Świąteczne choinki sztuczne dla Brown Thomas w Dublinie

  • Dekoracja choinek w złotych donicach ubranych w lampki oraz złote, czerwone i białe bombki w Brown Thomas w Dublinie.
  • Dekoracja ośnieżonych choinek ubranych w lampki oraz srebrne, białe i przezroczyste bombki w Brown Thomas w Dublinie.

Świąteczne choinki sztuczne dla Brown Thomas w Dublinie

 

Świąteczne choinki sztuczne stanowią dziś jeden z nieodzownych elementów świątecznego wystroju nie tylko domu czy biura, lecz również przestrzeni miejskich. Bo czym byłyby Święta bez kolorowych lampek i dekoracji? Stracilibyśmy coś istotnego z nastroju magii, która im towarzyszy. Atmosfera Świąt udziela się wszystkim i sprawia, że ludzie chcą obdarowywać innych i sprawiać im radość. W jaki sposób mógłbyś przyciągnąć ich uwagę i umilić im ten wyjątkowy czas, gdy wyruszą na zakupy? Proponujemy gustowne realizacje świąteczne, które pomogą Ci osiągnąć ten cel.
 

Nie tylko sztuczne choinki świąteczne, czyli czym zajmuje się nasza firma?

 

Od ponad 20 lat działamy na rynku jako ADAL Sp. z o.o., zajmując się między innymi produkcją sztucznych choinek świątecznych. To jednak nie jedyne z naszych zadań. Jesteśmy bowiem polskim przedsiębiorstwem o międzynarodowym zasięgu, oferującym kompleksową obsługę klienta: od projektu i produkcji poprzez magazynowanie i transport aż po montaż i demontaż zamówionej realizacji. Nasza spółka specjalizuje się w dekoracjach bożonarodzeniowych, jednak z każdym kolejnym rokiem poszerzamy nasz asortyment i realizujemy projekty związane np. z walentynkami czy Wielkanocą. Jeżeli zatem poszukujesz firmy z doświadczeniem i renomą, zapoznaj się z naszą ofertą.

 

Wiecznie żywe sztuczne choinki

 

Nic tak nie przyciąga oka jak ogromna, zielona choinka udekorowana światełkami i kolorowymi bombkami. Nikt nie przejdzie obojętnie obok takiego drzewka. Doskonale zdają sobie z tego sprawę m. in. właściciele elitarnego sklepu „Brown Thomas” w Dublinie, dla którego zrealizowaliśmy projekt bożonarodzeniowej dekoracji całego obiektu. Tutaj elewacja zewnętrzna oraz kolumny sklepu udekorowane zostały dużą ilością sztucznego igliwia, natomiast we wnętrzu sklepu umieściliśmy bogato zdobione choinki w różnych kształtach rozmiarach, przystrojone w świetlne łańcuchy i barwne dekoracyjne kule. Docenił nas także salon wystawowy Mercedes Benz w Monachium. W grudniu 2015 roku wykonaliśmy dla nich projekt gigantycznego drzewka, które przystroiliśmy czerwonymi, zielonymi i złotymi bombkami, a całość oświetliliśmy ciepłym białym światłem LED. W późniejszych latach projekty ADAL docenione zostały także w zimowym parku rozrywki Winterland Hasselt w Belgii, który uświetniony został naszym prezentem gigantem i ogromną bombką.
 
Nasze choinki gigant mają kształt stożka i zbudowane są na bazie stalowej konstrukcji, wyplecionej sztucznym igliwiem. Takie drzewko można postawić zarówno na zewnątrz, jako element dekoracji przestrzeni miejskiej, jak i wewnątrz danego obiektu. Klient może wybierać spośród projektów drzewek o wysokości od czterech do prawie 30 metrów, a także zdecydować o tym, jaki kolor ma mieć choinka. Oczywiście wspólnie możemy też się zastanowić, jakie dekoracje zawisną na drzewku i jak ma zostać ono oświetlone. Sztuczne choinki cieszą się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców dekorowanych miast, jak i wśród turystów; zachęcają do robienia sobie zdjęć na ich tle, które chętnie udostępniane są później w mediach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram. Stanowią więc idealną reklamę dla tych, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług.
 
Do mniejszych powierzchni oraz klientom indywidualnym proponujemy choinki wysokości od 40 do 240 cm, doskonale imitujące prawdziwe drzewka. Możesz wybierać spośród różnych „gatunków”, kolorów, średnicy i gęstości – w naszej ofercie znajdują się nawet modele pokryte imitacją śniegu! Wszystkie drzewka charakteryzują się systemem umożliwiającym błyskawiczny montaż i demontaż gałęzi (HOOK IN SYSTEM). Każdy z modeli posiada również certyfikat Urzędu Kontroli Materiałów MPA NRW.

 

Kto jeszcze nam zaufał? Przykłady innych świątecznych dekoracji

 

W ubiegłych latach wykonaliśmy świąteczne projekty wykorzystujące zarówno sztuczne choinki, jak i ogromne dekoracje świetlne dla wielu miast. W grudniu 2016 roku mieliśmy przyjemność zrealizować projekt oświetlenia Pałacu Belwederskiego w Warszawie. Podkreśliliśmy architekturę budynku i jego królewski charakter rozświetlając kolumny i dach oraz dodając tradycyjne łuki z girland. Wykonaliśmy tu również dodatkową instalację w postaci rzutników oświetlających fasadę budynku w nocy w taki sposób, by nadać jej barwy polskiej flagi.
 
Miasto Oława w grudniu 2017 roku poprosiło nas o przygotowanie dekoracji nawiązujących do atrybutów Świętego Mikołaja. Spośród wielu naszych pomysłów klient wybrał trójwymiarową świetlną figurę Mikołaja, dziewięciometrową choinkę i trzymetrowy but Mikołaja. Dodatkowo na życzenie klienta wykonaliśmy dwie dwumetrowe figury łabędzi osadzonych w fontannie na macie holograficznej oraz świetlne kokardy, mające udekorować Urząd Miasta.
 
Wspaniałym wyzwaniem było dla nas także zrealizowanie projektu Reksia dla Urzędu Miasta Bielsko Biała. Reksio został wyposażony w elementy interaktywne takie jak ruchomy, machający ogon i oryginalny odgłos szczekania bohatera wraz z melodią. Figura cieszyła się dużą popularnością i sympatią nie tylko wśród dzieci.

 

Co z ekologią?

 

Jeżeli martwisz się tym, że sztuczne choinki nie są ekologiczne, uspokajamy. Faktem jest, że podczas ich produkcji do atmosfery trafia znacznie więcej szkodliwych substancji. Należy jednak pamiętać, że prawdziwa choinka będzie z nami tylko przez rok, podczas gdy sztuczna choinka może służyć nam przez wiele lat. Dlatego nasze produkty opisujemy jako „Eco Friendly”, ponieważ kupując je chronisz nie tylko atmosferę, ale i lasy.
 
Wybierając naszą firmę decydujesz się na wysoką jakość, masz wpływ na projekt, chronisz lasy i dołączasz do grona ekskluzywnych firm, które już nam zaufały!

Data

Grudzień 2016

Klient

Brown Thomas

Kategorie

Realizacje, Inne realizacje