+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Choinki sztuczne ozdobione

Choinki sztuczne ozdobione

Choinki sztuczne ozdobione mają ogromną wartość dekoracyjną. W niczym nie odbiegają od swoich naturalnych odpowiedników, a wręcz przeciwnie, gdyż charakteryzują się do tego regularnymi gałązkami, którym nie grozi złamanie. Wybór takich produktów jest odpowiedzialny zarówno, jeżeli chodzi o środowisko, jak i własny komfort oraz budżet. Proponujemy duży wybór drzewek o standardowych wymiarach, które możesz samemu przystroić. W przypadku największych modeli możesz zdecydować się na ubrane wersje.

Spis treści
Co przemawia za wyborem takich wariantów?
Aspekty użytkowe
Ograniczanie wydatków
Ekologia
Estetyka
Nasza oferta
Realizacje

Czemu warto wybrać choinki sztuczne ozdobione zamiast naturalnych odpowiedników?

Choinki sztuczne ozdobione są wyborem, za którym przemawia wiele aspektów, gdy porówna się je z żywymi odpowiednikami drzewek świątecznych. Na pewno są one o wiele wygodniejsze z perspektywy domowników, sprzedawców czy jakichkolwiek innych właścicieli miejsc, w których mają stanąć. Raz kupione sprawdzą się na wiele lat, można je bez problemu składać i rozkładać. Przekłada się to na oszczędności, ponieważ nie trzeba się liczyć z wydawaniem na ten cel pieniędzy każdego roku. Wreszcie w szerszej perspektywie oznacza to mniejsze obciążenie środowiska niż związane z alternatywą w postaci kupienia przynajmniej kilku wariantów naturalnych.

Wygoda

Choć wszyscy doceniają walory estetyczne, jakie niosą za sobą takie dekoracje, wielu osobom choinki kojarzą się jednak z dość uciążliwymi zadaniami w okresie świątecznym. Wszystko przez to, że kupowanie naturalnych drzewek jest dość żmudnym procesem, gdyż trzeba znaleźć odpowiednią choinkę, jeżeli chodzi o rozmiar i wygląd, a do tego zorganizować jej przewiezienie, a potem jeszcze wnieść do domu czy mieszkania. Z kolei po świętach codziennie pozostaje zamiatanie opadającego igliwia, a na koniec trzeba jeszcze wynieść i wywieźć zużytą już dekorację. Na tym tle wersje sztuczne wypadają o wiele lepiej, gdyż wystarczy je zamówić i odebrać, przy czym można skorzystać z opcji bezpośredniej dostawy. Rozkładanie takich choinek jest bardzo proste, zwłaszcza że najlepsi producenci stosują specjalne rozwiązania ułatwiające te kwestie. Wiąże się to też z tym, że potem można bez problemu złożyć drzewko i przechowywać je do kolejnego sezonu, a po takim demontażu dodatkowo nie zajmuje ono dużo miejsca.

Opłacalność finansowa

Początkowo sztuczne drzewko może się wydać dość dużą inwestycją, lecz trzeba na to patrzeć z odpowiedniej perspektywy. Taki produkt kupujesz przynajmniej na kilka lat, zatem sam wydatek rozkłada się na okres, w którym trzeba byłoby kupić kilka naturalnych choinek. Wyda się wtedy zdecydowanie więcej, zwłaszcza że z roku na rok prawdziwe drzewka świąteczne drożeją. Jest to zatem rozsądne rozwiązanie, patrząc na sprawę pod kątem finansowym.

Odpowiedzialność ekologiczna

Z założenia wielu osobom żywe drzewka mogą się wydawać bardziej ekologiczne od tych sztucznych, choć jest to mocno mylące spojrzenie. W dłuższej perspektywie trzeba ich kupić przynajmniej kilkukrotnie więcej, podczas gdy każda taka choinka też obarczona jest zanieczyszczeniem środowiska związanym z procesami samej uprawy, a przede wszystkim późniejszym transportowaniem gotowego asortymentu. Raz kupione sztuczne drzewko pozostaje potem trzymane w domu czy innym wybranym miejscu i przez okres użytkowania nie generuje żadnych dodatkowych zanieczyszczeń, dzięki czemu w praktyce jest to bardziej ekologiczne. Co więcej, obecnie możesz kupić modele wykonane z polietylenu, który jest materiałem sprawdzonym pod względem recyklingu, zatem po zakończeniu użytkowania taka choinka może być dalej przetworzona.

Ozdoba świąteczna na choinkę

Choinki sztuczne ozdobione od Adal prezentują się równie dobrze, a nawet lepiej od naturalnych

Nasze choinki sztuczne ozdobione z pewnością zachwycą każdego swoim wyglądem. Drzewka doskonale imitują te żywe, zatem niemal nie sposób jest dostrzec różnicę, a jeżeli już, to wypada ona korzystnie dla modeli syntetycznych, które mają równą formę i są pozbawione defektów. Posiadamy szeroki wybór asortymentu. Z myślą o małych i średnich drzewkach zachęcamy do ich zamówienia i późniejszego samodzielnego przystrojenia w domach. Przy ogromnych wersjach pomagamy z ich transportem oraz montażem, więc możemy jednocześnie zadbać o dobór stosownych dekoracji. Skorzystało już z tego wiele miejsc, gdyż produkty Adal przewodziły już licznym oprawom świątecznym w renomowanych lokalizacjach.

Aspekty wizualne

Przy obecnych technologiach wykonania sztucznych choinek nie trzeba się w żadnym stopniu obawiać o ich prezencję. Ta jest nienaganna i w praktyce trudno jest rozpoznać, że ma się do czynienia z syntetycznym modelem, ponieważ mają one wiernie odwzorowane i piękne igliwie. Choinki są do tego gęste i mogą przyjmować określony kształt czy formę, zatem można dopasować wariant pod kątem planowanego wnętrza czy swoich preferencji. Takie drzewka można do tego przystroić wszystkimi ozdobami, które wykorzystałoby się na naturalnych choinkach, więc nie jest tu zauważalna żadna różnica na niekorzyść takich wersji.

Szeroka oferta

W naszym asortymencie znajdziesz choinki odpowiednie na każde okoliczności. Posiadamy duży wybór mniejszych i średniej wielkości drzewek, które świetnie sprawdzą się w domach, mieszkaniach oraz punktach sprzedażowo-usługowych bądź biurach. Często służą one również jako dodatkowe elementy większych opraw w przestrzeniach publicznych. Poszczególne wersje odbiegają od siebie nie tylko rozmiarem, ale i stylem wykonania. Nie brakuje też ozdobnych wersji na pniu czy ośnieżonych, zatem możesz się zdecydować też na takie warianty, które posiadają dodatkowe walory dekoracyjne w swojej formie. Oprócz tego oferujemy kilka wersji choinek Giant, osiągających kilkanaście metrów wysokości, z których korzysta się głównie na placach miejskich czy w centrach handlowych. W przypadku największych drzewek gwarantujemy kompleksową obsługę połączoną z transportem oraz montażem. Możesz zamówić u nas takie drzewa świąteczne z opcją gotowych dekoracji, które zostaną na nich umieszczone.

Nasze produkty w oprawach świątecznych

Choinki Adal wielokrotnie zachwycały już w oprawach znanych galerii handlowych. W Porcie Łódź przygotowany został wystrój łączący w sobie nowoczesność z tradycją. W środku wykorzystane były wianki i mniejsze choinki, a także duża, przystrojona wersja o stożkowym kształcie. W przypadku centrum handlowego Wroclavia inspiracją oprawy miała być natura, stąd pojawiły się tam choćby świetlne żołędzie wypełnione bombkami, ale i inne rozświetlone ozdoby w towarzystwie mniejszych dekoracji, w tym choinek. Delikatnie i elegancko ozdobiony model Giant na pniu stanął z kolei przed wejściem, zachwycając wszystkich przechodniów i witając wchodzących do centrum klientów. Nasze gustownie przystrojone choinki zdobiły też warszawską Galerię Młociny, gdzie dominowały na nich złote ozdoby. We wnętrzu całość uzupełniało starannie dobrane oświetlenie i figury świetlne. Największa choinka pojawiła się przed wejściem, w towarzystwie napisu z nazwą tego centrum. Nasze choinki są również często wykorzystywane w przypadku przestrzeni miejskich. Jednym z przykładów jest drzewko gigant, które stanęło obok Urzędu Miasta w Gliwicach, nadając okolicy wspaniałego świątecznego klimatu.

Choinki sztuczne są ozdobione fantastycznymi dekoracjami, które w okresie świątecznym mogą ozdobić zarówno prywatne, jak i publiczne przestrzenie. Są one zdecydowanie lepszym i bardziej opłacalnym wyborem od żywych drzewek, podczas gdy dają dużo możliwości, jeżeli chodzi o ich przystrojenie. Zachęcamy zatem do wybrania wysokiej jakości choinek od Adal.Zobacz także

Dekoracje świąteczne świetlne

Dekoracje świąteczne świetlne

Dekoracje świąteczne świetlne odgrywają obecnie znaczącą rolę, szczególnie w przestrzeniach publicznych. W okresie Bożego Narodzenia goszczą w obszarach miejskich i handlowych, zachwycając mieszkańców oraz klientów. Obecnie...

Czytaj więcej
Choinka LED na zewnątrz

Choinka LED na zewnątrz

Choinka LED na zewnątrz jest niezwykle efektowną dekoracją. Pokaźnych rozmiarów drzewka świąteczne tego typu pojawiają się szczególnie często w przestrzeniach miejskich. W kontekście takich wariantów bardzo...

Czytaj więcej
Ośnieżone choinki

Ośnieżone choinki

Ośnieżone choinki to wyjątkowe dekoracje, które zachwycą wszystkich w okresie Bożego Narodzenia. Takie modele można potraktować nawet jako alternatywę dla klasycznego drzewka świątecznego, sięgając po nie...

Czytaj więcej