+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Figura świetlna LED

Figura świetlna LED

Figura świetlna LED stanowi wyjątkową dekorację, którą warto zastosować przy różnych okolicznościach. Bardzo często dotyczy to okresu Bożego Narodzenia, lecz w przeciwieństwie do wielu innych ozdób, ta może nawiązywać do zupełnie odmiennych motywów. Daje to dużo możliwości szczególnie galeriom handlowym czy przedstawicielom lokalnych władz miejskich lub gminnych. Z myślą o przygotowaniu wspaniałej oprawy zachęcamy do skorzystania z oferty Adal, w której znajdują się także wysokiej jakości choinki.

Spis treści:
Na jaką okazję?
Jak je przygotować?
Skuteczność marketingowa
Oferta Adal
Dekoracje oświetleniowe
Choinki i ozdoby
Zastosowanie

Figura świetlna LED na Święta Bożego Narodzenia

Figura świetlna LED jest wykonywana na specjalnym stelażu, w związku z czym może nawiązywać w zasadzie do dowolnego kształtu, a dodatkowo dostępna jest ona w wielu kolorach. Jest to częsty wybór w czasie świątecznym, lecz równie dobrze taka dekoracja może być zastosowana w zasadzie z każdej okazji w okresie całego roku. Z pewnością przyda się wszystkim miejscom nastawionym na aspekty promocyjne, które mogą wynikać z celów czysto sprzedażowych, ale i z myślą o budowaniu wizerunku danego podmiotu.

Jak je przygotować i co mogą przedstawiać?

Dekoracje świetlne często zdobią elementy elewacji, lecz ze specjalnych sznurów LED z powodzeniem można przygotować i różnorodne figury. Wykorzystuje się do tego przygotowane zawczasu stelaże, na których umieszczone zostaje oświetlenie. W praktyce pozwala to stworzyć niemal dowolny obraz w wybranym rozmiarze. Takie dekoracje mogą być zarówno nieco mniejsze, jednak niektóre sięgają nawet kilku metrów wysokości. W związku ze specyfiką wykonania, możliwości jest naprawdę wiele. W okresie Bożego Narodzenia figura może przedstawiać klasyczne motywy takie jak sanie, renifera, płatki śniegu czy sople lodu. Częstym wyborem jest nawiązanie do natury, a więc do szyszek czy żołędzi. Warto jednak odnotować, że takie figury mogą nawiązywać również do całkowicie innych akcentów, nawet tych niezwiązanych ze świętami.

Oświetlenie uliczne

Na jaką okazję sprawdzą się najlepiej?

Poza Bożym Narodzeniem takie dekoracje mogą posłużyć w okresie wielkanocnym lub w czasie jakichkolwiek świąt państwowych, lub poszczególnych dni celebrowanych w danych regionach. Jeżeli mają być one ustawione na zewnątrz, to rzecz jasna najlepiej sprawdzą się w okresie jesienno-zimowym, gdy dni są krótsze i szybko robi się ciemno, a same figury będą wtedy świetnie wyeksponowane. Sięgają po nie często galerie handlowe, lecz jest to doskonały wybór i dla lokalnych władz miejskich, gminnych czy powiatowych. Takie elementy mogą wtedy ozdobić różne place, skwery czy obszary przed budynkami państwowymi.

Doskonałe narzędzie promocyjne

Takie figury świetlne są bardzo efektowne, a przez to wywołują u odbiorców duże emocje. Są zauważalne z daleka, co przyciąga przechodniów, ale przy obecnej powszechności nowoczesnych technologii można liczyć, że osoby widzące takie ozdoby szybko wyślą ich zdjęcia do znajomych czy udostępnią je w mediach społecznościowych. Z tego względu takie figury stanowią doskonałe wręcz rozwiązanie marketingowe. Z perspektywy punktów sprzedażowych może to pomagać w zwiększaniu obrotów, a dla miast czy gmin stanowić istotny punkt w kontekście budowania renomy i wizerunku danego regionu, co spodoba się mieszkańcom i zachęci turystów.

Figury świetlne LED oraz inne dekoracje w ofercie Adal

W ofercie Adal znajdziesz figury świetlne LED, które mogą wspaniale przyozdobić przestrzeń miejską. Podstawą naszego asortymentu są rzecz jasna najwyższej klasy choinki sztuczne, choć proponujemy przy tym szereg innych dekoracji, które doskonale odnajdą się w okresie Bożego Narodzenia. Dotyczy to głównie obszarów komercyjnych, lecz takie ozdoby goszczą również w prywatnych domach oraz mieszkaniach. Jesteśmy sprawdzonym producentem i produkty naszej marki wielokrotnie zachwycały już w oprawach wielu znanych lokalizacji. Chcąc zakupić figury w z naszej oferty, można skorzystać z gotowych elementów dostępnych w katalogach na naszej stronie lub zaproponować swój własny wzór.

Dekoracje świetlne

Posiadamy katalog produktów oświetleniowych, w których znajdują się wszelkie potrzebne elementy do przygotowania dekoracji świetlnej. Oferujemy różne LED-owe sznury czy kurtyny, ale do tego wyjątkowe projekty nowoczesnych figur 3D. Poszczególne fragmenty mogą być jednobarwne, dwukolorowe czy migające, a także w najróżniejszych odcieniach, co daje naprawdę szerokie pole do popisu i pozwala przygotować niezapomniane ozdoby.

Choinki i inne ozdoby świąteczne

Jesteśmy znanym i działającym od lat producentem choinek sztucznych, więc stanowią one oczywiście bazę naszej oferty. Proponujemy szeroki wybór asortymentu, a poszczególne drzewka świąteczne różnią się nie tylko parametrami wysokości i średnicy, ale nawet stylem wykonania. Oferujemy szereg choinek w rozmiarach optymalnych do prywatnych przestrzeni czy takich o charakterze biurowym lub usługowym. Proponujemy jednak choinki także w większych rozmiarach do kilku metrów oraz flagowe produkty Gigant, które sięgają już nawet kilkunastu metrów. Wszystkie modele charakteryzują się najwyższej jakości wykonaniem, co gwarantuje doskonałe wrażenia wizualne i pełne bezpieczeństwo. Z dekoracji można korzystać wielokrotnie, a to aspekt istotny z perspektywy ekonomicznej oraz ekologicznej.
W przypadku największych choinek oferujemy przy tym kompleksową obsługę, jaką jest dowóz i montaż takiej dekoracji. Jest to ważna kwestia, ponieważ stabilne i bezpieczne rozstawienie tak ogromnej choinki jest naprawdę sporym wyzwaniem, więc warto zdać się przy tym na fachową pomoc. Poza drzewkami w asortymencie mamy inne popularne dekoracje świąteczne, takie jak girlandy czy wianki. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami w katalogu dostępnym na stronie.

Liczne warianty

Produkty Adal wiele razy były wykorzystywane w przygotowaniu cudownych opraw świątecznych, szczególnie w galeriach handlowych, w tym w tych najpopularniejszych w całym kraju. Przykładem może być tutaj Port Łódź, gdzie w środku stanęła ogromna choinka stożkowa, a we wnętrzu nie zabrakło innowacyjnych dekoracji jak tunel złożony z elementów oświetleniowych oraz girland. Uwagę przyciągała zdecydowanie kręcąca się wokół własnej osi gigantyczna śnieżyna świetlna 3D. W centrum handlowym Wroclavia we Wrocławiu choinka Gigant od Adal pojawiła się przed wejściem w towarzystwie oprawy świetlnej nawiązującej do lasu.

Dekoracje uzupełniające

Kolejne dekoracje zdobiły wnętrze, gdzie nie zabrakło mniejszych choinek oraz figur świetlnych przedstawiających żołędzie, płatki śniegu czy kolejną wiewiórkę. Z kolei przy okazji otwarcia warszawskiej Galerii Młociny przygotowana została oprawa nawiązująca do natury, lecz opracowana w nowoczesnym stylu. W środku pojawiły się zatem świecące figury szyszek czy rogów renifera. Do tego doszło kilka mniejszych choinek, a gigantyczna wersja stanęła z kolei przed wejściem wraz z efektownym napisem „Młociny”.
Figura świetlna LED daje dużo możliwości, ponieważ może nawiązywać do wielu motywów. Nadaje się zatem świetnie na okres Bożego Narodzenia, ale i przy wszelkich innych okazjach.
Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z asortymentu firmy Adal.Zobacz także

Choinki ubrane

Choinki ubrane

Choinki ubrane pojawiają się zarówno w domach, mieszkaniach, punktach usługowych, ale i przestrzeniach publicznych. Warto skorzystać przy tym z wariantów sztucznych, które w niczym nie ustępują...

Czytaj więcej
Ceny choinek sztucznych

Ceny choinek sztucznych

Ceny choinek sztucznych od poszczególnych firm bywają zróżnicowane, zależnie od jakości ich wykonania. Przy rozpatrywaniu danych ofert widoczne jest to, iż bezpośrednia stawka będzie uzależniona w...

Czytaj więcej
Iluminacje świąteczne na słupy

Iluminacje świąteczne na słupy

Iluminacje świąteczne na słupy są bardzo intrygującym rozwiązaniem, ponieważ pozwalają pięknie ozdobić elementy, które zwykle nie zachwycają swoim wyglądem. Przystrojone w ten sposób będą się tymczasem...

Czytaj więcej
Dekoracje świąteczne zewnętrzne

Dekoracje świąteczne zewnętrzne

Dekoracje świąteczne zewnętrzne wykorzystuje się w przestrzeniach prywatnych i publicznych. W przypadku domów stanowią one efektowną oprawę, która pozwoli wyróżnić budynek na tle sąsiedztwa. W kolei...

Czytaj więcej
Uliczne oświetlenie świąteczne

Uliczne oświetlenie świąteczne

Uliczne oświetlenie świąteczne pozwala nadać przestrzeni miejskiej wyjątkowego, bożonarodzeniowego klimatu. To efektowne dekoracje, które spodobają się przechodniom i przejeżdżającym drogami kierowcom samochodów. Istnieją różne możliwości, w...

Czytaj więcej