+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Dekoracje świąteczne galerii handlowych

Dekoracje świąteczne galerii handlowych

Dekoracje świąteczne galerii handlowych mogą być przygotowane wewnątrz budynków i na zewnątrz. Najlepiej zadbać o połączenie tych dwóch wariantów, dzięki czemu ozdoby przyciągają klientów i zachęcają ich do pozostania w środku. Wpływa to pozytywnie na renomę danego miejsca i znajduje odzwierciedlenie w obrotach w okresie na przełomie roku. Zachęcamy do skorzystania w tym celu z oferty Adal. Mamy duże doświadczenie, a nasze produkty od lat skutecznie zdobią centra handlowe w okolicach świąt.

Spis treści
Efektowne ozdoby na zewnątrz i w środku obiektów
Dbanie o atmosferę
Skupianie uwagi
Korzyści z perspektywy centrum handlowego
Dekoracje wysokiej jakości od Adal
Choinki i inne ozdoby
Oświetlenie
Przykłady realizacji

Efektowne dekoracje świąteczne galerii handlowych w środku i na zewnątrz obiektów

Dekoracje świąteczne galerii handlowych mogą występować w ich wnętrzu oraz przed nimi czy na zewnętrznej elewacji. Opcje wewnętrzne są ważne, gdyż pomagają wprowadzić odpowiednią atmosferę, która sprawia, iż klienci chętniej wracają do takiego miejsca i spędzają tam więcej czasu. Z kolei ozdoby na zewnątrz przyciągają wzrok przechodniów i sprawiają, iż więcej osób może wejść do takiego centrum. Działania w tym zakresie pomagają budować wizerunek galerii, a przede wszystkim mogą wymiernie wpływać na sam ruch, a przez to i wyniki sprzedażowe w tym okresie.

Tworzenie atmosfery w środku

Boże Narodzenie jest wyjątkowym czasem, w którym wszystkim udziela się pewna unikalna atmosfera. Wszyscy oczekują tych paru dni spędzonych w gronie najbliższych, odpoczywając przy tym od codzienności. W galeriach ten nastrój widać już w zasadzie od początku grudnia, gdy rozpoczynają się przygotowania do świąt, a do tego wszyscy poszukują prezentów dla rodziny i znajomych. Wybierając się na takie zakupy chcą czuć odpowiedni klimat, który pomagają tworzyć odpowiednio dobrane dekoracje w środku budynku. W efektownie przystrojonym wnętrzu chce się spędzać czas, dlatego klienci przedłużają swój pobyt i chętnie wracają do centrum i to częściej niż zamierzali.

Przyciągnięcie uwagi osób z zewnątrz

Elementy dekoracyjne można przygotować nie tylko wewnątrz, ale i na placu przed galerią handlową czy po prostu na elewacji obiektu. To nie mniej ważne, ponieważ jest to sposób na zachęcenie osób postronnych do odwiedzenia konkretnego centrum. Ludzie przechodzący czy przejeżdżający obok efektownej oprawy zwrócą na nią uwagę i jeśli mają wolną chwilę, to zapewne chętnie udadzą się do środka, żeby zobaczyć co przygotowano we wnętrzu. Przy tej okazji z pewnością zrobią jakieś zakupy.

Jakie przynosi to korzyści?

Część korzyści trudno oszacować w jednoznaczny sposób, gdyż jest to pewne budowanie relacji z klientami i wizerunku samej galerii wśród konsumentów. Większość osób ma swoje ulubione centra, w których najchętniej robi zakupy. Tego typu oprawa w czasie świątecznym może sprawić, iż odwiedzający dobrze poczuje się w danym miejscu i będzie miał na przyszłość pozytywne skojarzenia. Zwykle znajduje to przełożenie na długofalowe zaufanie – taka osoba może się stać wieloletnim klientem tej galerii. W dobie mediów społecznościowych zdjęcia i filmy z przygotowaną oprawą szybko trafią również do szerokiego grona odbiorców. Tym samym centrum może budować swoją renomę i zyska nowe grono odwiedzających. Tutaj widać przy okazji bardziej wymierne efekty postawienia na dekoracje bożonarodzeniowe. Dbałość o takie szczegóły przekłada się na zainteresowanie klientów, większy ruch w galerii, a przez to i wyższe obroty w poszczególnych punktach, ponieważ większość ludzi wchodzących do centrum, ostatecznie robi przy okazji takiej wizyty mniejsze lub większe zakupy. Z pozoru prosty gest w postaci przygotowania dekoracji, może zatem przynieść galerii korzyści wizerunkowe i finansowe.

Ozdoby świąteczne w centrum handlowym

Luksusowe dekoracje świąteczne do galerii handlowych zamówisz z Adal

Jeżeli szukasz luksusowych dekoracji świątecznych do galerii handlowych, to skorzystaj z oferty Adal. Oferujemy najwyższej jakości asortyment i mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie. Znajdziesz u nas szeroki wybór choinek oraz innych akcesoriów dekoracyjnych, a także elementy oświetleniowe. Centra sprzedażowe często korzystają z naszej pomocy w przygotowaniu oprawy świątecznej, czego potwierdzeniem się liczne realizacje na terenie całego kraju.

Choinki i ozdoby

Specjalnością Adal są oczywiście choinki sztuczne, które wyróżniają się wysoką jakością i ogromną dbałością o szczegóły, dzięki czemu znakomicie się one prezentują i są wytrzymałe. Do galerii handlowych polecamy modele Giant, które mogą być głównym elementem całej oprawy. Dostępne są tu wersje do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Zależnie od możliwości kilkunastometrowe drzewo może zatem stanąć w holu budynku lub na placu przed nim. W naszych katalogach znajdziesz też duży wybór choinek o bardziej standardowych wymiarach lub mniejszych. One także mogą się przydać w galeriach, poustawiane w różnych częściach obiektu, a do tego mogą być nawet podwieszone pod elementy konstrukcyjne pod sufitem. Proponujemy również inne akcesoria ozdobne, w tym girlandy, które pomogą dopełnić oprawę.

Elementy oświetleniowe

Do przygotowania takiego wystroju z pewnością przydadzą się elementy oświetleniowe. Na stronie znajdziesz oddzielny katalog z propozycjami światła LED-owego. Może ono posłużyć w środku, ale i na zewnątrz – doskonale sprawdza się na elewacjach czy drzewach przed wejściem do galerii. Akcesoria tego typu są istotne, ponieważ przyciągają wzrok, w połączeniu z choinkami i innymi ozdobami, tworząc wyjątkową całość. Świecąca się oprawa mocno zapada wszystkim w pamięci i po prostu prezentuje się bardziej efektownie, więc na pewno warto się na to zdecydować.

Przykłady realizacji

Z naszych usług korzystała już długa lista galerii handlowych, w których powstawały niezapomniane oprawy. Do takich można zaliczyć dekorację przygotowaną w Galerii Wileńskiej. Pojawiło się tam dużo iluminacji świetlnych, wraz ze specjalnym pociągiem metro przed wejściem, który otoczony był sztucznymi choinkami. Oczywiście ozdób nie brakowało i po wejściu do obiektu, gdzie na odwiedzających czekały podwieszone do słupów, ścian i sufitu zielone oraz świetlne dekoracje. Nowoczesna i piękna oprawa pojawiła się na Placu Unii w Warszawie. Światełka LED pokryły drzewa przed wejściem i front znajdującej się tam galerii, a w środku klienci znaleźli jeszcze więcej elementów oświetleniowych oraz pokaźnych rozmiarów choinkę Giant od Adal, która stojąc na parterze, sięgała w górę aż na wyższe piętra. Jedna z naszych choinek zewnętrznych stanęła z kolei przed Galerią Krakowską, okraszona spektakularnym oświetleniem. Kolejne, zarówno mniejsze, jak i większe modele drzewek, w towarzystwie błyszczących świateł, znalazły się wewnątrz galerii.

Galerie handlowe to miejsca w których na przełomie roku nie może zabraknąć dekoracji świątecznych. Tworzy to wyjątkowy klimat, który sprzyja zakupom, zachęca nowych klientów, a obecnym pozwala lepiej utożsamiać się z takim centrum. W tym celu warto zadbać o mniejsze dekoracje, elementy oświetleniowe i koniecznie choinki. Zachęcamy do skorzystania przy tym z oferty Adal.Zobacz także

Dekoracje świąteczne w hotelu

Dekoracje świąteczne w hotelu

Dekoracje świąteczne w hotelu mają wprowadzić odpowiednią atmosferę, która wprawi gości w dobry nastrój. Jest to bardzo ważne, ponieważ wpływa na poziom zadowolenia klientów, którzy z...

Czytaj więcej
Dekoracje świąteczne zewnętrzne

Dekoracje świąteczne zewnętrzne

Dekoracje świąteczne zewnętrzne wykorzystuje się w przestrzeniach prywatnych i publicznych. W przypadku domów stanowią one efektowną oprawę, która pozwoli wyróżnić budynek na tle sąsiedztwa. W kolei...

Czytaj więcej
Choinka do firmy

Choinka do firmy

Choinka do firmy będzie świetnym pomysłem w kontekście wprowadzenia do biura świątecznej atmosfery. Ta udzieli się z pewnością pracownikom, ale też ewentualnym klientom i partnerom biznesowym....

Czytaj więcej
Duże choinki

Duże choinki

Duże choinki pojawiają się w niektórych większych domach oraz oczywiście w przestrzeniach publicznych. Najlepiej wybrać modele sztuczne, które mają dopasowaną stylistykę, a do tego są wygodne...

Czytaj więcej
Wąska choinka sztuczna

Wąskie choinki sztuczne

Wąskie choinki sztuczne są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych, rozłożystych drzewek. Będą doskonałym wyborem do niewielkich pomieszczeń, gdzie większe warianty mogłyby zajmować zbyt wiele miejsca. W ofercie...

Czytaj więcej