+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Nowoczesne choinki

Nowoczesne choinki

Nowoczesne choinki powinny przede wszystkim zachwycać wyglądem. Warto postawić na wersje sztuczne, które wyróżniają się pod tym względem, a do tego są wyborem odpowiedzialnym ekonomicznie i ekologicznie. Postaw na asortyment najwyższej jakości od renomowanej marki Adal. Oferujemy szereg drzewek świątecznych w różnych rozmiarach i o oddzielnej charakterystyce, jeżeli chodzi o styl wykonania. Nie brakuje ogromnych modeli, chętnie wybieranych do użytku publicznego.

Spis treści
Zdecyduj się na wersje sztuczne
Estetyka
Dobra inwestycja
Ochrona środowiska
Oferta Adal
Przegląd dostępnych drzewek
Ogromne warianty
Realizacje

Szukasz nowoczesnych choinek bożonarodzeniowych? Najlepiej wybierz sztuczne

W kontekście nowoczesnych choinek bożonarodzeniowych warto upatrywać tych sztucznych. Dzięki pełnej kontroli, jeżeli chodzi o proces produkcji, prezentują się one naprawdę estetycznie i mogą być opracowane w różnym stylu. Współczesne produkty o tym charakterze rzeczywiście się wyróżniają. Z perspektywy własnego portfela zauważysz tymczasem oszczędności, gdyż dobry model syntetyczny będzie służył przez wiele lat, w trakcie których wydawałbyś pieniądze na kolejne żywe drzewka. Jednocześnie jest to wygodne, gdyż choinka może być przechowywana w oczekiwaniu na następne Święta i nie trzeba jeździć co roku w poszukiwaniu nowej. Okazuje się to również dobrym podejściem z perspektywy ochrony samego środowiska, a już w szczególności, gdy wybierzesz warianty z materiałów, które można potem przerabiać.

Nienaganny wygląd

Od współczesnych dekoracji oczekujesz doskonałego wyglądu, co bywa trudno osiągalne przy naturalnych drzewkach, gdyż mają one swoje wady (puste przestrzenie czy połamane gałązki) i naprawdę trudno znaleźć takie idealne. Tutaj widać ogromny atut wersji sztucznych, które są dopracowane w każdym stopniu, przyjmują formę bardzo równą lub delikatnie nieregularną, żeby jeszcze lepiej imitować naturalne odpowiedniki. Można tym samym wybrać po prostu taką, jaka najbardziej odpowiada wizji i przygotowywanemu wystrojowi.

Opłacalność

Obecnie każdy chce dokonywać przemyślanych i opłacalnych ruchów, także jeśli chodzi o decyzje zakupowe. Choć kupno modelu sztucznego jednorazowo wydaje się być większym wydatkiem, należy mieć na uwadze, że dobrej jakości choinka tego typu będzie służyć przynajmniej kilka lat. W tym czasie zapłaci się zatem wielokrotnie więcej za kupowane każdego roku wersje naturalne, które na dodatek stale drożeją. Przy okazji jest to wygodne, gdyż nie musisz się przejmować cyklicznym poszukiwaniem wymarzonego drzewka, ponieważ masz je w domu i wystarczy je jedynie rozłożyć, gdy zbliża się Boże Narodzenie. Oczywiście dobrze przy tym, jeżeli takie produkty mają wykorzystane rozwiązania ułatwiające składanie i rozkładanie choinek, na co możesz liczyć, wybierając coś z kolekcji Adal.

Rodzina przy nowoczesnej choince

Wspieraj ekologię

Choć wydawać by się mogło, że kupno naturalnego drzewka jest lepsze dla środowiska, jest to bardzo mylące. W praktyce plantacje takich drzewek też obciążają w końcu naturę, gdy uwzględni się zastosowanie środków pielęgnacyjnych, a przede wszystkim kwestie transportowe. Tymczasem zanieczyszczenia dotyczące przygotowania syntetycznych modeli rozkładają się na długie lata ich użytkowania, co w praktyce wiąże się z tym, iż są one mniej obciążające z ekologicznego punktu widzenia od opracowanych w tym czasie kilku czy kilkunastu żywych choinek. Pod względem środowiskowym wybór modeli sztucznych będzie jeszcze bardziej odpowiedzialny, gdy postawisz na takie z polietylenu, ponieważ jest to materiał, który może być potem poddany procesowi recyklingu, a tym samym po zakończeniu użytkowania takiego produktu może on zyskać kolejne zastosowanie.

Nowoczesne choinki świąteczne od Adal, w tym modele na pniu

Adal oferuje nowoczesne choinki świąteczne w klasycznym stylu, na pniu czy nawet ośnieżone. Ważną częścią naszego asortymentu są modele Gigant, wyróżniające się ogromnymi rozmiarami, które stosuje się w przestrzeniach miejskich czy przy oprawach tworzonych w galeriach handlowych. Produkty marki wielokrotnie uczestniczyły już przy tworzeniu spektakularnych widowisk w okresie Bożego Narodzenia.

Przekrój oferty

Nasza oferta jest bardzo szeroka. Posiadamy liczne modele drzewek w rozmiarach odpowiednich do wykorzystania w warunkach domowych, biurach, punktach usługowych czy jako element uzupełniający większej oprawy. Są to choinki począwszy od takich małych, które można ustawić nawet na biurku czy stole, po kilkumetrowe wersje do przestronnych domów czy sklepów. Poszczególne drzewka różnią się nie tylko wymiarami, ale i stylem wykonania – wszystkie łączy natomiast dbałość o szczegóły i doskonałe dopracowanie. Konkretne warianty odbiegają zatem od siebie przykładowo liczbą czy układem gałązek bądź też materiałem, przy czym proponujemy coraz popularniejsze drzewka z polietylenu. Poza klasycznymi choinkami posiadamy takie na pniu, które są doceniane za naturalny wygląd i wizualną solidność, która wzbogaca walory estetyczne takich dekoracji. Szczególnie ozdobne będą natomiast dostępne u nas wersje ośnieżone, świetnie odnajdujące się we współczesnych aranżacjach jako zastępstwo za tradycyjną choinkę lub w formie dodatkowego elementu ozdobnego.

Wersje Gigant

W naszych katalogach znajdziesz ofertę choinek Gigant, sięgających nawet kilkunastu czy ponad dwudziestu metrów. Rewelacyjnie sprawdzają się one w formie drzew świątecznych na place miejskie oraz do centrów handlowych. Władze miast czy galerii dbają o takie dekoracje w okresie Bożego Narodzenia, gdyż jest to sposób zarówno na podbicie serc mieszkańców czy turystów, jak i klientów oraz wpływa pozytywnie na promocję danego miejsca. Posiadamy kilka takich modeli, jednym z bazowych jest wariant Giant Standard o charakterystycznej, stożkowej formie. Opcja Giant Exclusive jest gęsta i nieco mniej równa, jeżeli chodzi o układ gałązek – model ten dostępny jest także w węższej wersji Slim. Możesz zdecydować się także na efektowne choinki Gigant na pniu – My Tree, Pine Giant Tree czy Pine Giant Extra.

W niezapomnianych oprawach

Nasze produkty towarzyszyły otwarciu Galerii Młociny w 2019 roku, gdzie pojawiły się spektakularne iluminacje bożonarodzeniowe z domieszką nowoczesności. Nie zabrakło przy tym również choinek od Adal. Mniejsze drzewka zdobiły wnętrze, podczas gdy przed samym centrum pojawił się ponad 16-metrowy model. Inną oprawą w Warszawie była ta w Domu Mody Klif. Pojawiło się tam dużo ekstrawaganckich i nieszablonowych dekoracji, a głównym elementem była 7-metrowa, stożkowa choinka przyozdobiona w awangardowym stylu. Asortyment Adal gościł też w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. W środku pojawiły się tam liczne ozdoby oświetleniowe oraz figury, a do tego choinki, w tym podwieszone do góry nogami pod sufitem. We wnętrzu umieszczono również pięknie ozdobioną wersję Gigant.

Nowoczesne choinki do wnętrz prywatnych czy przestrzeni publicznych muszą być bardzo efektowne. Świetnym wyborem są wersje sztuczne, o dopracowanym kształcie i stylistyce oraz opłacalności z perspektywy samego nabywcy. W tym celu trzeba oczywiście wybrać produkty najwyższej jakości, więc polecamy asortyment od Adal.Zobacz także

Choinki sztuczne ozdobione

Choinki sztuczne ozdobione

Choinki sztuczne ozdobione mają ogromną wartość dekoracyjną. W niczym nie odbiegają od swoich naturalnych odpowiedników, a wręcz przeciwnie, gdyż charakteryzują się do tego regularnymi gałązkami, którym...

Czytaj więcej
Ekskluzywne choinki sztuczne

Ekskluzywne choinki sztuczne

Ekskluzywne choinki sztuczne powinny się odznaczać najwyższą jakością, która znajdzie odzwierciedlenie w spektakularnym wyglądzie. Ważne jest też rzecz jasna, żeby spełniały normy ekologiczne oraz oczywiście bezpieczeństwa....

Czytaj więcej
Nowoczesne choinki

Nowoczesne choinki

Nowoczesne choinki powinny przede wszystkim zachwycać wyglądem. Warto postawić na wersje sztuczne, które wyróżniają się pod tym względem, a do tego są wyborem odpowiedzialnym ekonomicznie i...

Czytaj więcej