+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Iluminacje świąteczne LED

Iluminacje świąteczne LED

Iluminacje świąteczne LED to efektowne dekoracje wykonane w nowoczesnej technologii oświetleniowej, która jest wytrzymała i energooszczędna. Z ich pomocą można stworzyć wspaniały wystrój nadający się zarówno do użytku domowego, jak i publicznego. Co więcej, oprawa może być wykonana we wnętrzach, ale również w otwartej przestrzeni na zewnątrz. Zachęcamy do skorzystania z oferty Adal, jeżeli szukasz wysokiej jakości produktów, które będą służyć Ci przez długi czas.

Spis treści
Z myślą o wspaniałych oprawach
Dlaczego warto wybrać takie oświetlenie?
Gdzie się z nich korzysta?
Jakie ozdoby można z nich stworzyć?
Asortyment Adal
Przykładowe realizacje

Iluminacje świąteczne LED pomogą przygotować wyjątkowe oprawy

Z pomocą iluminacji świątecznych LED można osiągnąć naprawdę fantastyczny efekt, jeżeli chodzi o oprawy bożonarodzeniowe. Wykorzystanie elementów świetlnych jest popularne od lat, natomiast te LED-owe są obecnie zdecydowanie najlepszym wyborem, zarówno jeżeli chodzi o wygląd, jak i kwestie bezpieczeństwa czy aspekty czysto użytkowe. Coraz częściej można się spotkać z ich zastosowaniem nawet w warunkach domowych, lecz szczególnie zachwycające wystroje opracowuje się w galeriach handlowych i przestrzeniach miejskich. Poza różnego rodzaju rozmieszczeniem takiego oświetlenia aktualnie można z jego pomocą przygotować nawet widowiskowe figury świetlne.

Dlaczego wybrać tę technologię?

Elementy dekoracyjne z wykorzystaniem oświetlenia LED mają obecnie zdecydowaną przewagę nad standardowymi żarówkami ozdobnymi. Przede wszystkim należy tu podkreślić atuty dotyczące niezawodności oraz energochłonności. W tej technologii łatwiej jest przygotować produkty odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wody, dzięki czemu mogą być one wykorzystywane na zewnątrz. Do tego iluminacje w tej wersji mogą wykorzystać nawet kilkukrotnie mniej energii elektrycznej od tych tradycyjnych, co można szczególnie docenić, gdy wykorzystuje się duże ozdoby. Takie oświetlenie charakteryzuje się do tego mniejszą emisją cieplną. Dużym plusem jest niewielka waga elementów LED-owych. Tym samym są one prostsze w montażu, a do tego pod wieloma względami bezpieczniejsze, szczególnie gdy mają być zawieszone na wysokości i nad ciągami komunikacyjnymi dla pieszych.
Nie sposób nie wspomnieć także o zwyczajnie większej wytrzymałości. Takie oświetlenie rzadko się psuje i można cieszyć się użytkowaniem takich produktów przez dłuższy czas.

Gdzie się z nich korzysta?

Od paru lat widać coraz większe zainteresowanie przystrajaniem domów dekoracjami świetlnymi. Taka moda od dłuższego czasu panuje w Stanach Zjednoczonych czy na Zachodzie, a w ostatnich latach dotarła również do nas. Jest to sposób na stworzenie przyjemnej atmosfery dla domowników, a do tego zachwycenia gości oraz sąsiadów. Najczęściej przystrojone zostają fasady domów i okolice przed budynkami, dzięki czemu oprawy są rzecz jasna widoczne z ulicy. Największe i najefektowniejsze dekoracje powstają natomiast w przestrzeniach publicznych. Władze miast przystrajają w ten sposób rynki, skwery, powierzchnie przed ważnymi budynkami państwowymi oraz wybrane ulice, szczególnie te wizytowe czy deptaki. Oprócz tego efektowne oprawy stają się udziałem centrów handlowych, dla których jest to okazja do budowania swojego wizerunku i dodatkowego przyciągania klientów w okresie zimowym. W tym przypadku oświetlenie zdobi najczęściej wnętrza, a do tego rejon na zewnątrz galerii, zależnie od tego, jakie daje ona możliwości pod względem swojej architektury.

Iluminacje świąteczne Wroclavia

Jakie mogą to być ozdoby?

Oświetlenie to znajduje szerokie zastosowanie, jeżeli chodzi o oprawy z iluminacjami. Może być wykorzystane w dość prostej formie sznurów ze światełkami, którymi można owinąć słupy czy przymocować je do fasad budynków. Dostępne są też jednak bardziej wymyślne warianty, jak kurtyny czy nawet figury z takimi światłami. W okresie Bożego Narodzenia mogą one nawiązywać do typowych symboli i postaci związanych z tym czasem, a więc przybierać formę płatków śniegu, sopli, reniferów, sanek, prezentów czy Świętego Mikołaja. Rozwiązań jest w tym przypadku naprawdę mnóstwo, gdyż wystarczy przygotować wymyślony stelaż i osadzić na nim odpowiednio oświetlenie LED.

Iluminacje świąteczne LED od Adal

W asortymencie Adal posiadamy iluminacje świąteczne LED. To wybór różnego rodzaju sznurów czy kurtyn do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, natomiast zajmujemy się także opracowywaniem projektów figur 3D z wykorzystaniem takiego oświetlenia. W wielu miejscach, szczególnie w zakresie galerii handlowych, pojawiały się niezapomniane oprawy wykonywane z zastosowaniem naszych produktów. Nie brakowało w nich oczywiście naszych choinek.

Nasza oferta

Podstawą naszej oferty są wysokiej jakości choinki sztuczne i zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem w tym zakresie. Oprócz tego oferujemy również produkty oświetleniowe. Są to warianty oświetlenia LED wewnętrznego, niskonapięciowego oraz dedykowanego użytkowaniu zewnętrznemu. W obrębie gotowego asortymentu LED oferujemy sznury, kurtyny, węże czy sople świetlne. Proponujemy poza tym projekty nowoczesnych figur 3D. Bazują one na aluminiowych stelażach o różnych kształtach przystrojonych z wykorzystaniem wysokiej jakości mat holograficznych połączonych z oświetleniem LED. To szansa na stworzenie naprawdę wyjątkowych ozdób, które na długo zapadną wszystkim w pamięci.

Oprawy z naszymi produktami

Z wykorzystaniem naszego asortymentu powstało wiele intrygujących opraw świątecznych, w szczególności, jeżeli chodzi o popularne galerie handlowe, które najczęściej decydują się na takie dekoracje i to w szerokim zakresie. Przykładem może być warszawska Galeria Młociny. Pojawiły się tam spektakularne iluminacje w naturalnym, ale jednocześnie nowoczesnym stylu. Oprawa mocno nawiązywała do ekologii. Pod względem oświetlenia akcentów było naprawdę wiele. W środku pojawiły się figury świetlne, rozświetlone napisy czy sznury i kurtyny rozmieszczone na barierkach lub zwisające z nich. Oświetlenia nie brakowało również na zewnętrznej elewacji, a na placu przed wejściem pojawił się do tego świetlny napis „Młociny” oraz przystrojona choinka Gigant od Adal.
Tymczasem we Wrocławiu, w lokalnej galerii Wroclavia pojawiły się świetlne żołędzie wypełnione bombkami czy liczne oświetleniowe elementy dekoracyjne podwieszone z góry. Przed centrum widoczne były świetlne kontury drzew, nowoczesny napis „Wroclavia” z figurami świetlnymi reniferów oraz ogromna choinka na pniu.

Iluminacje świąteczne LED są obecnie wykorzystywane w domach, a przede wszystkim w przestrzeniach miejskich i w obrębie galerii handlowych. Z ich pomocą można przygotować naprawdę wyróżniające się oprawy z okazji Bożego Narodzenia. Z myślą o ich opracowaniu zachęcamy do wybrania asortymentu Adal, zarówno w ramach produktów oświetleniowych, jak i choinek sztucznych oraz innych dekoracji. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszego asortymentu zapraszamy do kontaktu.Zobacz także

Choinka do firmy

Choinka do firmy

Choinka do firmy będzie świetnym pomysłem w kontekście wprowadzenia do biura świątecznej atmosfery. Ta udzieli się z pewnością pracownikom, ale też ewentualnym klientom i partnerom biznesowym....

Czytaj więcej
Iluminacje świąteczne LED

Iluminacje świąteczne LED

Iluminacje świąteczne LED to efektowne dekoracje wykonane w nowoczesnej technologii oświetleniowej, która jest wytrzymała i energooszczędna. Z ich pomocą można stworzyć wspaniały wystrój nadający się zarówno...

Czytaj więcej
Nowoczesne choinki świąteczne

Nowoczesne choinki świąteczne

Nowoczesne choinki świąteczne coraz częściej przybierają formę pięknie przystrojonych sztucznych drzewek. W odróżnieniu od naturalnych odpowiedników nie trzeba ich kupować co sezon, a dzięki obecnym technologiom...

Czytaj więcej
Iluminacje świąteczne na słupy

Iluminacje świąteczne na słupy

Iluminacje świąteczne na słupy są bardzo intrygującym rozwiązaniem, ponieważ pozwalają pięknie ozdobić elementy, które zwykle nie zachwycają swoim wyglądem. Przystrojone w ten sposób będą się tymczasem...

Czytaj więcej
Choinki zewnętrzne

Choinki zewnętrzne

Choinki zewnętrzne stanowią ważny element w okresie świątecznym, ale i ogólnie zimowym. Dotyczy to szczególnie przestrzeni publicznych i sprzedażowych, w których takie dekoracje są wyjątkowo cenne...

Czytaj więcej