+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Choinki w miastach

Choinki w miastach – sposobem na świąteczną atmosferę

Choinki w miastach to ozdoba, która buduje niezwykłą świąteczną atmosferę. Każde miasto ma swoją niesamowitą historię i indywidualne atuty. Wiele miejscowości stara się je dodatkowo podkreślić w okresie świątecznym, aby zachwycały nie tylko turystów, ale również mieszkańców. Właśnie taki efekt można osiągnąć po wkomponowaniu w przestrzeń publiczną ozdobnej choinki. To nie tylko tradycyjna ozdoba przywołująca pozytywne emocje. Może ona bowiem stanowić także dzieło sztuki, które przyciąga uwagę, jest fotografowane i podziwiane. Dziś podpowiemy Ci, co zrobić, aby osiągnąć właśnie taki efekt.

Spis treści
Ozdoby przestrzeni publicznej
Profesjonalny montaż
Wybór lokalizacji
Nowoczesna czy tradycyjna?

Stwórz w swoim mieście niepowtarzalny klimat. Wybierz idealną choinkę

Choinka w mieście, szczególnie ta duża i pięknie ozdobiona, zawsze będzie budziła duże zainteresowanie przechodniów. Wiele osób wybiera się w miejsca, w których znajdują się takie drzewka specjalnie po to, aby podziwiać ich piękno. Szczególny urok mają te wysokie, będące niczym pomnik świątecznych wartości. Symbolizują radość, życie, odradzanie się, ale też bezpośrednio kojarzą się z chwilami spędzanymi w gronie najbliższych. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje choinek. Wśród nich są modele, które wyglądem naśladują prawdziwe drzewka , a to dzięki naturalnie wyglądającym gałązkom. Jeśli chodzi o rozmiary, można je dopasować do wielkości placu oraz indywidualnych preferencji. Wiele rodzajów oferowanych przez nas drzewek może mieć bardzo różnorodną wysokość – od małych po modele gigant. Zjawiskowość tej świątecznej ozdoby podkreślają ozdoby LED, diody, śnieżynki, obręcze i inne dodatki. Każda choinka jest jedyna w swoim rodzaju, dopasowana do charakteru danego miasta.

Kolor

Poza standardowymi zielonymi drzewkami możemy również zaproponować modele w innych kolorach. Największym zainteresowaniem cieszy się zazwyczaj kolor biały, który wyróżnia się elegancją, ale także bezpośrednio kojarzy się ze śnieżnobiałym charakterem świąt. Takie drzewko zdecydowanie wyróżni się na tle innych.

Profesjonalny montaż

Wszystkie oferowane przez nas drzewka są montowane przez profesjonalny zespół, który dba o to, aby każdy element był odpowiednio wzmocniony, a cała konstrukcja była stabilna i wytrzymała. Naszym choinkom nie straszne są różne warunki pogodowe. Trwałość wszystkich części i precyzja montażu sprawiają, że całość z powodzeniem przetrwa nie tylko święta, ale i całą zimę. A kiedy przyjdzie czas na świętowanie innych okoliczności, zajmiemy się również demontażem bożonarodzeniowej ozdoby.

Choinki w miejskich alejkach

Szukasz w swoim mieście idealnego miejsca na choinkę? Nasi specjaliści chętnie Ci doradzą

Nasza oferta jest na tyle bogata, że bez trudu znajdziesz w niej choinkę, która będzie doskonale pasowała do atmosfery panującej w Twoim mieście. Pomożemy Ci również dobrać model najbardziej odpowiedni do wybranej przez Ciebie lokalizacji. Wytrzymałość naszych drzewek jest na tyle wysoka, że równie dobrze znoszą one warunki panujące w zamkniętych, jak i otwartych przestrzeniach. Najczęściej wybieranym typem jest model stożkowy, ale oferujemy również inne warianty. Najważniejsze jest to, ab stworzona przez nas dekoracja podkreślała charakter wybranego przez Ciebie miejsca.

Plac, rynek lub inne strategiczne miejsce

Choinki zazwyczaj umieszcza się w najważniejszych dla danego miejsca punktach. Dlatego tak często są to główne place zlokalizowane przy pomnikach i fontannach. Popularnym miejscem jest także środek rynku miejskiego, który zawsze jest celem wielu spacerów, a także lokalizacją, w której znajdują się świąteczne stoiska. Nasze gigantyczne drzewka z unikalnymi zdobieniami, to idealny sposób na wprowadzenie ducha świąt do samego serca miasta.

Choinki w budynkach

Świąteczne drzewka są również chętnie ustawiane w publicznie dostępnych budynkach, takich jak centra handlowe czy hotele. Nierzadko obok naszych drzewek pojawia się Mikołaj, instalacje artystyczne związane ze świętami i inne atrakcje przeznaczone dla dzieci oraz dorosłych. Wyjątkowa choinka pięknie ozdobi dane miejsce, wyróżniając je na tle innych i przyciągnie wiele osób, które oprócz podziwiania drzewka zdecydują się na dokonanie dodatkowych zakupów.

Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka choinka lepiej się sprawdzi w Twoim mieście?

W naszej ofercie znajdziesz choinki zarówno w tradycyjnym, jak i nieco bardziej nowoczesnym wydaniu. Która z nich lepiej się sprawdzi w Twoim mieście? To zależy przede wszystkim od Ciebie i Twojego pomysłu na zbudowanie świątecznej atmosfery. Modelem cieszącym się największym zainteresowaniem jest My Tree. To drzewko gałęziowe, którego wygląd idealnie imituje prawdziwą choinkę. Poza wieloma realistycznie odwzorowanymi gałązkami posiada również imitację prawdziwej kory na pniu. Jest ona utrzymana w subtelnym i eleganckim stylu, dostępna w gigantycznych rozmiarach. Na drzewku możemy umieścić zarówno tradycyjne ozdoby, jak i wymyślone przez Ciebie wzory. Oferujemy estetyczne połączenie barw, które sprawi, że ozdoba będzie doskonale pasowała do całej świątecznej aranżacji.

Indywidualne zdobnictwo

Zdobienia naszych drzewek zawsze są oryginalne i indywidualnie dostosowane do Twoich wymagań. Dlatego też możemy nie tylko umieścić na drzewku różnobarwne światełka i świąteczne wzory. Proponujemy także zdobienia stworzone specjalnie dla konkretnych firm. Logo czy barwy związane z marką jako forma dekoracji to wspaniały sposób na promowanie przedsiębiorstwa. Taka atrakcja stanowi bardzo reklamę, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Tego typu rozwiązania są najczęściej wykorzystywane przez centra handlowe.

Barwy miasta

Miejskie choinki zlokalizowane na głównych placach czy w miejscach często odwiedzanych przez mieszkańców i turystów to nie tylko metoda na ozdobienie przestrzeni. To również okazja do tego, aby zwrócić uwagę historię związaną z danym miejscem. Ozdoby na naszych drzewkach mogą mieć formę napisów i różnych kształtów. Mogą się tam pojawić daty przełomowe dla danej miejscowości, hasła promowane przez miasto czy indywidualnie dopasowane dekoracje podkreślające wartości promowane przez miasto. Taka choinka nie tylko zwróci uwagę mieszkańców na patriotyzm lokalny, ale też zaintryguje turystów i będzie bodźcem do zainteresowania się historią miasta. Piękne, zjawiskowe drzewka można również wykorzystać w filmach i zdjęciach promujących miasto.

Drzewko świąteczne w centrum handlowym czy na placu miasta to atrakcja przyciągająca wielu chętnych, którzy pragną zrobić sobie zdjęcie na jej tle. Ta ozdoba sprawia, że świąteczny klimat rozprzestrzenia się wśród ludzi i wpływa na miłe wrażenia z pobytu w danym miejscu. Może ona być sposobem na wyróżnienie danego miejsca, sprawienie, że będzie bardziej atrakcyjne, ale również można dzięki niej promować daną markę czy miejscowość.Zobacz także

Dekoracje świetlne bożonarodzeniowe

Dekoracje świetlne bożonarodzeniowe

Dekoracje świetlne bożonarodzeniowe mogą posłużyć do przygotowania zachwycających opraw świątecznych. Coraz częściej pojawiają się nawet przed prywatnymi domami, choć takie ozdoby wciąż są głównie domeną przestrzeni...

Czytaj więcej
Choinka LED na zewnątrz

Choinka LED na zewnątrz

Choinka LED na zewnątrz jest niezwykle efektowną dekoracją. Pokaźnych rozmiarów drzewka świąteczne tego typu pojawiają się szczególnie często w przestrzeniach miejskich. W kontekście takich wariantów bardzo...

Czytaj więcej
Choinki do biura

Choinki do biura

Choinki do biura muszą spełniać nieco inne kryteria od tych, które są wybierane choćby do prywatnych domów i mieszkań. W tym przypadku pełnią one różne funkcje,...

Czytaj więcej
Świetlne ozdoby bożonarodzeniowe

Świetlne ozdoby bożonarodzeniowe

Świetlne ozdoby bożonarodzeniowe to nie tylko światełka, które umieszcza się zawsze na choinkach. Obecnie ciekawe pomysły na dekoracje pojawiają się nawet w ogrodach prywatnych domów. Szczególne...

Czytaj więcej