+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Duże choinki sztuczne

Duże choinki sztuczne – sposób na świąteczny klimat

Duże choinki sztuczne stanowią centralny element dekoracji świątecznych. W okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia każdy z nas zaczyna nerwowo rozglądać się za drzewkiem, które udekoruje otaczającą przestrzeń. O ile nie sprawia to większego problemu z choinką przeznaczoną do mniejszych przestrzeni, o tyle udekorowanie większego terenu stanowi nie lada wyzwanie. Szukając alternatyw dla jednosezonowych naturalnych choinek co raz częściej sięgamy po te syntetyczne, które swoim wyglądem są niemal identyczne i praktycznie nie do odróżnienia na pierwszy rzut oka. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, w swojej ofercie przygotowaliśmy syntetyczne drzewka różnej wielkości, które bez problemu dostosujesz do miejsca, czy to przestrzeni miejskiej czy dużej galerii handlowej.

Spis treści
Nadaj świąteczny klimat swojemu miastu
Alternatywa dla wycinki drzew
Nasza oferta

Duże choinki sztuczne dla miast i galerii handlowych. Stwórz niepowtarzalny świąteczny klimat

Duże choinki sztuczne przeznaczone są głównie do dekoracji większych przestrzeni takich jak galerie handlowe i miejskie rynki. Przyozdobienie dużych przestrzeni wymaga dobrej organizacji logistycznej i pomysłu, który nie będzie wiał tandetą. Nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia są zielone drzewka, które przyozdobione tworzą niepowtarzalny klimat. Jednak pójście do lasu i znalezienie tej jednej choinki, która spełni wszystkie wymagania dotyczące odpowiedniego kształtu ale także i wysokości dopasowanej do wybranego miejsca, często mija się z celem. W naszej firmie zajmujemy się produkcją sztucznych drzewek, które charakteryzują się wysoką jakością i idealnym kształtem. Z nami święta będę magicznym czasem, a wspomnienia pozostaną na długo.

Alternatywa dla wycinki lasu

Jeśli cofniemy się o dekadę, na myśl o sztucznej choince przechodzą dreszcze. Syntetyczne drzewka powstały, aby skutecznie zminimalizować nadmierną wycinkę lasów w okresie świątecznym. Niestety pierwsze modele bardziej straszyły niż cieszyły oko. Dodatkowo kłopotliwa okazała się ich prawidłowa utylizacja, ponieważ większość modeli produkowana była z elementów metalowych oraz plastikowych. Rozwiązaniem tego problemu okazał się rozwój nowych technologii. Obecnie do produkcji drzewek syntetycznych wykorzystujemy trwałe materiały, takie jak polietylen, które pozwalają się cieszyć choinką przez długie lata. Dzięki tym rozwiązaniom dużo łatwiej jest poddać zużyte drzewko recyklingowi.

Brak spadających igieł

Kiedy decydujesz się na syntetyczne drzewko, nie musisz się martwić o utrzymanie porządku. W przeciwieństwie do tych naturalnych nie gubi ono bowiem igieł. Raczej nikt nie chciałby przechadzać się między sklepami i jednocześnie otrzepywać z ubrania spadające igły. Sztuczne choinki nie tylko wyglądają jak żywe, ale również okazują się w pełni bezpieczne dla środowiska i otoczenia.

Galerie handlowe czy duże tereny miejskie również zasługują na piękne ozdoby świąteczne, cieszące oko mieszkańców i klientów sklepów. Do zagospodarowania większych terenów szczególnie polecamy drzewka o większych rozmiarach, które z chęcią dopasujemy do szczegółowych wymagań. Takie okazy w zależności od miejsca, w którym mają się docelowo znajdować, mogą osiągać wysokość 30 metrów, a nawet więcej.

Jako producenci syntetycznych drzewek chcemy abyś mógł się cieszyć bogato przyozdobionym wnętrzem. Dekoracje świąteczne stanowią doskonałą atrakcję zarówno dla mieszkańców miasteczka, jak i przyjeżdżających gości lub turystów. Podaruj im coś, co zapadnie w ich pamięć na długo.

Ozdoby na choinkę

Duże choinki sztuczne w naszej ofercie

Duże choinki sztuczne produkujemy w różnych rozmiarach, tak aby w łatwy sposób można było wybrać odpowiedni model. W zależności od tego, czy chcesz udekorować miejski rynek, czy też zależy Ci na umieszczeniu drzewka w centrum handlowym, dostosujemy rozmiar choinki do indywidualnych wymagań. W swojej ofercie posiadamy choinki typu Giant Exlusive w wysokości od 4 do nieco ponad 15 metrów w wersji standardowej (o średnicy podstawy od 2 m do ponad 7 m) oraz w wersji Slim, czyli o średnicy podstawy od 2 do 6 m.

Bądź eco

Sztuczne drzewka typu świerk lub sosna to jednorazowy wydatek, który już po około trzech latach przeważa w ekologii środowiska w porównaniu z naturalną choinką. Dlaczego tak się dzieje? Naturalne choinki są tak naprawdę jednorazowego użytku. Co roku jesteś zmuszony kupować kolejne drzewko. Właśnie ze względu na możliwość wielorazowego użytku sztuczne drzewko już po upływie około trzech lat zdecydowanie wygrywa ekologiczny wyścig. Nasze choinki, jeśli będziesz o nie odpowiednio dbać, posłużą Ci o wiele dłużej niż trzy lata. A później? Modele z oznaczeniem „PE” bez najmniejszych problemów mogą zostać poddane recyklingowi i ekologicznej utylizacji.

Ekologia to jeden z naszych priorytetów

Żywe drzewka charakteryzują się małą trwałością. Wysokiej jakości syntetyczna choinka to nie tylko względy ekologiczne, choć te są niezwykle ważne. Praktyczność i funkcjonalność to synonimy naszej firmy. Raz zakupione drzewko każdego roku cieszy swoimi gęstymi i pięknymi gałęziami oraz zachowuje idealny kształt, wpasowując się w otaczającą przestrzeń. Co więcej, wieloletnia praca pozwoliła nam zaproponować naprawdę korzystne ceny za najwyższą jakość materiałów i dokładność wykonania. Zatem wśród korzyści płynących z użytkowania syntetycznych drzewek warto wskazać na to, że:

  • są praktycznie nie do odróżnienia od żywych choinek,
  • są łatwe w przechowywaniu (modele składane),
  • nie wymagają podlewania,
  • nie wymagają przechowywania w odpowiedniej temperaturze.

 

Wieloletnia tradycja i wysoka jakość

Naszym głównym założeniem jest upiększanie przestrzeni i dawanie ludziom radości. Historia naszej firmy zaczyna się w roku 1997 i od tego momentu stawiamy na ciągły rozwój. To, co nas charakteryzuje, to wysoka jakość produktów, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty wydawane zarówno przez laboratoria europejskie, jak i amerykańskie.

Przejrzyj nasze portfolio, poznaj projekty dla dużych i mniejszych firm i przekonaj się, na co możesz liczyć, stawiając na współpracę z nami. Nowoczesny design i duża funkcjonalność pozwalają udekorować dowolną przestrzeń. Jeśli masz do zagospodarowania sporo miejsca, zainwestuj w duże modele naszych choinek. W celu zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez wiadomość e-mail. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.Zobacz także

Nowoczesne choinki

Nowoczesne choinki

Nowoczesne choinki powinny przede wszystkim zachwycać wyglądem. Warto postawić na wersje sztuczne, które wyróżniają się pod tym względem, a do tego są wyborem odpowiedzialnym ekonomicznie i...

Czytaj więcej
Choinki zewnętrzne

Choinki zewnętrzne

Choinki zewnętrzne stanowią ważny element w okresie świątecznym, ale i ogólnie zimowym. Dotyczy to szczególnie przestrzeni publicznych i sprzedażowych, w których takie dekoracje są wyjątkowo cenne...

Czytaj więcej
Iluminacje świąteczne LED

Iluminacje świąteczne LED

Iluminacje świąteczne LED to efektowne dekoracje wykonane w nowoczesnej technologii oświetleniowej, która jest wytrzymała i energooszczędna. Z ich pomocą można stworzyć wspaniały wystrój nadający się zarówno...

Czytaj więcej
Choinka sztuczna jak prawdziwa

Choinka sztuczna jak prawdziwa

Choinka sztuczna jak prawdziwa jest alternatywą dla żywych drzewek bożonarodzeniowych umieszczanych na centralnych placach miast, w centrach handlowych czy placówkach kulturalnych. Do zalet tego typu dekoracji...

Czytaj więcej