne jak żywe – sprawdź ofertę Adal

Choinki sztuczne jak żywe – to takich modeli najczęściej szukamy w ostatnich latach w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia. Ten szczególny czas w roku, któremu towarzyszy niezwykła atmosfera, to okres, w którym otaczamy się ważnymi dla nas symbolami i dekoracjami. Dla wielu osób najważniejszym z nich jest właśnie choinka. Niektórzy nie wyobrażają sobie przeżywania tego magicznego czasu bez tej ważnej ozdoby. Coraz częściej odchodzi się jednak od tradycyjnych żywych drzewek na rzecz choinek sztucznych, które jednak wyglądają praktycznie tak samo jak ich naturalne odpowiedniki. Dodatkowo wpływają na większą ochronę środowiska, a przy tym są wyjątkowo ekonomicznym rozwiązaniem. Producent ADAL zaprasza do zapoznania się z ofertą choinek sztucznych dedykowanych zarówno przestrzeniom miejskim, jak i pomieszczeniom zamkniętym.

Spis treści:
Dlaczego warto zainwestować w alternatywą wersję naturalnych drzewek?
Oferta przedsiębiorstwa ADAL
Sztuczne drzewka w przestrzeni publicznej
Syntetyczne ozdoby przeznaczone do domów, biur i zamkniętych pomieszczeń

Choinka sztuczna jak żywa, czyli dlaczego warto zainwestować w alternatywą wersję naturalnych drzewek?

Sztuczne choinki – nie zawsze przypominające wyglądem żywe drzewka – weszły już na rynek dobrych kilkanaście lat temu. Ich głównym zadaniem miało być skuteczne wyeliminowanie nadmiernej wycinki naturalnych drzewek w okresie przedświątecznym. Niestety pierwsze modele nie cieszyły się zbytnią popularnością. Nie tylko nie wyglądały zbyt dobrze i w niczym nie przypominały żywych choinek, ale spory kłopot stanowiła ich właściwa utylizacja. Większość z nich bowiem produkowana była z metalu oraz plastiku, które charakteryzują się niezwykle długim czasem rozkładu. W żaden sposób nie łączyło się to więc z faktyczną ochroną środowiska.

Nowe rozwiązania – lepszy wygląd i ochrona środowiska

Na szczęście dziś syntetyczne drzewka nie wyglądają już jak te sprzed lat. Przede wszystkim są one projektowane zupełnie inaczej, dzięki temu mogą cieszyć nas gęstymi, rozłożystymi gałęziami oraz intensywnie zieloną barwą do złudzenia przypominającą naturalny kolor iglastych drzewek. Bardzo łatwo jest więc się pomylić w ocenie ich autentyczności. Warto również zauważyć, że nowoczesne modele wykonywane są wyłącznie z polietylenu, który można z powodzeniem oddać do recyklingu.

Opcja dla alergików

Nie należy również zapominać, że kupno sztucznego drzewka wiąże się też z wieloma innymi zaletami. Z pewnością jest to doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z różnego rodzaju alergiami, szczególnie tymi związanymi z żywicą. Inwestycja w taką choinkę pomoże wprowadzić do mieszkania świąteczną atmosferę, bez zbędnego narażania domowników na pojawienie się alergicznych dolegliwości.

Oszczędność

Oczywiście sztuczne świerki czy sosny pozwalają również sporo zaoszczędzić. Nie trzeba bowiem co roku udawać się do sklepu, po kolejne drzewko, które i tak po skończonym sezonie zostanie wyrzucone. Polietylenowe choinki mogą spokojnie służyć przez kilka, a nawet kilkanaście lat, jednocześnie przez cały ten czas pozostając wyjątkowo piękne i zielone.

Trwałość i porządek

Z pewnością takie ozdoby pomogą uniknąć także codziennego sprzątania igieł z podłogi. Okażą się również szczególnie przydatne w przypadku znajdujących się w domu zwierząt, które mogą nie tylko regularnie strzepywać igły z naturalnej choinki, ale również roznosić je po całym mieszkaniu.

Nikt nie powinien mieć więc już wątpliwości, że syntetyczne drzewka mogą nie tylko wyglądać jak żywe, ale przede wszystkim okażą się niezwykle bezpieczne dla środowiska i otoczenia.

Kolorowe bombki choinkowe

Choinki sztuczne jak żywe – oferta przedsiębiorstwa ADAL

W bogatej ofercie firmy ADAL dostępne są wyglądające jak żywe sztuczne choinki, którymi można ozdobić swoje mieszkanie, biuro czy sklep, a także dużo większe drzewka przeznaczone do udekorowania przestrzeni miejskiej. Wszystkie modele produkowane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, które jednocześnie są w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku.

Wyjątkowy projekt

Warto zauważyć, że syntetyczne choinki ADAL naprawdę wyglądają jak żywe. Związane jest to z misternym projektowaniem każdego modelu w taki sposób, aby trudno go było potem odróżnić od naturalnych sosen albo świerków. Wszystkie ozdoby zawierają bardzo autentycznie wyglądające pędy roślin, które można jednocześnie dowolnie regulować, uzyskując satysfakcjonujący dla siebie efekt. Ze względu na użycie do produkcji polietylenu, drzewka nie wymagają specjalnej pielęgnacji oraz trzymania w odpowiedniej temperaturze. Równie dobrze będą się więc prezentować w nagrzanym holu hotelowym, jak i podczas minusowych temperatur na miejskim rynku.

Łatwy montaż i przechowywanie

Ponadto zarówno samo przechowywanie, jak i składanie ozdób jest wyjątkowo łatwe. Większość modeli składa się z kilku odpowiednio oznaczonych części, które wystarczy tylko po kolei połączyć aby cieszyć się piękną oraz zieloną dekoracją. W przypadku większych drzewek przeznaczonych do ozdoby przestrzeni miejskich oferujemy nie tylko możliwość zakupu, ale również pomoc przy montażu i demontażu ozdoby.

Certyfikaty gwarancją bezpieczeństwa

W asortymencie producenta ADAL znajdują się wyłącznie drzewka, które są w pełni zgodne z wszystkimi niezbędnymi certyfikatami wydawanymi przez europejskie i amerykańskie laboratoria. Oznacza to, że mogą być bezpiecznie wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach, jak i otwartych przestrzeniach, nie stanowiąc przy tym zagrożenia pożarowego. Zdarza się bowiem, że żywe choinki pod wpływem ciepła i energii wytwarzanych przez znajdujące się na nich lampki świąteczne, mogą się samoistnie zapalić, jednocześnie znacząco zwiększając ryzyko wzniecenia pożaru.

Choinki sztuczne jak żywe w przestrzeni publicznej, domu i biurze

Sztuczne choinki wyglądające do złudzenia jak żywe szczególnie efektywnie ozdabiają miejskie rynki czy place. Taka ozdoba nie tylko nadaje całemu miejscu niepowtarzalnego, świątecznego klimatu, ale także przyciąga wielu mieszkańców i turystów, którzy chętnie robią sobie na tle drzewek pamiątkowe zdjęcia.

Drzewka jako ozdoba przestrzeni miejskiej

Oferta firmy ADAL obejmuje więc różnej wielkości sztuczne choinki, które okażą się najlepszym rozwiązaniem do udekorowania wybranej przestrzeni publicznej. Przykładem może być chociażby projekt stworzony na potrzeby Galerii Krakowskiej. Ogromny model choinki został postawiony w okolicach Dworca Głównego, zaś same drzewko ozdobiono licznymi łańcuchami świetlnymi. Taka imponująca świąteczna dekoracja cieszyła się niezwykłą popularnością wśród Krakowiaków.

Nie tylko drzewka – sprawdź naszą ofertę iluminacji i figur 3D

Warto też dodać, że producent ADAL realizuje również inne projekty związane z Bożym Narodzeniem. Przestrzeń miejska może więc być dodatkowo ozdobiona świetlną figurą, przepięknymi girlandami lub oryginalnym napisem.

A co w domu lub biurze?

Coraz więcej osób decyduje się również na umieszczenie wiecznie żywego drzewka w swoim mieszkaniu lub biurze. W ofercie ADAL znajdują się zarówno niewielkie modele, które można postawić na stoliku, szafce czy sklepowej ladzie, jak i wysokie, sięgające nawet pięciu metrów choinki, pięknie ozdabiające wysokie mieszkanie, przestronny hol czy lobby w biurowcu.

Katalog ADAL obejmuje więc wiele rodzajów choinek o zróżnicowanych wielkościach. Do każdego modelu, można ponadto wedle uznania dobrać inne ozdoby, w tym girlandy świąteczne imitujące igliwia czy lampki oświetleniowe pięknie dopełniające tworzenie bożonarodzeniowego klimatu.

Skorzystaj z naszej oferty!

Choinki sztuczne jak żywe okażą się więc doskonałą ozdobą zarówno przestrzeni publicznych, jak i pomieszczeń zamkniętych. Nie tylko staną się niezwykle długotrwałą inwestycją efektywnie służącą przez wiele lat, ale również bezpieczną dla środowiska oraz otoczenia, dzięki znaczącemu zmniejszeniu ryzyka powstawania pożarów. Duży wybór modeli znajdujących się w ofercie firmy ADAL oraz możliwość realizacji indywidualnych projektów sprawia, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia mogą być tymi najpiękniejszymi. Zapraszamy do współpracy!Zobacz także

Figura świetlna LED

Figura świetlna LED

Figura świetlna LED stanowi wyjątkową dekorację, którą warto zastosować przy różnych okolicznościach. Bardzo często dotyczy to okresu Bożego Narodzenia, lecz w przeciwieństwie do wielu innych ozdób,...

Czytaj więcej
Producent choinek PE

Producent choinek PE

Producent choinek PE proponuje wyroby bardzo wysokiej jakości, które pod względem wizualnym dorównują swoim naturalnym odpowiednikom. Takie drzewka przedstawiają o wiele większą wartość niż produkty z...

Czytaj więcej
Iluminacje świetlne budynków

Iluminacje świetlne budynków

Iluminacje świetlne budynków zdobią różne ważne obiekty państwowe oraz centra handlowe przy wyjątkowych okazjach, a szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Podkreślają one wagę takich wydarzeń...

Czytaj więcej
Choinki miejskie

Choinki miejskie

Choinki miejskie są ważnym elementem budowania świątecznej atmosfery w miastach, gdy zbliża się okres Bożego Narodzenia. To istotne dla samych mieszkańców, ale i osób przyjezdnych. Takie...

Czytaj więcej
Figury świetlne 3D

Figury świetlne 3D

Figury świetlne 3D to nowoczesna i bardzo efektowna forma dekoracji. Mogą być przygotowane w ramach opraw świątecznych, ale nie tylko, gdyż mogą również zawierać inne motywy...

Czytaj więcej