+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Dekoracje świąteczne w hotelu

Dekoracje świąteczne w hotelu

Dekoracje świąteczne w hotelu mają wprowadzić odpowiednią atmosferę, która wprawi gości w dobry nastrój. Jest to bardzo ważne, ponieważ wpływa na poziom zadowolenia klientów, którzy z pewnością podzielą się swoimi opiniami z innymi. W ostatecznym rozrachunku takie ozdoby mogą zatem wpływać nawet na wizerunek i prestiż danego obiektu. Przygotowana oprawa może tymczasem składać się z różnych elementów, zarówno we wnętrzu, jak i przed samym budynkiem.

Spis treści:
Skorzystaj z naszego asortymentu
Drzewka i inne ozdoby bożonarodzeniowe
Warianty gigant
Dekoracje świetlne
Dlaczego warto skorzystać z naszego asortymentu?
Sposób przygotowania ozdoby
Nawiązanie do tradycji
Duże znaczenie detali
Zaskakujące iluminacje

Zaplanuj dekoracje świąteczne w hotelu z wykorzystaniem produktów Adal

Dekoracje świąteczne w hotelu powinny pochodzić ze sklepu sprawdzonego producenta. Dzięki temu masz pewność, że będą się świetnie prezentować, a przy okazji będą bezpieczne w użytkowaniu w warunkach publicznych. Zachęcamy do sprawdzenia atrakcyjnych katalogów naszej firmy Adal, w których znajdziesz wysokiej jakości choinki, girlandy czy wianki sztuczne, które pomogą w przygotowaniu spektakularnej oprawy. Zajmujemy się również projektami świetlnymi. Zapraszamy do kontaktu w celu skorzystania z naszej oferty.

Drzewka i inne ozdoby bożonarodzeniowe

Podstawą naszej oferty są choinki sztuczne, które znajdziesz w wielu rozmiarach, od małych drzewek do postawienia na meblach, po większe gabarytowo modele, które będą robić duże wrażenie na odbiorcach. Poszczególne warianty różnią się od siebie detalami estetycznymi. Wśród dostępnych wersji odnajdziesz nawet choinki z PE, ośnieżone czy takie na pniu. Innymi klasycznymi dekoracjami w naszej ofercie, które kojarzą się z tym okresem, są girlandy i wianki. Dają one dużo możliwości aranżacyjnych, umiejętnie dopełniając całość opracowywanych opraw, szczególnie w obiektach takich jak hotele. Zastosowanie opcji sztucznych jest w tym przypadku szczególnie uzasadnione, ponieważ dekoracje mogą pozostać przez dłuższy czas, nie trzeba się obawiać o sprzątanie opadającego igliwia, a wyroby nadają się do ponownego zastosowania w kolejnych sezonach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w naszych katalogach.

Warianty gigant

Wyjątkowym punktem naszego asortymentu są choinki gigant, które jak sama nazwa wskazuje, wyróżniają się dużymi gabarytami. Ich wysokość rozpoczyna się od kilku metrów, a wybrane warianty osiągają nawet ponad kilkadziesiąt metrów. W kategorii tej proponujemy zarówno tradycyjne wersje w kształcie stożkowym, jak i imponujące modele na pniu. Produkty gigant doskonale odnajdują się w przestrzeniach publicznych. Ciekawym przykładem wykorzystania choinki gigant jest hotel Atlantis w Dubaju, który skorzystał z naszego drzewka Gigant Exclusive i był zachwycony jego jakością, estetyką i łatwością w montażu.

Dekoracje świetlne

Dysponujemy także ofertą świetlnych dekoracji w przestrzeni miejskiej, które mogą obejmować teren obiektu hotelowego. Przygotowujemy i realizujemy projekty ozdób oświetleniowych w ramach fasad budynków. Możemy opracować poza tym wyjątkowe, nowoczesne figury 3D. Są one oparte na aluminiowych stelażach o niemalże dowolnych kształtach, dzięki czemu mogą nawiązywać do różnych motywów świątecznych.

Choinka Adal w hotelu Atlantis

Dlaczego warto skorzystać z naszego asortymentu?

Planując wystrój przestrzeni hotelowej, trzeba zadbać o wybór najwyższej jakości produktów. Tylko wtedy można mieć pewność, że ich estetyka będzie zachwycająca, a samo wykonanie nie pozostawi żadnych wątpliwości w zakresie aspektów bezpieczeństwa. Możesz na to liczyć, decydując się na produkty Adal, ponieważ jesteśmy producentem działającym od lat. W lipcu firma obchodziła 25-lecie, co świadczy o naszym doświadczeniu na rynku. Na przestrzeni tego czasu dopracowaliśmy wyroby w najmniejszych szczegółach, więc z pewnością będziesz zachwycony ich jakością. Potwierdzeniem klasy tych produktów jest fakt, że wielokrotnie uczestniczyliśmy już w przygotowaniu pamiętnych realizacji w znanych lokalizacjach. W centrum handlowym Port Łódź na klientów czekało zestawienie tradycji z nowoczesnością. We wnętrzu pojawiło się sporo elementów oświetleniowych i kręcąca się wokół własnej osi gigantyczna śnieżyna 3D, ale jedną z kluczowych ozdób była duża, stożkowa choinka. Z kolei przy otwarciu Galerii Młociny w Warszawie motywem przewodnim była natura, podana we współczesnej wersji. Największe wrażenie robiła gigantyczna choinka na pniu stojąca przed głównym wejściem do centrum, w otoczeniu świetlnych liter tworzących napis „Młociny”.

Jak przygotować dekoracje świąteczne w hotelu?

Dekoracje świąteczne w hotelu mogą mieć różny charakter, ale ich głównym założeniem jest nawiązanie do tradycji Bożego Narodzenia. W naszej kulturze jest to absolutnie wyjątkowy czas, który trzeba celebrować i podkreślać jego znaczenie. W przestrzeni tego typu sporą rolę odgrywa przywiązanie do szczegółów, które przekłada się na późniejszy odbiór konkretnego obiektu w oczach gościa hotelowego. Dobrą koncepcją jest zastosowanie elementów oświetleniowych na zewnątrz budynku.

Nawiązanie do tradycji

W środku nie powinno zabraknąć choinki, która jest najbardziej charakterystycznym i podstawowym symbolem tego okresu. Sięgnięcie po taką dekorację jest wyrażeniem szacunku wobec tradycji i taki gest spodoba się wszystkim odwiedzającym. Taki element najlepiej jest postawić przy samej recepcji czy w holu. Zależnie od dostępnej przestrzeni można się zdecydować na większą choinkę, ale w bardziej kameralnych obiektach świetnie sprawdzają się mniejsze drzewka, które można ustawić na stoliku czy nawet ladzie recepcji i pięknie ozdobić.

Duże znaczenie detali

Przy planowaniu oprawy w miejscu takim jak hotel jeszcze większe znacznie ma staranne podejście do szczegółów. Chcąc zbudować odpowiednią atmosferę, nie wystarczy jedna choinka ustawiona przy wejściu. Bożonarodzeniowe akcenty powinny się przewijać przez całość obiektu, żeby goście na każdym kroku mogli dostrzec jakiś klimatyczny dodatek. Do takich celów doskonale nadają się ozdoby takie jak girlandy czy wianki, które można rozłożyć lub zawiesić w najróżniejszych miejscach. Girlanda owijająca barierki schodów czy wianek zawieszony w hotelowym korytarzu to z pozoru małe symbole, które odgrywają jednak ogromne znaczenie w tym, jak goście będą postrzegali całość aranżacji.

Zaskakujące iluminacje

Szczególnie współcześnie można docenić nowoczesne elementy oświetleniowe. Mogą się one pojawić wewnątrz budynku, choć jeszcze większą rolę potrafią odegrać na zewnątrz. W grudniu i styczniu, gdy przygotowuje się takie oprawy, dni są krótkie i szybko robi się ciemno, więc przygotowane na świeżym powietrzu iluminacje robią kolosalne wrażenie i przyciągają wzrok, wzbudzając tym samym dodatkowe zainteresowanie. Planując takie dekoracje, pamiętaj o sięgnięciu po dobre produkty oświetleniowe LED, które będą odpowiednie do użytku w wymagających warunkach, w których mogą się pojawiać opady deszczu, śniegu czy podmuchy wiatru.

Dekoracje oświetleniowe pozwalają podkreślić wyjątkowy charakter okresu wokół Bożego Narodzenia. Warto zaplanować całą oprawę, w ramach której goście natrafią na różne akcenty nie tylko na wejściu, ale i w obszarach w środku budynku, a więc w przestrzeniach wspólnych czy korytarzach prowadzących do pokoi. Polecamy przy tym najwyższej jakości ozdoby od Adal.Zobacz także

Choinka z oświetleniem LED

Choinka z oświetleniem LED

Choinka z oświetleniem LED to nowocześnie wyglądająca dekoracja świąteczna. Modele sztuczne przystrojone w ten sposób będą się prezentować doskonale, a ustawione na zewnątrz będą widoczne z...

Czytaj więcej
Choinki miejskie

Choinki miejskie

Choinki miejskie są ważnym elementem budowania świątecznej atmosfery w miastach, gdy zbliża się okres Bożego Narodzenia. To istotne dla samych mieszkańców, ale i osób przyjezdnych. Takie...

Czytaj więcej
Choinki LED-owe

Choinki LED-owe

Choinki LED-owe wyróżniają się swoją formą i prezencją. Efekt ten najlepiej jest uzyskać, wybierając model sztuczny renomowanej marki Adal o odpowiednim kształcie i pokrywając go dobrej...

Czytaj więcej
Choinki sztuczne zewnętrzne

Choinki sztuczne zewnętrzne

Choinki sztuczne zewnętrzne będą świetnym wyborem dla osób, które chcą umieścić taką dekorację na świeżym powietrzu w przestrzeniach prywatnych, ale też publicznych. Musi być ona odpowiednio...

Czytaj więcej