+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Choinki sztuczne zewnętrzne

Choinki sztuczne zewnętrzne

Choinki sztuczne zewnętrzne będą świetnym wyborem dla osób, które chcą umieścić taką dekorację na świeżym powietrzu w przestrzeniach prywatnych, ale też publicznych. Musi być ona odpowiednio przystosowana i zamontowana, gwarantując nienaganny wygląd i bezpieczeństwo. Wybór wersji syntetycznych jest często oczywisty pod kątem tego, iż poszukiwane są ogromne drzewa, których nie sposób dostać w obrębie wariantów naturalnych. Dodatkowo przemawiają za tym kwestie praktyczne, szczególnie gdy chodzi o użytek w otwartej przestrzeni.

Spis treści:
Na co zwrócić uwagę?
Gdzie je stosować?
Plusy wersji syntetycznych
Wybierz sprawdzonego producenta
Wykorzystywane w wielu oprawach
Wybrane produkty

Co warto wiedzieć w kontekście choinek sztucznych zewnętrznych?

Choinki sztuczne zewnętrzne pojawiają się przede wszystkim w obszarach publicznych. W przestrzeniach prywatnych większość osób skupia się na dekoracjach wewnętrznych, natomiast w obszarach miejskich czy punktach sprzedażowych jest to dodatkowy element wizerunkowy i promocyjny. Trzeba mieć przy tym na uwadze, że takie drzewko ustawione na zewnątrz jest oczywiście narażone na wpływ warunków pogodowych, więc musi być odpowiednio przygotowane. Modele sztuczne sprawdzają się najlepiej użytkowo, a do tego są dostępne nawet w ogromnych rozmiarach, które najlepiej sprawdzą się na powietrzu.

Gdzie się z nich korzysta?

W przypadku prywatnych domów choinki ustawia się raczej wewnątrz, ewentualnie przystrajając rosnące już w ogrodzie większe rośliny czy drzewka. Indywidualni klienci często decydują się na postawienie takiego drzewka również na taras, ogród czy balkon. Na pewno widać je również na placach miejskich i gminnych, a często dodatkowo i przed ważnymi budynkami państwowymi. Poza tym bardzo chętnie sięgają po nie galerie handlowe, dla których oznacza to wartość wizerunkową i marketingową. Widowiskowa dekoracja tego typu przyciąga z daleka wzrok przechodniów i zachęca ich do wybrania się do danego punktu, a zdjęcia takiej choinki na pewno obiegną media społecznościowe. Może się to przełożyć na większy ruch, a co za tym idzie, dodatkowe zyski w danej galerii.

Na jakie warunki mogą być narażone sztuczne choinki zewnętrzne?

O ile choinki ustawiane w domach znajdują się w kontrolowanych warunkach, a jedynym zagrożeniem mogą być ewentualnie bawiące się w danej przestrzeni zwierzęta, o tyle zastosowanie sztucznej choinki zewnętrznej obarczone jest szeregiem innych ryzykownych czynników. Głównym zagrożeniem jest fakt, że choinki stosuje się na przełomie roku, gdy warunki pogodowe w naszym klimacie są dość wymagające. Taka oprawa musi być zatem gotowa pod kątem opadów deszczu czy śniegu, który może wtedy zalegać na gałązkach. Być może największym wyzwaniem jest jednak wiatr, szczególnie gdy sięgnie się po bardzo duże drzewko.

Kobieta przy choince sztucznej zewnętrznej

Dlaczego warto wybrać drzewko syntetyczne?

Na pewno sporym atutem jest to, że dostępne są one niemalże w dowolnych rozmiarach, w tym wersje ogromne, które najlepiej sprawdzą się w otwartej przestrzeni. Trudno o takie w przypadku naturalnych wariantów, a przy okazji te sztuczne są łatwiejsze w transporcie i przy profesjonalnej obsłudze mogą być naprawdę pewnie zamontowane. To bardzo ważny aspekt, gdyż dekoracja musi być odpowiednio zabezpieczona na poczet wspomnianych warunków i przy modelach sztucznych jest taka możliwość. Do tego z takiej choinki można potem korzystać w kolejnych latach.

Sprawdzona marka

Zajmujemy się sztucznymi choinkami od lat, więc możesz mieć pewność, iż będą one najwyższej jakości wykonania. Widać to na wielu płaszczyznach, zarówno w kwestii wyglądu drzewek, ale również pod kątem ich stabilności czy rozwiązań technologicznych pozwalających na bezproblemowe i bezpieczne korzystanie z produktów. Przy największych modelach proponujemy kompleksową obsługę, pomagając w montażu i demontażu. To naprawdę ważne, szczególnie gdy choinki mierzą już kilkanaście metrów, a ustawione na zewnątrz muszą być sprawnie i umiejętnie przygotowane, by nie stanowić zagrożenia dla użytkowników.

Skorzystaj z choinek sztucznych zewnętrznych od renomowanego producenta

Choinki sztuczne zewnętrzne od Adal to absolutnie sprawdzony wybór, gdyż nasza firma działa na rynku od wielu lat. W tym czasie dopracowywaliśmy i poszerzaliśmy ofertę, a nasze produkty wielokrotnie zdobiły już słynne miejsca w Polsce, w tym obszary przed znanymi centrami handlowymi w dużych miastach. W ofercie mamy mniejsze drzewka, które czasem wykorzystuje się jako element opraw, ale znajdziesz u nas i większe wersje, które będą optymalne pod użytek publiczny.

Doświadczenie w realizacjach

O gwarancji jakości naszych produktów i usług świadczy najlepiej to, że produkty od Adal wielokrotnie zdobiły już liczne krajowe, a nawet zagraniczne miasta. W Polsce dużo razy pomagaliśmy już w przygotowaniu zapierających dech w piersiach opraw w centrach handlowych, co często obejmowało przystrojenie nie tylko wewnętrznych hal, ale i obszarów przed galeriami. Taka sytuacja miała miejsce choćby w przypadku Galerii Wileńskiej w Warszawie, gdzie kluczowym punktem był ustawiony przed wejściem widowiskowy pociąg z iluminacjami świetlnymi. Towarzyszyło mu kilka ustawionych obok choinek. W przypadku innego punktu na mapie stolicy, a mianowicie Galerii Młociny, na zewnątrz pojawiła się ogromna, ponad 16-metrowa choinka od Adal w towarzystwie mniejszych drzewek i animacji świetlnych. Do tego pojawił się rozświetlony napis z nazwą samego centrum handlowego. Jedna z naszych gigantycznych choinek, tym razem na pniu, zdobiła i obszar przed centrum handlowym Wroclavia we Wrocławiu. W wybranym tam modelu gałązki rozpoczynały się od połowy pnia, który przyozdobiła z kolei figura świetlna wiewiórki, a dodatkowe elementy oświetleniowe pojawiły się przy samej podstawie.

Najlepsze drzewka

W naszej ofercie mamy do wyboru mnóstwo mniejszych choinek, które także mogą znaleźć zastosowanie zewnętrzne, gdy planowane są jakieś większe oprawy. Do użytku na świeżym powietrzu najczęściej wybierane są jednak ogromne choinki, które mają się wyróżniać przy centrach handlowych czy na placach miejskich. Wyborem dość tradycyjnym mogą być tutaj modele Giant Standard w kształcie klasycznego stożka i jeszcze bardziej zagęszczony wariant Giant Exclusive (dostępny też w wąskiej wersji Slim). Dysponujemy i naturalnie wyglądającymi choinkami My Tree z pniami, a także dwoma innymi modelami Gigant na pniu, a więc Pine Giant Tree i Pine Giant Extra, które dostępne są z rozróżnieniem na modele do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami asortymentu w naszych katalogach widocznych na stronie.
Choinki sztuczne zewnętrzne są świetnym pomysłem z myślą o przystrojeniu obszarów miejskich czy placów przed galeriami handlowymi w okresie zimowym. Można wtedy zamówić naprawdę ogromne modele, które będą widoczne z daleka, a profesjonalnie zamontowane będą całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.
Zachęcamy przy tym do skorzystania z oferty Adal, w której znajdziesz duży wybór takich choinek wraz z profesjonalną obsługą w zakresie montażu i demontażu.Zobacz także

Choinki sztuczne ozdobione

Choinki sztuczne ozdobione

Choinki sztuczne ozdobione mają ogromną wartość dekoracyjną. W niczym nie odbiegają od swoich naturalnych odpowiedników, a wręcz przeciwnie, gdyż charakteryzują się do tego regularnymi gałązkami, którym...

Czytaj więcej
Dekoracje latarniowe 3D

Dekoracje latarniowe 3D

Dekoracje latarniowe 3D to bardzo nowoczesna forma przystrojenia przestrzeni miejskich. Mogą być one przygotowane w okresie Bożego Narodzenia, ale nie tylko, gdyż mogą posłużyć również do...

Czytaj więcej
Dekoracje latarniowe

Dekoracje latarniowe

Dekoracje latarniowe stanowią charakterystyczny element miejskiego krajobrazu, gdy rozpoczyna się grudzień i wielkimi krokami zbliża się okres Bożego Narodzenia. Są to jedne z najbardziej wyróżniających się...

Czytaj więcej
Iluminacje świąteczne uliczne

Iluminacje świąteczne uliczne

Iluminacje świąteczne uliczne pojawiają się w większości dużych miast, a coraz częściej nawet w mniejszych miejscowościach. Zdobią one przede wszystkim najbardziej ruchliwe rejony czy też deptaki....

Czytaj więcej