+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Duże choinki

Duże choinki

Duże choinki pojawiają się w niektórych większych domach oraz oczywiście w przestrzeniach publicznych. Najlepiej wybrać modele sztuczne, które mają dopasowaną stylistykę, a do tego są wygodne w montażu i można z nich korzystać więcej niż jeden raz. Zachęcamy do wybrania naszego asortymentu. Oferujemy różnorodne drzewka świąteczne, przy tym również te odbiegające od siebie nie tylko parametrami wysokościowymi, ale i wizualnymi.

Spis treści
Dlaczego u nas?
Jakość
Technologie
Co mamy do zaoferowania?
Większe wersje
Warianty na pniu
Do otwartych przestrzeni
Z widowiskową bazą

Duże choinki sztuczne od Adal

W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone duże choinki sztuczne. Jesteśmy uznaną na rynku marką, masz więc pewność, że takie dekoracje będą nie tylko piękne, ale i trwałe. Dbamy również o technologie, które ułatwiają późniejsze użytkowanie drzewek świątecznych. Takie drzewka pojawiają się w niektórych przestrzeniach mieszkalnych, gdzie istnieje możliwości efektywnego ozdobienia ich. Mowa tu głównie o obszernych domach i willach, ale czasem i piętrowych mieszkaniach z otwartą, wysoką powierzchnią. Takie warianty stosuje się przede wszystkim jednak w obszarach publicznych, od przestrzeni miejskich, przez te handlowe, po budynki państwowe i biurowe.

Oferta wysokiej jakości

Osoby, które nie kupowały nigdy modeli sztucznych, mają czasem obawy odnośnie do ich jakości. Wynika to jednak często z produktów, z którymi można się było spotkać przed laty, które szybko ulegały zniszczeniu i nie prezentowały się zbyt dobrze. Adal to jednak sprawdzony producent z ogromnym doświadczeniem. Nasze choinki są dopracowane w najmniejszych szczegółach, jeżeli chodzi o detale estetyczne, ale i samą jakość wykonania, w tym dobór materiałów. Dzięki temu choinki i ozdoby zachowują swój piękny wygląd przez długi czas i można z nich korzystać wielokrotnie, w toku wielu lat.

Nowoczesne rozwiązania

W kontekście naszych drzewek wykorzystujemy nowoczesne możliwości, które mają wpływać na komfort użytkowania. W przypadku większych choinek, lecz również tych, które spokojnie możesz zamontować samemu, oferujemy rozwiązania takie jak Quick Distribute czy Hook in System. Umożliwiają one prosty montaż i demontaż drzewka. Z kolei zamawiając największe modele, możesz liczyć na kompleksową obsługę, w tym pomoc w transporcie i przygotowywaniu dekoracji w wybranej lokalizacji oraz jej późniejszym demontażu.

Jakie duże choinki świąteczne mamy do zaoferowania?

Proponujemy duże choinki świąteczne, które będą optymalne do większych domów, punktów usługowych czy biur. Sięgają one do kilku metrów i dostępne są przy tym w różnych wariantach. Jeżeli szukasz czegoś szczególnie wielkiego, dysponujemy modelami sięgającymi kilkunastu metrów wysokości, które rewelacyjnie nadają się na place miejskie i przed galerie handlowe. Produkty Adal są zresztą chętnie wykorzystywane w znanych miejscach o takim charakterze.

Oświetlenie choinki

Sztuczne drzewka w większym rozmiarze

W naszej ofercie nie brakuje choinek mniejszych i średnich, które sprawdzą się w większości domów i mieszkań czy jako uzupełnienie większych opraw. Posiadamy jednak i duże warianty, które mają już do kilku metrów wysokości. Znajdziesz przy tym u nas szereg takich modeli, zatem możesz wybrać taki, który najbardziej odpowiada oczekiwaniom i wizji. W takim zakresie proponujemy choćby popularne modele Exclusive czy Silhoutte. Pośród choinek o takich parametrach odnajdziesz i wersje oznaczone jako MIX PE, w których wykorzystano polietylen, gwarantujący, że zewnętrzne gałązki będą szczególnie efektowne wizualne, podczas gdy umieszczone głębiej gałązki z PVC zapewniają wspaniałe zagęszczenie drzewka. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami drzewek z tej kategorii w naszych katalogach.

Nasze największe modele

Jednym z flagowych punktów naszego asortymentu są choinki Giant, które charakteryzują się bardzo dużym rozmiarem. Osiągają one od kilku do kilkunastu metrów wysokości, a w przypadku wariantu Giant Standard może to być pułap nawet ponad dwudziestu sześciu metrów. Proponujemy przy tym kilka wersji takich ogromnych choinek, w tym chętnie wybierane w tej kategorii warianty stożkowe, które można bardzo efektownie przystroić oświetleniem LED. Te bardzo duże drzewka świąteczne są domeną przestrzeni miejskich i centrów handlowych, w których doskonale się sprawdzają.

Popularne zastosowania

Produkty Adal wielokrotnie zdobiły już popularne galerie handlowe. Tak było w przypadku Portu Łódź, gdzie nowoczesność łączyła się z tradycją. Wewnątrz obiektu nie brakowało zatem mniej typowych, ale i całkiem klasycznych dekoracji świątecznych. Jednym z piękniejszych punktów oprawy była większa choinka w towarzystwie efektownego oświetlenia. Duży model choinki od Adal gościł też w popularnej warszawskiej lokalizacji, czyli Hali Koszyki. Cała przestrzeń tego obiektu była przy tym pięknie przystrojona różnego rodzaju światełkami. W innym miejscu w stolicy, a mianowicie w centrum handlowym na Placu Unii, gigantyczne drzewko pojawiło się w środku, a ustawione na parterze było doskonale widoczne i z górnych pięter galerii.

Proponujemy duże choinki zewnętrzne oraz choinki zewnętrzne na pniu

Mamy do zaoferowania duże choinki zewnętrzne, w tym modele choinek na pniu. Wersje, które mają być ustawione w otwartej przestrzeni, muszą być zarówno odpowiednio zabezpieczone, jak i wytrzymałe w zakresie warunków atmosferycznych. Opcje z bazą imitującą pnie można porównać wręcz do naturalnych drzew, które przemawiają do wielu osób wizualnie, a do tego będą nadawać takim choinkom praktycznego stylu.

Do użytku na świeżym powietrzu

W naszych katalogach znajdziesz choinki do użytku wewnętrznego, ale i takie nadające się do wykorzystania na zewnątrz. Są one odpowiednio dostosowane do tego, żeby radzić sobie z warunkami pogodowymi w zakresie niskich temperatur czy opadów śniegu lub deszczu. Zachęcamy zatem do wyboru naszej oferty także, jeżeli choinka ma stanąć przykładowo na miejskim placu czy przed galerią handlową.

Na efektownej podstawie

Warianty na pniu mają duże grono zwolenników, gdyż zyskują wizualnie zarówno pewną stabilność, jak i naturalność. W ofercie mamy różne wersje takich choinek i dotyczy to również kategorii drzewek Giant, gdzie znajdziesz wersje Pine Giant i Pine Giant Extra. Poza fantastycznym wyglądem takie choinki są często cenione za to, że nie zajmują dużo miejsca przy swojej postawie. W miejscach publicznych nie ogranicza to zatem widoczność i nie zabiera przestrzeni, którą można wykorzystać w inny sposób lub pozostawić pustą z myślą o komforcie przechodniów czy klientów.
Choinki o większych rozmiarach mogą się pojawić w niektórych domach, a często i biurach oraz punktach handlowo-usługowych. Bardzo duże warianty zdobią z kolei przestrzenie miejskie i centra usługowe. Z myślą o drzewkach świątecznych wysokiej jakości wybierz ofertę Adal. Będziesz pewny, że choinki sprawdzą się pod kątem wizualnym, ale i ich trwałości. Zachęcamy zatem do zapoznania się z różnymi modelami z naszych katalogów.Zobacz także

Choinki świetlne

Choinki świetlne

Choinki świetlne to nowoczesna forma tych tradycyjnych dekoracji świątecznych. Są one szczególnie efektowne i mogą przyjmować różną kolorystykę, występując w jednej lub wielu barwach. Zależnie od...

Czytaj więcej
Iluminacje świąteczne uliczne

Iluminacje świąteczne uliczne

Iluminacje świąteczne uliczne pojawiają się w większości dużych miast, a coraz częściej nawet w mniejszych miejscowościach. Zdobią one przede wszystkim najbardziej ruchliwe rejony czy też deptaki....

Czytaj więcej
Sztuczna choinka stożkowa

Sztuczna choinka stożkowa firmy Adal

Sztuczna choinka stożkowa należy do najczęściej wybieranych dekoracji bożonarodzeniowych w przestrzeniach publicznych. Robiący wrażenie swoją wielkością stelaż ustawiany jest głównie w centrach miast, czy galeriach handlowych...

Czytaj więcej
Figury świetlne 3D

Figury świetlne 3D

Figury świetlne 3D to nowoczesna i bardzo efektowna forma dekoracji. Mogą być przygotowane w ramach opraw świątecznych, ale nie tylko, gdyż mogą również zawierać inne motywy...

Czytaj więcej
Dekoracje świąteczne świetlne

Dekoracje świąteczne świetlne

Dekoracje świąteczne świetlne odgrywają obecnie znaczącą rolę, szczególnie w przestrzeniach publicznych. W okresie Bożego Narodzenia goszczą w obszarach miejskich i handlowych, zachwycając mieszkańców oraz klientów. Obecnie...

Czytaj więcej