+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Ośnieżone choinki

Ośnieżone choinki

Ośnieżone choinki to wyjątkowe dekoracje, które zachwycą wszystkich w okresie Bożego Narodzenia. Takie modele można potraktować nawet jako alternatywę dla klasycznego drzewka świątecznego, sięgając po nie w nowej i ekscytującej odsłonie. Taka kolorystyka świetnie pasuje przy tym do wielu nowoczesnych wnętrz. Polecamy wybór naszych produktów zarówno w kontekście choinek białych, jak i standardowych zielonych, w różnym stylu wykonania i w niemal dowolnym rozmiarze.

Spis treści
Nowoczesne podejście do tradycji
Atuty wizualne
Wyjątkowe modele z pniem
Warianty białe i inne w naszej ofercie
Drzewka ośnieżone
Tradycyjne wersje
Ogromne modele
W różnych aranżacjach

Choinki ośnieżone, czyli tradycja w nowoczesnym wydaniu

Sięgając po choinki ośnieżone, można osiągnąć naprawdę zaskakujący i wyjątkowy efekt. Drzewka świąteczne są tradycyjnym elementem wystroju, gdy zbliża się Boże Narodzenie, lecz warto podchodzić do klasyki dość elastycznie i pozwolić sobie na pewne odstępstwa. Białe warianty są interesującą alternatywą, gdyż wprowadzają powiew świeżości do wnętrz i z pewnością będą dekoracją, o której goście długo nie zapomną. Do tego wersje w takim kolorze świetnie dopasowują się do wielu nowoczesnych aranżacji, szczególnie minimalistycznych i eleganckich.

Piękny efekt

Sztuczne drzewka z pokryciem imitującym śnieg niosą za sobą wyjątkową wartość wizualną i to nawet bez przystrojenia. Patrząc na takie dekoracje, od razu można pomyśleć o typowo zimowym krajobrazie, a więc białych płatkach malowniczo osadzonych na gałęziach drzew. Tymczasem taki model bez problemu nadaje się do użytku wewnętrznego, czym zaskoczy wszystkich gości w domach czy klientów w punktach usługowych lub biurach. Warto mieć przy tym na uwadze, że takie choinki można dodatkowo przystroić, szczególnie korzystając z białych, srebrnych lub złotych ozdób. Można również sięgnąć po te bardziej klasyczne, które będą tworzyły na takim tle intrygujący kontrast.

Doskonałe do nowoczesnych wnętrz

Wiele współczesnych stylów aranżacyjnych opiera się na pewnym minimalizmie, z którego ma jednak wynikać piękno i elegancja. Często są to zatem pomieszczenia pozbawione dużej ilości elementów dekoracyjnych, a ściany i wyposażenie utrzymane jest w podobnym, raczej stonowanym, lecz jasnym kolorze. W takich aranżacjach tradycyjna choinka obwieszona ozdobami może się wydawać niekoniecznie trafiona, podczas gdy wersje białe doskonale odnajdą się w takich wnętrzach. Delikatnie przystrojone łańcuchami czy bombkami w jasnych odcieniach gustownie uzupełnią nawet szykowne, współczesne wykończenia domów i mieszkań.

Wspaniałe choinki ośnieżone na pniu

Choinki ośnieżone na pniu to połączenie dwóch bardzo efektownych i chętnie wybieranych przez użytkowników rozwiązań. Podkreślony pień wygląda stabilnie i dodaje drzewku naturalnego charakteru. W zestawieniu z gałązkami wyglądającymi jak pokryte śniegiem daje to efekt, jakby choinka dosłownie przed chwilą została przyniesiona z lasu w zimowy dzień. Warto zainteresować się takimi modelami jako uzupełnieniem dekoracyjnym lub zupełnie nieszablonowym wariantem na główne drzewko świąteczne.

Drzewko ośnieżone na zewnątrz

Dodatkowe walory estetyczne

Sama biała choinka jest bardzo ceniona za swój wygląd, a dodatek podkreślonego pnia dla wielu osób jeszcze zwiększa jej walory estetyczne. Do dużego grona osób przemawia taka solidna, drewniana podstawa, która nawiązuje do natury bardziej niż standardowa plastikowa konstrukcja. W kontekście takich modeli naprawdę można odnieść wrażenie, jakby choinka jeszcze przed chwilą stała na zewnątrz w zimowych warunkach. Takie wersje są szczególnie odważne, jeżeli chodzi o design i często znajdują zastosowanie jako dekoracja uzupełniająca do wnętrza czy nieszablonowa ozdoba choćby do przestrzeni biurowych lub punktów usługowych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby potraktować taki model nawet jako główną choinkę do domu, gdy chcesz postawić na coś nowego, co jeszcze bardziej zaskoczy gości.

Jakie choinki sztuczne, poza ośnieżonymi, znajdziesz w ofercie Adal?

W ofercie Adal znajdują się choinki sztuczne ośnieżone oraz klasyczne wersje w wielu odsłonach. Poszczególne modele różnią się detalami, jeżeli chodzi o wykonanie i dostępne są w licznych rozmiarach. Znajdziesz u nas zarówno malutkie drzewka do postawienia na biurku, ale i duże wersje do biur czy punktów usługowych. W ofercie mamy również ogromne choinki, chętnie wybierane szczególnie do galerii handlowych i przestrzeni miejskich. Ze względu na jakość i duży wybór w obrębie naszego asortymentu z produktami Adal przygotowano już mnóstwo wspaniałych opraw świątecznych w różnych miastach.

Modele białe

W naszych katalogach znajdziesz kilka białych choinek. Proponujemy na przykład model Mini, który można ustawić na stole, komodzie czy nawet biurku. Dobrze sprawdza się to w niewielkich mieszkaniach, gdzie nie można sobie pozwolić na duże drzewko. Dość klasycznym modelem, lecz w białej odsłonie jest wariant Olivia, który może sięgać nawet 240 cm. Wyjątkową ozdobą są ośnieżone Drzewka Alpejskie w Jucie, a wreszcie proponujemy piękny biały Świerk Alpejski na pniu.

Zielone choinki w różnym wydaniu

Bazą naszej oferty są oczywiście klasyczne, zielone choinki. Dostępne są przy tym różne modele, odbiegające od siebie stylem wykonania, w tym ilością czy ułożeniem gałązek. Proponujemy drzewka w różnych wymiarach od kompaktowych modeli o kilkudziesięciu centymetrach po wersje kilkumetrowe, które mogą trafić do salonów piętrowych, wysokich domów, ale można je wykorzystać również w obszarach biurowych czy obiektach handlowych. Przykładem jest choinka Noel MIX PE, która w tym roku będzie dostępna również w wersji ośnieżonej.

Wersje Giant

Przygotowujemy także choinki Gigant, osiągające już od kilku do nawet dwudziestu kilku metrów. To dekoracje świąteczne, po które sięgają najczęściej galerie handlowe, ale i władze miast, planujące udekorować skwery, rynki czy place przed najważniejszymi budynkami w aglomeracji. W tej kategorii również dostępnych jest kilka wersji, od klasycznych stożkowych choinek po potężne i efektowne modele na pniu. Co ważne, są to choinki dedykowane do użytku wewnętrznego, ale i takie do wykorzystania na zewnątrz.

Wspaniałe oprawy z naszymi produktami

Jesteśmy firmą działającą na rynku od wielu lat i nasze choinki są cenione za wysoką jakość oraz piękny wygląd. Z tego względu asortyment Adal wielokrotnie był już częścią wspaniałych opraw świątecznych w obszarach publicznych. W stolicy Dolnego Śląska w galerii Wroclavia pojawiło się dużo ozdób świetlnych i figur 3D, a do tego choinki w różnym wydaniu. We wnętrzu mniejsze modele były nawet podwieszone pod sufitem. Z kolei przed wejściem w towarzystwie tematycznych napisów królowała choinka Giant, przyciągając wzrok przechodniów. Tymczasem w warszawskim centrum Atrium Reduta duża stożkowa choinka znalazła się w środku, a towarzyszyło jej kilka mniejszych modeli ośnieżonych. Całość uzupełniły oczywiście liczne dekoracje oświetleniowe. To tylko niektóre z wielu wyjątkowych aranżacji z produktami Adal.

Ośnieżone choinki wzbudzają coraz większe zainteresowanie, ze względu na swój efektowny wygląd i nowoczesny charakter. Są one nieszablonowym rozwiązaniem na wystrój świąteczny, stanowiąc pewne przełamanie i zaskoczenie we wnętrzach. Zachęcamy do wybrania takich modeli oraz innych choinek z oferty Adal.Zobacz także

Dekoracje latarniowe

Dekoracje latarniowe

Dekoracje latarniowe stanowią charakterystyczny element miejskiego krajobrazu, gdy rozpoczyna się grudzień i wielkimi krokami zbliża się okres Bożego Narodzenia. Są to jedne z najbardziej wyróżniających się...

Czytaj więcej
Świetlne ozdoby świąteczne

Świetlne ozdoby świąteczne

Świetlne ozdoby świąteczne są obecnie bardzo pożądanymi elementami opraw bożonarodzeniowych. Są one szczególnie efektowne, gdyż światła w naturalny sposób przyciągają wzrok. Dużym plusem jest to, że...

Czytaj więcej
Choinki sztuczne ubrane

Choinki sztuczne ubrane

Choinki sztuczne ubrane mogą stanowić doskonałą dekorację w okresie bożonarodzeniowym. Wykorzystuje się je w warunkach domowych, ale i biurach, sklepach czy innych przestrzeniach publicznych. Takie drzewka...

Czytaj więcej
Sztuczna choinka ośnieżona

Sztuczna choinka ośnieżona

Sztuczna choinka ośnieżona sprawdzi się w różnych przestrzeniach, zarówno prywatnych, jak i publicznych. Może ona stanowić odważną alternatywę dla klasycznego drzewka bożonarodzeniowego lub być po prostu...

Czytaj więcej