+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Figury świetlne 3D

Figury świetlne 3D

Figury świetlne 3D to nowoczesna i bardzo efektowna forma dekoracji. Mogą być przygotowane w ramach opraw świątecznych, ale nie tylko, gdyż mogą również zawierać inne motywy okolicznościowe czy reprezentować napisy. Wykorzystuje się je głównie w przestrzeniach publicznych, (ale i prywatnych, ponieważ doskonale sprawdzają się jako narzędzie marketingowe. Mogą zachęcać do odwiedzenia galerii handlowych, ale i posłużyć w celu promocji parków, teatrów, kin, zamków, kościołów, prywatnych przedsiębiorstw – zarówno tych małych, średnich i dużych – oraz całego miasta. Propozycje takich ozdób i innych dekoracji, znajdziesz w ofercie Adal.

Spis treści
Dlaczego wzbudzają takie zainteresowanie?
Takie i inne dekoracje w ofercie Adal
Propozycje figur świątecznych i o innym charakterze
Choinki w naszej ofercie
Efektowne realizacje z asortymentem Adal

Czemu figury świetlne 3D cieszą się takim uznaniem?

Figury świetlne 3D wykonuje się na specjalnie przygotowanych konstrukcjach, okraszonych efektownym oświetleniem LED. Pozwala to przygotować dekoracje znakomicie imitujące różne rzeczy czy przedstawiające pięknie opracowane napisy. Obecnie takie ozdoby są coraz bardziej doceniane, gdyż jest to nowoczesna i innowacyjna forma dekoracji, wyróżniająca się na tle tych tradycyjnych. Oprawa spodoba się zarówno młodszym, jak i dorosłym. Taka charakterystyka sprawia, że tego typu figury doskonale sprawdzają się jako np.: narzędzie marketingowe, przyciągając uwagę odbiorców. W związku z tym popularne jest wykorzystywanie ich w galeriach handlowych czy konkretnych sklepach, ale mogą być przydatne i w innych punktach usługowych, a nawet w przestrzeniach miejskich.

Nowoczesny charakter

Choinki i wykorzystywane do nich ozdoby oraz światełka są oczywiście pięknym i nieodłącznym elementem dekoracji z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Są to jednak dość tradycyjne wybory, natomiast rozświetlone figury trójwymiarowe z pewnością prezentują się bardzo współcześnie i innowacyjnie, a co więcej, stanowią doskonałą dekorację na Święta Wielkanocne, walentynki, festiwale i inne okazje. Doskonale sprawdzają się też jako dekoracje całoroczne. To cecha naprawdę istotna, szczególnie gdy mowa o wystroju w obszarach publicznych. Władzom miast czy podmiotom handlowym zależy na podkreśleniu ich nowoczesnego nastawienia i tym samym zainteresowaniu mieszkańców, turystów oraz klientów. Takie możliwości dają właśnie figury 3D, zatem warto z nich skorzystać we współczesnych oprawach świątecznych czy okolicznościowych.

Wartości estetyczne

Rzecz jasna głównym argumentem przemawiającym za takim rozwiązaniem jest po prostu zapierający dech w piersiach efekt, jaki dają takie dekoracje. Obecne możliwości dają szanse na przygotowanie czegoś naprawdę zachwycającego. Spodoba się to nie tylko najmłodszym, ale i dorosłym, którzy z pewnością docenią wartości estetyczne takiej oprawy. W przypadku kompozycji świątecznych najlepiej sprawdzą się oczywiście w towarzystwie dużych, pięknych choinek, tworząc niezapomnianą całość.

Świetne marketingowo

Przede wszystkim warto podkreślić, że takie figury pięknie prezentują się z bliska, natomiast są doskonale widoczne już z daleka. Korzystając z najwyższej jakości światełek LED można zadbać o to, żeby dekoracja była efektownie rozświetlona, co przyciąga wzrok potencjalnych odbiorców i klientów, którzy początkowo nie byli zainteresowani daną przestrzenią. Doskonale nadaje się to zatem do celów marketingowych. W dobie powszechnego korzystania z mediów społecznościowych można to jeszcze bardziej docenić, gdyż zdjęcia dobrze wykonanych figur będą rozsyłane do znajomych czy zamieszczane na różnych grupach, aplikacjach i stronach społecznościowych, co może zachęcić kolejne osoby do wybrania się w dane miejsce, w celu obejrzenia dekoracji na własne oczy.

Gdzie się je wykorzystuje?

Takie figury są zamawiane przede wszystkim z myślą o użytku w obszarach publicznych. Z pewnością rewelacyjnie sprawdzą się w kontekście sklepów i całych centrów handlowych. Z powodzeniem mogą z nich jednak skorzystać i hotele, restauracje czy inne punkty usługowe. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na użytek niekoniecznie powiązany z handlem. W obecnych czasach władze miast, teatrów, zamków czy ośrodków kultury często decydują się na świąteczne przystrajanie różnych obszarów, a figury 3D mogą być efektownym elementem takich opraw. Można je również wykorzystać przy innych okazjach, jeżeli pojawi się jakaś interesująca koncepcja. Tego typu dekoracje mogą stać się cyklicznie wykorzystywanym elementem promocji miasta, co spodoba się mieszkańcom oraz osobom podróżującym w celach biznesowych i dodatkowo zachęci turystów.

Choinka świąteczna w salonie

Figury świetlne 3D i inne dekoracje w ofercie Adal

Adal proponuje figury świetlne 3D, ale oczywiście i inne dekoracje, w tym wysokiej jakości choinki sztuczne od małych i średnich, które można zobaczyć w naszym sklepie internetowym, po wielkie Giganty . Same projekty mogą być opracowane w kontekście motywów typowo świątecznych, ale i świeckich, gdy mają być przygotowane z innej okazji, choćby z myślą o promocji miasta. Nasze drzewka odznaczają się natomiast najwyższą jakością i najwyższym poziomem wykonania, a dostępne są modele o różnej charakterystyce i w wielu rozmiarach. Połączenie tych dwóch dekoracji, czyli figur świetlnych 3D oraz choinek często wykorzystywane jest do opracowania niezapomnianych opraw w centrach handlowych czy przestrzeniach miejskich.

Z motywami świątecznymi i okolicznościowymi

W naszej ofercie znajdują się projekty figur 3D o charakterze świątecznym, okolicznościowym czy nawet całorocznym. Rzecz jasna w ten sposób mogą być wykonane dekoracje kojarzone ze Świętami Bożego Narodzenia, nie tylko w kontekście samego Świętego Mikołaja, ale i choćby reniferów czy innych motywów kojarzonych z tym okresem. Konstrukcje mogą być jednak zaplanowane w różny sposób, więc nie jest to forma ozdoby ograniczona do tego czasu w roku. Z powodzeniem może być przygotowana figura jakiejś postaci czy też wariant w formie napisu. Może to być zatem nawiązanie do jakiegoś elementu charakterystycznego dla danego miasta czy po prostu figura okolicznościowa, opracowana choćby z tytułu uroczystości, festiwalu czy koncertu.

Wysokiej jakości choinki sztuczne

Adal posiada szeroką ofertę, której flagowym punktem są oczywiście choinki. Przygotowujemy modele sztuczne w różnych rozmiarach, które mogą być przeznaczone do użytku prywatnego lub publicznego. Z myślą o tym drugim rozwiązaniu często wybierane są nasze specjalne choinki Giant, które mogą sięgać i kilkudziesięciu metrów wysokości. To świetne rozwiązanie w kontekście przystrojenia w okresie świątecznym placów miast, obszarów przed galeriami handlowymi czy głównej alei w środku takich centrów sprzedażowych.

Wyjątkowe oprawy z produktami Adal

Produkty Adal często stają się kluczowymi elementami efektownych opraw w przestrzeniach miejskich. Same figury 3D nie zawsze nawiązywały bezpośrednio do motywów świątecznych. Flagowym przykładem będzie piękna figura Reksia, która zdobiła Bielsko-Białą. W Sochaczewie pojawił się z kolei wariant w kształcie fortepianu, a w Częstochowie przestrzeń miejską zdobił rozświetlony napis z nazwą miasta. Często przygotowane są także większe kompozycje świąteczne, których elementami są zarówno figury 3D, jak i duże choinki. Przy wrocławskim centrum Wroclavia stanęła jedna z naszych choinek Giant, a do tego wzrok przechodniów przyciągał okazały napis z nazwą galerii, przy którym pojawiła się figura renifera. Podobnych dekoracji nie zabrakło we wnętrzu, gdzie pojawiły się choćby świetlne żołędzie czy sama wiewiórka. Z wykorzystaniem naszych produktów pięknie ozdobiona została też warszawska galeria na Placu Unii. Już w środku znalazła się tam ogromna choinka, a wnętrze było pełne iluminacji, w tym podwieszonych pod sufitem figur z gwiazdkami i płatkami śniegu. Efektownie rozmieszczone światełka i figury 3D ozdobiły również obszar przed samym wejściem do centrum.

Figury świetlne 3D należą do jednych z najbardziej efektownych dekoracji. Mogą być wykonane z różnych okazji, a w okresie świątecznym świetnie pasują do większych opraw w towarzystwie choinek. Dzięki wspaniałemu wyglądowi i możliwości dostrzeżenia takich ozdób z większej odległości, tego typu figury dobrze sprawdzą się w celach marketingowych. Z myślą o zamówieniu widowiskowych figur czy wysokiej jakości choinek sztucznych, zachęcamy do wybrania oferty Adal.Zobacz także

Świetlne ozdoby bożonarodzeniowe

Świetlne ozdoby bożonarodzeniowe

Świetlne ozdoby bożonarodzeniowe to nie tylko światełka, które umieszcza się zawsze na choinkach. Obecnie ciekawe pomysły na dekoracje pojawiają się nawet w ogrodach prywatnych domów. Szczególne...

Czytaj więcej
Dekoracje świetlne bożonarodzeniowe

Dekoracje świetlne bożonarodzeniowe

Dekoracje świetlne bożonarodzeniowe mogą posłużyć do przygotowania zachwycających opraw świątecznych. Coraz częściej pojawiają się nawet przed prywatnymi domami, choć takie ozdoby wciąż są głównie domeną przestrzeni...

Czytaj więcej
Choinki miejskie

Choinki miejskie

Choinki miejskie są ważnym elementem budowania świątecznej atmosfery w miastach, gdy zbliża się okres Bożego Narodzenia. To istotne dla samych mieszkańców, ale i osób przyjezdnych. Takie...

Czytaj więcej
Choinka stożkowa LED

Choinka stożkowa LED

Choinka stożkowa LED to dość klasyczny, ale zawsze sprawdzony wybór, jeżeli chodzi o przestrzenie publiczne. Takie modele bardzo często zdobią rynki największych miast, zachwycając mieszkańców oraz...

Czytaj więcej
Ekskluzywne choinki sztuczne

Ekskluzywne choinki sztuczne

Ekskluzywne choinki sztuczne powinny się odznaczać najwyższą jakością, która znajdzie odzwierciedlenie w spektakularnym wyglądzie. Ważne jest też rzecz jasna, żeby spełniały normy ekologiczne oraz oczywiście bezpieczeństwa....

Czytaj więcej
Ceny choinek sztucznych

Ceny choinek sztucznych

Ceny choinek sztucznych od poszczególnych firm bywają zróżnicowane, zależnie od jakości ich wykonania. Przy rozpatrywaniu danych ofert widoczne jest to, iż bezpośrednia stawka będzie uzależniona w...

Czytaj więcej
Choinki świąteczne sztuczne

Choinki świąteczne sztuczne

Choinki świąteczne sztuczne stanowią ciekawą alternatywę dla naturalnych drzewek. Producenci mają pełną kontrolę nad ich wyglądem, mogą go dopracować i zaplanować, więc dostępne są modele o...

Czytaj więcej