+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749

Choinki Gigant

Oferta dużych choinek

Zobacz

Przestrzeń miejska

Oferta dla Urzędów

Zobacz

Katalog

Najnowsza oferta w formie PDF

Zobacz

Sklep

Odwiedź nasz sklep internetowy

Zobacz
Mała dziewczynka ubierająca choinkę bożonarodzeniową.

Poznaj nas

Nasza rozpoczęła się w 1997 r. Od tego czasu ADAL nieustannie się rozwija. Z niewielkiego rodzinnego producenta staliśmy się przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, współpracującym z największymi firmami dekoratorskimi na świecie. Wszystkie produkty marki ADAL odznaczają się wysoką jakością zgodną z certyfikatami wydanymi przez laboratoria europejskie i amerykańskie.

czytaj więcej

Zaufali nam

Od 25 lat tworzymy atmosferę
magicznych świąt

Poznaj naszą ofertę

Zobacz

Oferta

Choinki Gigant
Choinki Gigant

Posiadamy ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w ...

Zobacz
Przestrzeń miejska
Przestrzeń miejska

Realizujemy projekty dekoracji świątecznych do przestrzeni publicznej ...

Zobacz
Katalogi
Katalogi

Zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą i pobierz niezbędne katalogi

Zobacz
Sklep
Sklep

Serdecznie zapraszamy na stronę naszego sklepu internetowego ...

Zobacz

Realizacje

Atrium Copernicus

Elementy 3D – Atrium Copernicus

Dekoracje świetlne
Rzeszów

Świąteczna dekoracja dla miasta Rzeszów

Choinki Gigant / Realizacje
Galeria Młociny

Galeria Młociny

Dekoracje świetlne
Bytom

Dekoracja świąteczna dla miasta Bytom

Przestrzeń miejska
Rzeszów

Dekoracja świąteczna dla miasta Rzeszów

Przestrzeń miejska / Realizacje
Promenada Craiova

Świąteczna dekoracja dla Promenada Craiova

Choinki Gigant / Realizacje

Kontakt

Dane kontaktowe:

adal@adal.net.pl

tel. +48 698 873 749

+48 34 314 10 23

Adres:

ADAL Sp. z o.o.

Koziegłówki, ul. Lipowa 72

42-350 Koziegłowy

NIP: 897-181-06-22

Spedycja:

Napisz do nas

  Choinki sztuczne i iluminacje świąteczne dla miast

   

  Choinki sztuczne i iluminacje świąteczne to elementy, bez których mieszkańcy miast nie wyobrażają sobie już dziś zimowego wizerunku nie tylko Gdańska, Warszawy czy Wrocławia, ale też mniejszych miejscowości. Na ogromne zapotrzebowanie na artykuły potrzebne do wykonania bożonarodzeniowych dekoracji odpowiada firma Adal. Nasza historia rozpoczęła się w roku 1997 i od tego czasu systematycznie rozwijamy swoją ofertę. Dzięki temu z niewielkiego biznesu szybko zbudowaliśmy markę rozpoznawalną nie tylko w Polsce, ale też w innych krajach na całym świecie. Z naszych usług korzystają zarówno urzędy większych i mniejszych miast, jak i znane sieci sklepów czy obiekty kulturalne, a nasza oferta obejmuje przede wszystkim sztuczne choinki oraz produkty do wykonania świątecznych iluminacji miejskich.

  Oferta sztucznych choinek dla miast

   

  W naszych katalogach znajdą Państwo szeroki wybór artykułów wykonanych ze sztucznego igliwia takich jak dekoracyjne wieńce, stylowe girlandy czy choinki dostępne w różnych rozmiarach – od zaledwie 40 cm do nawet ponad 20 metrów. W zależności od wybranej wysokości drzewka sprawdzą się one jako ozdoba przestrzeni biurowych czy obiektów usługowych oraz centralna dekoracja największych placów czy rynków miejskich. Dzięki wysokiej jakości używanych w produkcji materiałów nasze dekoracje charakteryzują się nie tylko unikalnym i przyciągającym wzrok wyglądem, ale też wysoką trwałością. Mogą być wykorzystywane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz, gdzie bożonarodzeniowe dekoracje poddawane są zróżnicowanym warunkom atmosferycznym. Świadectwem jakości mogą być tu nasze realizacje z poprzednich lat, wśród których znajdą Państwo między innymi projekty zdobiące przestrzeń miejską Gliwic, Krakowa czy będących siedzibą firmy śląskich Koziegłów.

   

  Jedyne w swoim rodzaju świąteczne iluminacje

   

  Nasza oferta to nie tylko dekoracje ze sztucznego igliwia, ale też niezbędne do ich perfekcyjnego udekorowania i podkreślenia produkty oświetleniowe. W naszym katalogu znajdą Państwo szeroki wybór produktów wykorzystujących technologię LED w różnych wersjach kolorystycznych – od klasycznej bieli w wersji chłodnej i ciepłej przez żywe barwy takie jak niebieski, bursztynowy, czerwony, zielony czy fioletowy aż po produkty emitujące światło dwukolorowe lub migające. Dzięki możliwości wyboru nie tylko barwy światła, ale też koloru kabla, nasi klienci zyskują możliwość stworzenia idealnej iluminacji dopasowanej perfekcyjnie do wystroju każdego wnętrza.

   

  W tej samej szerokiej gamie barwnej oferujemy także produkty przystosowane do montażu na zewnątrz, dzięki którym możliwe będzie stworzenie na przykład świątecznego oświetlenia elewacji budynku lub udekorowanie ogrodu. Dzięki szerokiej gamie oferowanych przez naszą firmę produktów wykreują Państwo nie tylko stylowe i nowoczesne, ale też tradycyjne świetlne dekoracje świąteczne. Jako firma zapewniamy jednak nie tylko dostęp do najwyższej jakości produktów, lecz również pomoc w tworzeniu nietuzinkowych ozdób w przestrzeni miejskiej. Oferujemy wsparcie zarówno w kwestii wyboru odpowiednich artykułów, jak i przy wykonywaniu projektu, który najpełniej podkreśli wygląd przestrzeni, którą zamierzają Państwo oświetlić bożonarodzeniowymi dekoracjami. Zachęcamy do przyjrzenia się naszemu katalogowi produktów oświetleniowych. Znajdą w nich Państwo nie tylko pełną ofertę naszej firmy, lecz również fotografie wykonanych przez nas w ubiegłych latach projektów dekoracji przestrzeni miejskiej takich jak choćby iluminacja fortepianu inspirowanego twórczością Fryderyka Chopina w Sochaczewie czy trójwymiarowe świetlne figury w Oławie, pośród których zobaczyć można było między innymi dwa dwumetrowe łabędzie osadzone w fontannie na niebieskiej macie holograficznej symbolizującej taflę wody.