+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Choinki ubrane

Choinki ubrane

Choinki ubrane pojawiają się zarówno w domach, mieszkaniach, punktach usługowych, ale i przestrzeniach publicznych. Warto skorzystać przy tym z wariantów sztucznych, które w niczym nie ustępują tym naturalnym pod względem wyglądu. Co istotne nie trzeba ich nabywać każdego roku, a długofalowo okazują się bardzo opłacalną inwestycją. Polecamy wybór naszego asortymentu. Przy największych drzewkach oferujemy kompleksową obsługę i możesz zamówić takie choinki nawet z gotowym doborem ozdób oraz oświetlenia.

Spis treści
Wyjątkowy wygląd
Dlaczego warto?
Specjalne wersje
Warianty do przestrzeni mieszkalnych
Oferta Adal
Modele Gigant
Zakres obsługi
Realizacje

Ubrane choinki sztuczne świąteczne o wyjątkowym wyglądzie

Ubrane choinki sztuczne świąteczne będą się naprawdę doskonale prezentować i trudno jest rozpoznać, że nie są to naturalne drzewka, a często wyglądają wręcz lepiej. Do tego za ich wyborem przemawia wiele czysto praktycznych kwestii. Dostępne są też specjalne ozdobne warianty, których w praktyce nie trzeba nawet przystroić, gdyż same w sobie stanowią unikalną dekorację. Asortyment do domów i mieszkań o standardowych rozmiarze zamawiany jest zwykle w bazowej wersji, a ich właściciele decydują się potem na ich samodzielne dekorowanie, co stanowi dla nich dodatkową przyjemność.

Czemu warto postawić na sztuczne drzewka?

Choinki są u nas tradycją, którą kultywują w zasadzie wszyscy. Takie drzewka zdobią prywatne i wspólne przestrzenie, dodając im uroku, a przede wszystkim wprowadzając wszystkich w wyjątkowy klimat, który panuje pod koniec grudnia. Dużo osób przyzwyczaiło się do wyboru naturalnych wariantów, kojarząc te sztuczne z niezbyt estetycznymi produktami o słabej jakości wykonania, które można było napotkać kiedyś w marketach czy na targowiskach. Z biegiem czasu bardzo się to jednak zmieniło, podobnie jak jakość takiego asortymentu, szczególnie oferowanego przez najlepsze firmy o dużym doświadczeniu i uznanej renomie, tak jak w przypadku marki Adal. Drzewka wykonywane ze sztucznych materiałów w niczym nie odstają obecnie wizualnie, a co więcej mogą być uznawane nawet za ładniejsze, gdyż mają dokładną formę i wybrany styl wykonania, a nie trzeba się obawiać ogołoconych gałązek czy pustych przestrzeni na pniu, co zdarza się przy żywych choinkach. Wykorzystywane obecnie surowce sprawiają z kolei, że samo igliwie prezentuje się bardzo naturalnie, a do tego jest przyjemne w dotyku i w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Kwestie praktyczne są zresztą tutaj bardzo istotne, gdyż sztuczne drzewko możesz przechowywać, nie kupując nowego każdego roku, a dzięki nowoczesnym systemom ich składanie i rozkładanie jest naprawdę proste. W szerszej perspektywie oznacza to tymczasem zaoszczędzone pieniądze, które trzeba byłoby przeznaczyć na kupowane każdego roku żywe drzewka. Co więcej, jest to odpowiedzialne ekologicznie, a już szczególnie wtedy, gdy wybierzesz model z polietylenu, ponieważ po zakończeniu użytkowania choinki można ją wtedy oddać do recyklingu, w żadnym stopniu nie obciążając w ten sposób środowiska.

Ozdobne modele

Wersje sztuczne mają to do siebie, że producenci mają duże możliwości w zakresie stylu ich wykonania. Dotyczy to modeli dekoracyjnych, które są na tyle piękne, że nie wymagają dodatkowych ozdób. Proponujemy przykładowo fantastyczne wersje ośnieżone, które mogą stanowić alternatywę dla zielonych odpowiedników czy być dodatkowym elementem ozdobnym. Te kolekcje zwykle ozdabia się bardzo subtelnie lub w ogóle, gdyż i tak zachwycają one wyglądem. Podobnie bywa w przypadku produktów na pniu, które wyróżniają się właśnie tym fragmentem, który nadaje takim drzewkom naturalnego charakteru.

Ubrana choinka w galerii handlowej

Warianty do samodzielnego przystrojenia w domu czy mieszkaniu

W przypadku standardowych choinek osiągających do kilku metrów, które wykorzystuje się w przestrzeniach mieszkalnych lub ewentualnie punktach sprzedażowo-usługowych, kupuje się bazowe drzewka świąteczne. Następnie można je samemu przystroić według własnego uznania i wizji. Przy takich rozmiarach ich strojenie nie będzie żadnym wyzwaniem, a wręcz przeciwnie – większość osób uważa to za bardzo przyjemne zajęcie, które jest jednym z najbardziej wyczekiwanych etapów świątecznych przygotowań.

Gotowe ubrane choinki do kupienia od Adal. Dostępne wersje stożkowe i nie tylko

W naszej ofercie znajdziesz gotowe ubrane choinki do kupienia, w tym modele stożkowe. Jest to możliwe w przypadku asortymentu Gigant, wykorzystywanego przede wszystkim w zakresie galerii handlowych i obszarów miejskich. Istnieje możliwość zamówienia personalizowanych projektów, a nasza marka zajmuje się pomocą przy montowaniu czy późniejszym demontażu dużych produktów. O ich jakości świadczy to, że są chętnie wykorzystywane przy oprawach przygotowanych w różnych popularnych miejscach.

Oferta modeli Gigant

Jednym z naszych flagowych produktów są choinki Gigant, sięgające od kilku do nawet ponad dwudziestu metrów. Są one szczególnie efektowne i wykorzystywane przy dekoracjach przygotowywanych w galeriach handlowych, budynkach państwowych czy na rynkach i większych placach miejskich. W tym zakresie oferujemy różne warianty, nie tylko, jeżeli chodzi o rozmiary, ale i kształt czy styl wykonania takich drzew świątecznych. Mogą to być dość klasyczne dla takich choinek modele stożkowe, ale i bardzo ciekawie wyglądające wersje na pniu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi asortymentu w katalogach dostępnych na stronie.

Indywidualne projekty i pomoc w obsłudze

Poza imponującymi rozmiarami i dopracowanym wykonaniem za wyborem naszych choinek przemawia fakt, że możesz samemu zadecydować o dobraniu kolorów czy typie ozdób, które znajdują się na choince – proponujemy różnego rodzaju bombki i nowoczesne oświetlenie. Jesteśmy otwarci na indywidualne zamówienia, więc zachęcamy do kontaktu z myślą o stworzeniu idealnego drzewka. Nasza obsługa jest kompleksowa i obejmuje montaż, a także sprawny i bezpieczny demontaż.

Przykłady realizacji

Nasze pięknie przystrojone choinki wielokrotnie znajdowały już zastosowanie w przestrzeniach publicznych. W Porcie Łódź powstała oprawa łącząca w sobie tradycję z nowoczesnością. Pojawiły się tam różnego rodzaju iluminacje i figury świetlne, a do tego ozdobione choinki w różnych rozmiarach, w tym efektowny, większy model stożkowy. W przypadku Galerii Młociny aranżacja miała jak najmocniej nawiązywać do natury i rzeczywiście tak było. Liczne elementy oświetleniowe oraz mniejsze choinki pojawiły się w środku centrum, a przed nią zachwycała jedna z naszych choinek Gigant, pokryta światłami i w towarzystwie napisu „Młociny”. Pięknie wyglądającej, ubranej choinki Gigant na pniu nie zabrakło również przed popularną wrocławską galerią Wroclavia. W środku centrum pojawiły się z kolei nawet podwieszone pod sufitem figury świetlne czy choinki Adal o mniejszych wymiarach.

Ubrane choinki zdobią w okolicach Świąt niemal wszystkie przestrzenie, od prywatnych, po publiczne. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wybrać modele sztuczne, które będą nie mniej efektowne. Przy zamawianych u nas choinkach Gigant możesz samemu zadecydować o wyborze dekoracji, a zajmiemy się przy tym fachową obsługą takich zamówień i w zakresie samego montażu. Zachęcamy zatem do skorzystania z oferty asortymentu Adal.Zobacz także

Producent choinek na pniu

Producent choinek na pniu

Producent choinek na pniu tworzy efektowne drzewa, wyglądem bardzo zbliżone do tych naturalnych. Ich wyjątkowa prezencja sprawia, iż są to modele cieszące się coraz większą popularnością....

Czytaj więcej
Dekoracje latarniowe

Dekoracje latarniowe

Dekoracje latarniowe stanowią charakterystyczny element miejskiego krajobrazu, gdy rozpoczyna się grudzień i wielkimi krokami zbliża się okres Bożego Narodzenia. Są to jedne z najbardziej wyróżniających się...

Czytaj więcej
Iluminacje świąteczne LED

Iluminacje świąteczne LED

Iluminacje świąteczne LED to efektowne dekoracje wykonane w nowoczesnej technologii oświetleniowej, która jest wytrzymała i energooszczędna. Z ich pomocą można stworzyć wspaniały wystrój nadający się zarówno...

Czytaj więcej
Producent choinek PE

Producent choinek PE

Producent choinek PE proponuje wyroby bardzo wysokiej jakości, które pod względem wizualnym dorównują swoim naturalnym odpowiednikom. Takie drzewka przedstawiają o wiele większą wartość niż produkty z...

Czytaj więcej
Sztuczna choinka stożkowa

Sztuczna choinka stożkowa firmy Adal

Sztuczna choinka stożkowa należy do najczęściej wybieranych dekoracji bożonarodzeniowych w przestrzeniach publicznych. Robiący wrażenie swoją wielkością stelaż ustawiany jest głównie w centrach miast, czy galeriach handlowych...

Czytaj więcej