+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Dekoracje latarniowe 3D

Dekoracje latarniowe 3D

Dekoracje latarniowe 3D to bardzo nowoczesna forma przystrojenia przestrzeni miejskich. Mogą być one przygotowane w okresie Bożego Narodzenia, ale nie tylko, gdyż mogą posłużyć również do oprawy z okazji innego dnia świątecznego lub wydarzenia okolicznościowego. Najlepiej umieścić je na najbardziej wizytowych ulicach, które odwiedza dużo mieszkańców oraz turystów. Świetnie sprawdzą się również na latarniach w pobliżu galerii handlowych, dodatkowo przyciągając do nich klientów.

Spis treści
Duży efekt takich dekoracji
Gdzie je umieścić?
Ozdoby znajdziesz w ofercie Adal
Ozdoby świetlne
Choinki
Wybrane realizacje
W jakich sytuacjach mogą się przydać?

Dekoracje latarniowe 3D zachwycą przechodniów

Dekoracje latarniowe 3D to ozdoby, które wyróżnią się na tle klasycznych światełek, płaskich figur czy girland. Warto po nie sięgnąć, gdy chce się osiągnąć naprawdę spektakularny efekt. Takie dekoracje są gwarancją przykucia uwagi przechodniów, którzy chętnie będą wybierali tak przystrajane ulice, a do tego będą robić i udostępniać zdjęcia, przyczyniając się do promocji miasta. Z tego względu po takie elementy najlepiej sięgnąć w kontekście prestiżowych okolic, takich jak place, deptaki, główne ulice czy obszary przed największymi galerami handlowymi. Obecnie korzystają z tego nie tylko duże miasta, ale i mniejsze miejscowości.

Wyróżniające się elementy

Ozdoby na latarniach stały się już naprawdę popularne i często można się z nimi spotkać, szczególnie na przełomie grudnia i stycznia. Zwykle są to po prostu lampki, płaskie ozdoby świetlne lub girlandy i wianki. Prezentują się one naprawdę dobrze, lecz podwieszone tam figurki trójwymiarowe będą szczególnie piękne. Robią one dobre wrażenie bez względu na to, z której strony się na nie spogląda, a dodatkowo przyciągają wzrok przechodniów, zachęcając do przechodzenia się właśnie daną okolicą. Takie dekoracje są cenne z perspektywy lokalnych władz, gdyż pomagają w ich promocji – obecnie ludzie chętnie dzielą się zdjęciami pięknych widoków w mediach społecznościowych, co może przyciągnąć kolejnych odwiedzających lub po prostu zapewnić dobre opinie o danej okolicy.

W których miejscach sięgnąć po takie dekoracje?

Trudno jest rzecz jasna przystroić wszystkie ulice, więc poszczególne miasta i miejscowości skupiają się zwykle na wybranych adresach. W mniejszych miejscowościach najczęściej jest to główna alejka czy ewentualnie okolice jakiegoś placu lub skweru, jeżeli znajduje się tam takie miejsce. Wybiera się zatem okolice, gdzie wiadomo, iż dekoracje zobaczy jak najwięcej osób. W większych aglomeracjach są to przede wszystkim główne i najbardziej ruchliwe ulice, a przede wszystkim największe deptaki, gdzie mieszkańcy i turyści wybierają się na spacery. Często wyjątkowo przystrajane są też latarnie na ulicach przed ważnymi budynkami państwowymi, głównymi dworcami oraz większymi galerami handlowymi. Dla tych ostatnich ewentualne ozdoby tego typu są korzystne wizerunkowo i marketingowo, ponieważ przyciągają potencjalnych klientów.

Adal oferuje dekoracje latarniowe 3D i nie tylko

W ofercie Adal znajdują się dekoracje latarniowe 3D oraz inne ozdoby. Przygotowujemy różne dekoracje świetlne, w tym figury trójwymiarowe, które mogą posłużyć do przystrojenia właśnie takich elementów architektury. W naszym asortymencie znajdziesz rzecz jasna duży wybór różnego rodzaju choinek sztucznych, o najwyższej jakości wykonania. Wielokrotnie braliśmy już udział w przygotowaniu spektakularnych opraw w dużych miastach.

Figury 3D

Nasza firma oferuje różne produkty oświetleniowe i możemy też wykonać nowoczesne projekty figur 3D, w tym takich, które będą optymalne względem umieszczenia ich na latarniach. To wysokiej klasy i piękne dekoracje, które z pewnością spełnią swoją funkcję. Proponujemy również skorzystanie z innych dekoracji na latarnie, które można znaleźć w naszej ofercie, a więc pozostałych elementów oświetleniowych, ale i wspaniałych girland czy wianków.

Choinki

Od wielu lat zajmujemy się produkcją choinek sztucznych, które wyróżniają się naprawdę wysoką jakością oraz spektakularnym wyglądem. Nasza oferta w tym zakresie jest bardzo szeroka. Proponujemy kilkanaście modeli drzewek odróżniających się od siebie kształtem, układem czy natężeniem gałązek. Dostępne są one w wielu wariantach, jeżeli chodzi o rozmiar, od małych choinek po wersje Giant do wykorzystania w przestrzeniach miejskich. W obrębie naszego asortymentu znajdują się także choinki ośnieżone oraz na pniu.

Realizacja choinki gigant

Nasze realizacje

Produkty Adal posłużyły do przystrojenia jednej z najbardziej stylowych warszawskich galerii, Domu Mody Klif. Pojawiło się tam dużo błyszczących i nowatorskich ozdób. Centralnym punktem była duża 7-metrowa choinka, a we wnętrzu wykorzystanych zostało i kilka mniejszych. Efektowne elementy świetlne zdobiły również przestrzeń przed samym centrum, w tym właśnie okoliczne latarnie. W galerii Sfera w Bielsko-Białej w środku stanęła pięknie przystrojona choinka Giant. Przed budynkiem pojawiły się z kolei efektowne figury świetlne 3D, a oświetlenie przystroiło również elementy konstrukcyjne samego obiektu czy znajdujące się przed nim drzewa. Wspaniała oprawa była udziałem Galerii Krakowskiej, gdzie duża choinka pojawiła się już w obszarze przed samym centrum. Na zewnątrz pojawiło się zresztą dużo więcej elementów oświetleniowych, a kolejne znalazły się we wnętrzu, gdzie wykorzystano także dużo mniejszych choinek i kolejny duży model.

Na jakie okazje mogą się przydać dekoracje latarniowe 3D?

Dekoracje latarniowe 3D mogą nawiązywać do motywów bożonarodzeniowych, ale nie tylko. Takie ozdoby tworzone są z elementów świetlnych na bazie stelaży, które mogą przyjmować różne kształty. Z powodzeniem mogą to być zatem i elementy kojarzone choćby z Wielkanocą. Warto po nie sięgnąć przy innych, mocno celebrowanych okazjach, takich jak święta państwowe czy dni, które obchodzone są w specjalny sposób przez samo społeczeństwo, jak Walentynki.

Oprawa bożonarodzeniowa

Tego typu dekoracje najbardziej kojarzą się oczywiście z okresem Bożego Narodzenia, szczególnie celebrowanym w Polsce. Przystrojenie latarni oświetleniem jest w tym czasie szczególnie dobrym pomysłem, gdyż słońce późno wschodzi i wcześnie zachodzi, więc przez większość dnia jest dość ciemno, dzięki czemu takie elementy prezentują się wtedy szczególnie dobrze. Istnieje przy tym wiele motywów, z których można skorzystać do takich dekoracji, od figur przypominających sopelki lodu, przez płatki śniegu, po wiele innych, bardziej wymyślnych dekoracji.

Inne święta i wydarzenia okolicznościowe

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby takie dekoracje pojawiały się także w innych okresach roku, nie tylko w grudniu i styczniu. Można tak uczcić święta wielkanocne czy inne dni świąteczne, w tym państwowe. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie ich także przy okazji dat, które nie są może dniami wolnymi i mocno celebrowanymi, lecz takich, które utrwaliły się w kulturze i są obchodzone przez samych ludzi. Dobrym przykładem są tu choćby Walentynki – efektowne ozdoby 3D w kształcie serc z pewnością pomogą stworzyć wyjątkową atmosferę w mieście w okolicach tego dnia.

Dekoracje latarniowe 3D to dobry wybór, gdy celem jest przygotowanie naprawdę efektownych opraw miejskich. Świetnie się prezentują i są bardziej nowatorskie od tradycyjnych ozdób. Mogą być opracowane z różnych okazji, choć najchętniej wykorzystuje się je oczywiście z myślą o czasie bożonarodzeniowym. Zachęcamy do wybrania takiego asortymentu i innych produktów z oferty Adal.Zobacz także

Figura świetlna LED

Figura świetlna LED

Figura świetlna LED stanowi wyjątkową dekorację, którą warto zastosować przy różnych okolicznościach. Bardzo często dotyczy to okresu Bożego Narodzenia, lecz w przeciwieństwie do wielu innych ozdób,...

Czytaj więcej
Choinki sztuczne ubrane

Choinki sztuczne ubrane

Choinki sztuczne ubrane mogą stanowić doskonałą dekorację w okresie bożonarodzeniowym. Wykorzystuje się je w warunkach domowych, ale i biurach, sklepach czy innych przestrzeniach publicznych. Takie drzewka...

Czytaj więcej
Dekoracje świetlne bożonarodzeniowe

Dekoracje świetlne bożonarodzeniowe

Dekoracje świetlne bożonarodzeniowe mogą posłużyć do przygotowania zachwycających opraw świątecznych. Coraz częściej pojawiają się nawet przed prywatnymi domami, choć takie ozdoby wciąż są głównie domeną przestrzeni...

Czytaj więcej
Iluminacje świąteczne na słupy

Iluminacje świąteczne na słupy

Iluminacje świąteczne na słupy są bardzo intrygującym rozwiązaniem, ponieważ pozwalają pięknie ozdobić elementy, które zwykle nie zachwycają swoim wyglądem. Przystrojone w ten sposób będą się tymczasem...

Czytaj więcej