+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Dekoracje świąteczne zewnętrzne LED

Dekoracje świąteczne zewnętrzne LED

Dekoracje świąteczne zewnętrzne LED stanowią nowoczesną formę ozdób, które służą do przygotowania efektownych opraw z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Pewne akcenty można obecnie zobaczyć nawet przy gospodarstwach domowych. Szczególnie ważne jest jednak to, jak prezentują się w tym czasie obszary publiczne. Dotyczy to zarówno samych ulic i otwartych przestrzeni miejskich, jak i obiektów zamkniętych, takich jak: centra handlowe, biura czy urzędy. Zachęcamy do wybrania wysokich jakościowo dekoracji od naszej firmy – Adal.

Spis treści:
Dla obszarów publicznych
Oferta
W jakich miejscach?
W wersji stojącej
Figury
Punkty selfie
Trony i scenki 3D
Więcej propozycji
Choinki
Drzewka od Adal
Przykładowe realizacje

Dekoracje świąteczne zewnętrzne LED w przestrzeni publicznej

Dekoracje świąteczne zewnętrzne LED w warunkach domowych przybierają najczęściej formę drobniejszych figurek ustawionych przed wejściem czy ozdobienia lampkami wybranych roślin i drzew w ogrodzie. Do tego dochodzą elementy oświetleniowe przy elewacjach. Dużo więcej możliwości pojawia się w przestrzeni publicznej, gdzie oprawy przygotowuje się oczywiście w znacznie większej skali. Do takich obszarów doskonale sprawdzą się oferowane przez nas dekoracje.

Co mamy do zaoferowania?

Posiadamy szeroki wachlarz produktów oświetleniowych, które będą doskonałe, jeżeli chodzi o typowy miejski krajobraz. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać te elementy nie tylko w dużych miastach, ale i przy głównych ulicach pomniejszych miejscowości czy całych gmin. Oferujemy duży wybór iluminacji w formie płatków śniegu lub gwiazdek, zarówno w wydaniu standardowym, jak i premium. Oprócz tego proponujemy sporo wariantów dekoracji dedykowanych typowo pod przystrojenie latarni. Przyjmują one formę 2D i 3D, przedstawiając najróżniejsze motywy, które kojarzą się z okresem świątecznym. Część dekoracji jest przystosowana do umieszczenia na samym słupie, inne z kolei mogą okalać lampę latarni od góry. Możliwości jest naprawdę mnóstwo, a wykorzystanie takich dekoracji sprawi, że dana ulica czy deptak będą niesamowicie emanowały świąteczną atmosferą.

Innym ciekawym wyborem są dekoracje LED, które można zawiesić w poprzek ulicy. Być może są one intrygującą ozdobą dla kierowców, dlatego takie elementy mogą być umieszczone również ponad deptakami wyłączonymi z ruchu samochodowego, żeby mogli podziwiać je przechodnie. Jednak nawet elementy zawieszone nad ruchliwymi ulicami, będą przyciągać wzrok osób przemierzających pobliskie chodniki. W tej kategorii uwzględniliśmy na przykład świąteczne napisy czy wyjątkowe dekoracje elewacji, które mogą przedstawiać choćby efektownego renifera.

Gdzie i dlaczego się sprawdzają?

Nasze dekoracje dedykowane ozdabianiu architektury ulicznej sprawdzają się szczególnie w dużych miastach i przy głównych ulicach gmin oraz powiatów. Jest to okazja do podkreślenia wyjątkowego charakteru danej części miasta. Często pozwala to zaakcentować tożsamość danego miejsca, a przede wszystkim zachwyca mieszkańców czy odwiedzających dany region turystów. Warto zwrócić uwagę właśnie na aspekt promocyjny. Efektowne oprawy świąteczne mogą być wizytówką danego obszaru w okresie od grudnia do stycznia czy nawet lutego, przyciągając potencjalnych odwiedzających. Z kolei dekoracje elewacji są wręcz idealne do przystrajania zewnętrznych fragmentów galerii handlowych.

A może stojące dekoracje świąteczne zewnętrzne LED? Sprawdź naszą ofertę

Dekoracje świąteczne zewnętrzne LED mogą być umieszczone na wysokości, ale nie tylko. W naszej ofercie dostępny jest szeroki przegląd produktów oświetleniowych, których koncepcja opiera się na tym, że mogą być one ustawione na podłożu. Dotyczy to ulic, skwerów czy placów, ale i obszarów przed galeriami handlowymi. Taka oprawa ma duży sens, ponieważ stwarza większe pole do interakcji z oglądającymi. Podczas gdy ozdoby wiszące można tylko podziwiać, z dekoracjami stojącymi można sobie na przykład zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Figury

Pierwszym elementem oferty dekoracji stojących są figury 2D i 3D. Nawiązują one do najróżniejszych motywów, takich jak: zwierząt, Świętego Mikołaja i jego akcesoria czy świąteczne prezenty. Warto jednak zaznaczyć, że same figury nie muszą się skupiać tylko i wyłącznie na akcentach powiązanych bezpośrednio z Bożym Narodzeniem. Mogą mieć one charakter bardziej ogólny w kontekście sezonu zimowego, a nawet odnosić się do zupełnie innych motywów, które sprawdzą się w innych porach roku czy z okazji innych świąt lub podniosłych wydarzeń. Takie figury przyciągają uwagę i stanowią dużą atrakcję w kontekście robienia sobie z nimi zdjęć.

Wróżka

 

Punkty selfie

Skoro mowa o robieniu zdjęć to warto zaznaczyć, że w katalogach znajdziesz też propozycje elementów oświetleniowych dedykowanych właśnie pod fotografie. W sekcji punktów selfie znajdują się różne konstrukcje stworzone głównie pod zdjęcia. Mogą one przyjąć motyw świąteczny, ale nie tylko – taki punkt może zawierać choćby nazwę miasta czy galerii handlowej. W tej formie pełni również funkcję reklamową danego miejsca.

Trony i scenki 3D

Ciekawą atrakcją będą też nasze trony 3D. Poza ozdobnymi fotelami Świętego Mikołaja, mogą one przyjąć formę choćby bombki czy lodowego tronu. Oferujemy także całe sceny 3D przedstawiające sanie reniferów, kolejki czy motywy leśne, takie jak żołędzie i grzyby. Takie dekoracje są bardzo efektowne i staną się szybko wizytówką danego obszaru w sezonie zimowym.

Co jeszcze możemy zaproponować?

W katalogu dekoracji stojących przygotowaliśmy jeszcze szereg innych propozycji, do których wykorzystaliśmy oświetlenie LED. Duże wrażenie zrobią na pewno oświetlone fontanny czy karuzele. Dużą popularnością cieszą się do tego bramy i tunele, które można wykorzystać na wyłączonych z ruchu ulicach, skwerach czy nawet placach przed wejściami do galerii handlowych. Wreszcie proponujemy dedykowane dekoracje, czyli szereg różnych figur i napisów świetlnych, które mogą nawiązywać do innych, niekoniecznie świątecznych okazji. W razie pytań dotyczących szczegółowej oferty, zapraszamy do kontaktu.

Choinka jako element zewnętrznych dekoracji świątecznych LED

Dekoracje świąteczne zewnętrzne LED to często zachwycające iluminacje. Nie można jednak zapominać o wciąż wiodącym symbolu Świąt Bożego Narodzenia, jakim jest choinka. Może być ona gęsto pokryta oświetleniem, dzięki czemu zrobi na zewnątrz szczególne wrażenie, a po zmroku będzie widoczna już z daleka. W warunkach publicznych najczęściej sprawdzają się przy tym choinki większe gabarytowo, nawet kilkunastometrowe.

Nasze choinki

W kontekście dekoracji zewnętrznych polecamy też nasze oświetlenie LED do umieszczania na drzewach. Wykorzystanie elementu natury doskonale się sprawdzi w celu budowania świątecznej atmosfery. Oprawa z okazji Bożego Narodzenia nie może obyć się bez choinki, więc jeśli w danym miejscu nie rosną żywe drzewka, które można przystroić polecamy zapoznać się z naszą ofertą sztucznych drzewek. Jesteśmy wieloletnim producentem choinek sztucznych, więc masz pewność, że będą one najwyższe jakości. W katalogu znajdziesz szeroki przegląd dostępnych modeli. Proponujemy przy tym takie z dobranymi od razu ozdobami i oświetleniem LED, dzięki czemu można uzyskać efekt prawdziwie świetlnej choinki. W przestrzeniach publicznych szczególną popularnością cieszą się modele Gigant, które w największych wariantach przekraczają nawet dwadzieścia metrów wysokości. Oczywiście zamówisz u nas i mniejsze modele, od kilku do kilkunastu metrów. Oferujemy do też choinki szczególnie ozdobne, z tunelami przy podstawie czy z dopasowanymi figurami świetlnymi.

Przykłady opraw

Produkty naszej firmy wielokrotnie pojawiały się już w oprawach miejskich czy w ramach ozdabiania galerii handlowych. Ozdoby często pojawiają się w środku, ale w większości przypadków nie brakuje i akcentów zewnętrznych. Było to widoczne w przypadku Galerii Wileńskiej w Warszawie, gdzie przed wejściem pojawił się efektowny, oświetlony pociąg metro, w otoczeniu kilku pięknych choinek. Z kolei przed Galerią Młociny imponowała choinka gigant na pniu w otoczeniu oświetlonego napisu „Młociny”. W środku pojawiły się dekoracje, których motywem przewodnim była ekologia i natura. Podobnie było w przypadku galerii Wroclavia we Wrocławiu. Przed wejściem pojawiła się tam z kolei wielka choinka z figurami świetlnymi przy podstawie. Oświetlenie LED przyozdabiało do tego gustownie zewnętrzne filary i fragmenty elewacji obiektu.

Dekoracje świąteczne zewnętrzne LED na dobre wpisały się już obecnie w krajobraz, jaki można zaobserwować na przełomie roku w miastach, a coraz częściej nawet mniejszych miejscowościach. Korzystają z tego głównie lokalne władze, ale równie dobrze takie ozdoby sprawdzają się do ozdabiania biur czy galerii handlowych. Zachęcamy przy tym do skorzystania z szerokiej oferty asortymentu od Adal.Zobacz także

Choinka z oświetleniem LED

Choinka z oświetleniem LED

Choinka z oświetleniem LED to nowocześnie wyglądająca dekoracja świąteczna. Modele sztuczne przystrojone w ten sposób będą się prezentować doskonale, a ustawione na zewnątrz będą widoczne z...

Czytaj więcej
Choinki miejskie

Choinki miejskie

Choinki miejskie są ważnym elementem budowania świątecznej atmosfery w miastach, gdy zbliża się okres Bożego Narodzenia. To istotne dla samych mieszkańców, ale i osób przyjezdnych. Takie...

Czytaj więcej
Ekskluzywne choinki sztuczne

Ekskluzywne choinki sztuczne

Ekskluzywne choinki sztuczne powinny się odznaczać najwyższą jakością, która znajdzie odzwierciedlenie w spektakularnym wyglądzie. Ważne jest też rzecz jasna, żeby spełniały normy ekologiczne oraz oczywiście bezpieczeństwa....

Czytaj więcej
Ozdoby świąteczne zewnętrzne

Ozdoby świąteczne zewnętrzne

Ozdoby świąteczne zewnętrzne pojawiają się w przestrzeniach prywatnych i publicznych. Najczęściej można się spotkać z takimi w formie oświetlenia, które będzie widoczne z daleka i szczególnie...

Czytaj więcej