+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749

Oferta choinek sztucznych

Gigant Standard – klasyczny stożek w ofercie sztucznych choinek

Sztuczne choinki stożkowe typu Gigant Standard to jeden ze sztandarowych produktów marki Adal.
Ich konstrukcja oparta jest na stalowym stelażu, który stabilnie utrzymuje pokrycie wykonane z najwyższej jakości sztucznego igliwia. W zależności od zapotrzebowania klienta model ten może się stać zarówno głównym elementem dekoracji przestronnych wnętrz takich jak centra handlowe czy inne zadaszone powierzchnie usługowe czy rekreacyjne, jak również stanowić dekorację zewnętrzną, ustawioną na przykład na rynku czy centralnym placu miasta.

Świąteczna choinka Gigant Exclusive

Świąteczna sztuczna choinka Gigant Exclusive to rozwiązanie dla klientów, którzy szukają drzewka pokaźnych rozmiarów, które do złudzenia przypominać będzie gęsty, żywy świerk. Podobnie jak w przypadku modelu Gigant Standard, również ten model charakteryzuje się stożkowatą konstrukcją, na której mocowane są elementy wykonane ze sztucznego igliwia. Tu jednak nie tworzą one niemal płaskiej powierzchni przypominającej nieco dywan, jak w przypadku Gigant Standard. Ich rozgałęzienie i odstawanie od głównej płaszczyzny pozwala osiągnąć maksymalnie naturalny efekt prawdziwej leśnej choinki.

Wąska choinka Gigant Exlclusive Slim Version

Wąskie choinki sztuczne Gigant Exclusive Slim Version, które znaleźć Państwo mogą w katalogach marki Adal, to idealne rozwiązanie dla klientów poszukujących wysokiego drzewka o najwęższej możliwej średnicy podstawy. Model ten łączy w sobie zalety standardowego modelu Gigant Exclusive z nieco zwężoną podstawą, dzięki czemu zyskujemy zajmujące stosunkowo mało miejsca, a przy tym naturalnie wyglądające drzewko. Dzięki lekko odstającym od głównej płaszczyzny gałązkom ze sztucznego igliwia możemy bowiem uzyskać efekt prawdziwej, leśnej choinki.

Sztuczna choinka gigant na pniu My Tree

Sztuczna choinka na pniu My Tree to model gigantycznego drzewka, które nie jest budowane na stelażu w kształcie stożka. W jej przypadku gęste, naturalnie wyglądające gałęzie ze sztucznego igliwia mocowane są bezpośrednio na głównym trzpieniu, który dodatkowo pokryty jest imitacją kory drzewnej. Dzięki temu model ten jest jednym z najbardziej realistycznie wyglądających sztucznych drzewek, które znajdą Państwo w naszych katalogach, co decyduje o jego ogromnej popularności.

Sztuczna choinka gigant na pniu Pine Giant Tree

Sztuczna choinka na pniu Pine Giant Tree przypominająca naturalną sosnę to model gigantycznego drzewka z gałęziami do ok połowy wysokości, które nie jest budowane na stelażu w kształcie stożka. W jej przypadku gęste, naturalnie wyglądające gałęzie ze sztucznego igliwia mocowane są bezpośrednio na głównym trzpieniu, który dodatkowo pokryty jest imitacją kory drzewnej w postaci maty. Choinka jest modelem łączącym w sobie maksymalnie naturalny efekt ze znacznymi rozmiarami drzewka. W odróżnieniu od najczęściej spotykanych modeli, w których gałęzie mocuje się na centralnym trzpieniu, a nie na stożkowym stelażu, wysokość drzewa przekracza znacznie standardowe 2,4 m. Model ten jest bowiem dostępny w trzech rozmiarach i może mieć nawet 15,8 m wysokości..

Sztuczna choinka gigant na pniu Pine Giant Extra

Sztuczna choinka na pniu Pine Giant Extra to model gigantycznego drzewka z pełną wersją gałęzi, które nie jest budowane na stelażu w kształcie stożka. W jej przypadku gęste, naturalnie wyglądające gałęzie ze sztucznego igliwia mocowane są bezpośrednio na głównym trzpieniu, który dodatkowo pokryty jest imitacją kory drzewnej w postaci maty. Choinka jest modelem łączącym w sobie maksymalnie naturalny efekt ze znacznymi rozmiarami drzewka. W odróżnieniu od najczęściej spotykanych modeli, w których gałęzie mocuje się na centralnym trzpieniu, a nie na stożkowym stelażu, wysokość drzewa przekracza znacznie standardowe 2,4 m. Model ten jest bowiem dostępny w trzech rozmiarach i może mieć nawet 15,8 m wysokości..

Gigant Standard – klasyczny stożek w ofercie sztucznych choinek. Poznaj wymiary drzewka!

 

Zgodnie z informacjami, które zawarliśmy w naszym katalogu, w przypadku modelu Gigant Standard mogą Państwo wybierać pomiędzy choinkami sztucznymi o wysokości od 3,7 metra aż do 24 metrów. Na indywidualne zlecenie możemy podjąć się także stworzenia jeszcze wyższego drzewka, którego czubek sięgnie nawet 30 metrów. Należy jednak pamiętać, że od wybranej wysokości będzie zależała także dolna średnica choinki. W przypadku drzewek nieprzekraczających 4 metrów wysokości będzie to około 1,45 metra, natomiast w przypadku najwyższych dostępnych w katalogu opcji, czyli drzewek 24-metrowych, dolna średnica wyniesie około 9,3 metra.

 

W jakich aranżacjach sprawdzi się ten model?

 

Ze względu na znaczące rozmiary model Gigant Standard polecamy przede wszystkim klientom poszukującym drzewek odpowiednich do ozdoby otwartych przestrzeni. Świetnie sprawdzą się one jako dekoracja zdobiąca wejścia do najważniejszych budynków w mieście, a ustawione w centralnych punktach miasta przyciągną uwagę zarówno mieszkańców, jak i turystów. Dzięki wysokiej odporności na szkodliwe czynniki atmosferyczne model ten może stanowić ozdobę, której niestraszny będzie mróz, śnieg czy nawet intensywne opady deszczu. W każdych warunkach zachowa ona idealny wygląd, będąc jednocześnie stuprocentowo bezpiecznym elementem wystroju miasta.

 

Dostępność rozmiarów nieprzekraczających kilku metrów wysokości pozwala również na wykorzystanie ich w świątecznych instalacjach zdobiących wnętrza przestronnych budynków takich jak galerie handlowe, hale sportowe czy mieszczące się w zdobnych, zabytkowych gmachach ważne instytucje i urzędy miejskie. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej dostępnych w naszym katalogu bombek i innych dekoracji możemy zagwarantować, że drzewko stanie się idealnie dopasowanym elementem wystroju. Możemy postawić tu albo na perfekcyjne zgranie ze sobą barw, które przeważają w danej przestrzeni, z barwami ozdób na drzewku, albo na całkowite skontrastowanie świątecznej choinki, która w okresie bożonarodzeniowym powinna być przecież w centrum uwagi. Wszystko zależy jednak od decyzji naszego klienta.

 

Gigant Standard w realizacjach firmy Adal

 

Jeśli są Państwo zainteresowani sztucznymi choinkami z kategorii Giant Standard, zachęcamy do zapoznania się z wykonanymi przez nas projektami dekoracji świątecznych wykorzystującymi właśnie ten model. W ubiegłych latach to właśnie on stanowił centralną ozdobę realizacji przeprowadzonej przez nas na zlecenie olsztyńskiego Urzędu Miasta. Modele Giant Standard zdobione według naszych projektów pojawiły się również przed Galerią Krakowską, na centralnym placu Gliwic, a także poza granicami naszego kraju.

 

Giant Standard w połączeniu z bogatymi ozdobami w postaci barwnych bombek, świątecznych łańcuchów oraz świecących mat holograficznych i taśm i węży LED stanowi jedno z najbardziej klasycznych, a przez to najbardziej popularnych modeli dostępnych w naszej ofercie. Zdjęcia z realizacji naszej firmy znajdą Państwo w naszych katalogach, tuż obok dokładnej specyfikacji technicznej każdego z dostępnych rozmiarów modelu Giant Standard.

 

Dostępne rozmiary sztucznych choinek z serii Gigant Exclusive

 

Tym, co najbardziej interesuje klientów poszukujących modeli gigantycznych drzewek świątecznych jest często przede wszystkim ich rozmiar. Jeśli chodzi o model Gigant Exclusive mogą Państwo wybierać pomiędzy drzewkami w rozmiarach od 4,6 m aż do 15,1 m wysokości. Oczywiście od ostatecznej wysokości wybranego przez nas modelu będzie zależała także dolna średnica choinki. W przypadku drzewek nieprzekraczających 5 metrów wysokości będzie to około 2,19 m, a w przypadku najwyższych dostępnych w katalogu opcji, czyli drzewek ponad 15-metrowych, dolna średnica wyniesie około 7,29 m.

 

Gigant Exclusive w realizacjach firmy Adal

 

Jeśli są Państwo zainteresowani modelem Gigant Exclusive, zachęcamy do zapoznania się z wykonanymi przez nas projektami dekoracji świątecznych wykorzystującymi właśnie ten model. W naszym katalogu znajdą Państwo między innymi zdjęcia projektów, które w ubiegłych latach zdobiły CH Galeria Krakowska. Tu nieco ponad 10-metrowe drzewko połączyliśmy z bogatym, ciepłym oświetleniem LED i ozdobami w kolorystyce jasnego złota. Model Gigant Exclusive w połączeniu z chłodnym, białym światłem i srebrno-złotymi ozdobami był natomiast głównym elementem dekoracji centralnej poznańskiej galerii handlowej. Na uwagę zasługuje także 10-metrowe drzewko dedykowane Silesia City Center, którego nowoczesna dekoracja wykorzystująca złote obręcze, migające diody i motywy świetlnych gwiazd 2D przyciągała ogromną uwagę klientów galerii w sezonie bożonarodzeniowym 2014 roku.

 

W jakich aranżacjach sprawdzi się ten model?

 

Modele Gigant Exclusive świetnie sprawdzają się przede wszystkim jako centralny element bożonarodzeniowej dekoracji w przestronnych galeriach handlowych, halach sportowych czy w ogromnych, zabytkowych gmachach, w jakich mieszczą się dziś często najważniejsze urzędy rezydujące w miastach w całej Polsce. Ich aranżacja w taki sposób, aby idealnie wpasowywały się w gamę kolorystyczną i wystrój danego budynku, nie będzie problemem. W razie potrzeby nasza firma jest bowiem w stanie zaoferować Państwu nie tylko dostęp do wysokiej jakości ozdób, bombek i łańcuchów świetlnych w różnych kolorach, ale też wykonać pełen projekt ostatecznego wyglądu drzewka w oparciu o Państwa wskazówki i wytyczne. Gwarantujemy także pomoc przy montażu i demontażu wszystkich produktów potrzebnych do wykonania naszych projektów.

 

Zarówno nasza oferta choinek sztucznych, jak i oferta dostarczanych przez nas produktów oświetleniowych zawierają niemal wyłącznie artykuły, które z powodzeniem można wykorzystać i we wnętrzach budynków, i w zewnętrznych dekoracjach świątecznych. Drzewka Gigant Exclusive równie często są więc przez naszych klientów wykorzystywane w charakterze głównego elementu bożonarodzeniowych instalacji zdobiących centralne place i rynki miast, a także jako ozdoby stojące przed wejściami do galerii handlowych, urzędów czy innych budynków odwiedzanych codziennie przez setki czy nawet tysiące ludzi. Te modele przyciągają uwagę nie tylko nowoczesnym designem, ciekawym wzornictwem czy możliwością ułożenia na drzewku dowolnej dekoracji świetlnej, lecz również swoim naturalnym wyglądem. Ogromne, lekko rozgałęzione drzewka Gigant Exclusive ustawione na przykład na trawniku to idealny sposób, aby stworzyć iluzję prawdziwej, żywej choinki. Dodatkowo jest możliwość doboru określonego koloru drzewka przez klienta.

 

Gdzie można znaleźć sztuczną choinkę Gigant Exclusive w wersji slim?

 

Przykładem realizacji projektu choinki Gigant Exclusive – Slim version jest drzewko dedykowane dla Silesia City Center, udekorowane w zimne oświetlenie z diodą migającą, połyskujący czerwony łańcuch oraz czerwone bombki w różnych fakturach. Choinka zlokalizowana była na rynku głównym, stając się największą świąteczną atrakcją w mieście.

 

Kompleksowa obsługa każdego zamówienia

 

Podobnie jak w przypadku innych modeli drzewek, które znajdą Państwo w naszych katalogach, również w przypadku modelu Gigant Exclusive Slim Version oferujemy kompleksowe usługi. Zajmiemy się wszystkim – od wykonania projektu opartego na Państwa wskazówkach i wytycznych, przez transport niezbędnych elementów i montaż drzewka wraz z ozdobami w ostatecznym miejscu jego przeznaczenia, aż po zdemontowanie całej dekoracji po zakończonym sezonie świątecznym. Istnieje także możliwość wynajmu, a nie zakupu dekoracji. Wówczas nie muszą Państwo zaprzątać sobie głowy przechowywaniem słusznych rozmiarów drzewka przez okres całego roku – to my zajmiemy się jego magazynowaniem w odpowiednich warunkach, aby za rok znów mogło znaleźć się w wybranym przez Państwa miejscu!

 

Dostępne rozmiary

 

Zgodnie z informacjami, które znajdą Państwo również w naszym katalogu, modele Gigant Exclusive i Gigant Exclusive Slim Version dostępne są dokładnie w tych samych rozmiarach, jeśli chodzi o wysokość drzewek. Również w przypadku węższego modelu mogą Państwo więc wybierać pomiędzy drzewkami w rozmiarach od zaledwie 4,6 m aż do 15,1 m wysokości. Różnica jest zauważalna dopiero wówczas, gdy przyjrzymy się dolnej średnicy wybranego przez nas rozmiaru tego modelu. W przypadku drzewek nieprzekraczających 5 metrów wysokości będzie ona mniejsza niż średnica standardowego Gigant Exclusive o 17 cm i wyniesie około 2,02 m, a w przypadku najwyższych dostępnych w katalogu opcji, czyli drzewek ponad 15-metrowych, dolna średnica będzie mniejsza od wymiaru standardowego aż o 1,22 m i wyniesie około 6,07 m.

 

Różnicę pomiędzy modelem Gigant Exclusive i Gigant Exclusive Slim Version zauważymy także w liczbie gałęzi wykorzystanych do stworzenia poszczególnych rozmiarów drzewka. Niezależnie od tego, ile ich będzie, drzewko pozostaje jednak modelem, którego wykończenie pozwala uzyskać wygląd jak najbardziej podobny do naturalnej choinki.

 

W jakich aranżacjach sprawdzi się ten model?

 

Podobnie jak Gigant Exclusive, model Gigant Exclusive Slim Version sprawdzi się właściwie w każdej możliwej aranżacji. Ze względu na zastosowanie materiałów wytrzymałych na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych takich jak wilgoć, mróz czy opady deszczu lub śniegu mogą Państwo wykorzystać ten model wąskiej choinki sztucznej na przykład w dekoracjach w obrębie przestrzeni miejskiej. Niezajmujące wiele miejsca choinki świetnie sprawdzą się wówczas, gdy chcemy udekorować przestrzeń o ograniczonej powierzchni – na przykład niewielki plac przed różnego typu budynkami użyteczności publicznej. Mogą one też stanowić jeden z elementów bogatszej instalacji świątecznej, w której skład wejdą na przykład przyciągające uwagę interaktywne rzeźby 3D czy inne dekoracje świetlne lub wykonane ze sztucznego igliwia.

 

Istnieje jednak oczywiście możliwość ustawienia wąskich choinek typu Gigant Exclusive Slim Version także we wnętrzach budynków. Dzięki niewielkim wymiarom podstawy będą one mogły znaleźć się tam, gdzie idealnie pasować będzie wysokie na kilka lub kilkanaście metrów drzewko, ale ze względu na zbyt małą powierzchnię podłoża, na którym można je ustawić, nie ma możliwości wykorzystania modelu o standardowej szerokości. Modele Gigant Exclusive Slim Version wykorzystuje się więc także w galeriach handlowych, halach sportowych, na dworcach, w szkołach i na uczelniach czy nawet w przestronnych, zabytkowych gmachach mieszczących różnego typu urzędy administracji publicznej.

 

Szukasz sztucznej choinki na pniu? Poznaj dostępne rozmiary My Tree!

 

Model My Tree jest modelem łączącym w sobie maksymalnie naturalny efekt ze znacznymi rozmiarami drzewka. W odróżnieniu od najczęściej spotykanych modeli, w których gałęzie mocuje się na centralnym trzpieniu, a nie na stożkowym stelażu, wysokość My Tree przekracza znacznie standardowe 2,4 m. Model ten jest bowiem dostępny w trzech rozmiarach i może mieć 4 m, 6 m, a nawet 8 m wysokości. W zależności od wybranego rozmiaru, dolna średnica drzewka wynosi odpowiednio 2,74 m, 3,7 m lub 4 m. Taki stosunek wysokości do średnicy podstawy w połączeniu z mocowaniem gałęzi pokrytych sztucznym igliwiem do pokrytego realistyczną imitacją kory drzewnej trzpienia pozwala stworzyć drzewko, które z łatwością można pomylić z żywą choinką.

 

W jakich aranżacjach sprawdzi się ten model?

 

Podobnie jak inne modele drzewek sztucznych oferowanych przez Adal również choinka na pniu My Tree sprawdzi się zarówno w świątecznych aranżacjach we wnętrzach budynków, jak również na zewnątrz, jako dekoracja przestrzeni miejskiej. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu do produkcji tego modelu wyłącznie takich materiałów, które poradzą sobie ze szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, dokuczliwych zwłaszcza w sezonie zimowym. Gigantycznemu drzewku My Tree niestraszne są mrozy i opady deszczu, dzięki czemu będzie ono stanowiło idealną dekorację rynków, centralnych placów, wejść do budynków użyteczności publicznej czy innych przestrzeni miejskich przez cały świąteczny okres.

 

Model My Tree można jednak z powodzeniem wykorzystać także we wnętrzach budynków. Przykładowe zastosowania to oczywiście przede wszystkim udekorowanie przestronnych centrów handlowych, hal sportowych czy gmachów mieszczących różnego rodzaju urzędy administracji publicznej. My Tree sprawdzi się idealnie także jako wytrzymała ozdoba w szkołach, na uniwersytetach czy nawet w biurach, których powierzchnia pozwala na ustawienie tak wysokiego drzewka. Dzięki znacznemu zagęszczeniu gałązek pokrytych sztucznym igliwiem model ten nie wymaga dużej ilości dodatkowych dekoracji – wystarczy kilka prostych ozdób, aby stworzyć eleganckie świąteczne drzewko, które stanie się ozdobą każdej przestrzeni.

 

Model My Tree w realizacjach Adal

 

Przykłady zrealizowanych przez naszą firmę projektów z wykorzystaniem gigantycznego modelu drzewka na pniu mogą Państwo znaleźć między innymi w naszym katalogu. Dostępne są tu zdjęcia modelu My Tree przygotowanego specjalnie dla Hali Koszyki w Warszawie. W przypadku tego projektu zdecydowaliśmy się postawić na ciepłe sznury świateł LED oraz połyskujące, metaliczne i brokatowe bombki, które nadają drzewku wysublimowanego wyglądu pasującego idealnie do wnętrza Hali. Podobną stylizację tego modelu można było zobaczyć także w hipermarkecie Auchan w Galerii Łomianki. Nieco bogatszą wersję przystrojenia My Tree prezentuje z kolei realizacja, która stanowiła centralny punkt świątecznych dekoracji lotniska w jednym z najważniejszych szwajcarskich miast, czyli w Zurychu. Tu urodę drzewka podkreśliło chłodne oświetlenie oraz metaliczne i zimnobłękitne ozdoby.

 

Poznaj dostępne rozmiary choinek na pniu Pine Giant Tree oraz Pine Giant Extra!

 

Model Choinki Sosny jest modelem łączącym w sobie maksymalnie naturalny efekt ze znacznymi rozmiarami drzewka. Dwie zasadne różnice pomiędzy modelami występują w postaci ilości i umiejscowienia gałęzi. Pine Giant Tree daje efekt wysokiego drzewa pnącego się w górę dzięki zastosowaniu gałęzi dopiero od połowy wysokości drzewa. Pine Giant Extra dzięki zastosowaniu gałęzi już od najniższych pięter drzewa, daje wrażenie pełnego, solidnego oraz naturalnego drzewa.  Model ten jest dostępny w rozmiarach nawet do 15,8 m wysokości. Podstawa drzewa występuje w różnych średnicach w zależności od wybranego rozmiaru, rodzaju oraz przeznaczenia (zewnątrz, wewnątrz).

 

W jakich aranżacjach sprawdzi się ten model?

 

Podobnie jak inne modele drzewek sztucznych oferowanych przez Adal również choinka na pniu Pine Giant Tree oraz Pine Giant Extra sprawdzi się zarówno w świątecznych aranżacjach we wnętrzach budynków, jak również na zewnątrz, jako dekoracja przestrzeni miejskiej. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu do produkcji tego modelu wyłącznie takich materiałów, które poradzą sobie ze szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, dokuczliwych zwłaszcza w sezonie zimowym.