Świąteczna choinka gigant dla Daimler Mercedes Benz w Monachium

  • Widok z góry Choinki Gigant ubranej w lampki i bombki, stojącej w salonie Daimler AG Mercedes-Benz w Monachium.
  • Choinka Gigant i jej zbliżenie, ubrana w lampki i bombki, stojąca w salonie Daimler AG Mercedes-Benz w Monachium.

Świąteczna choinka gigant dla Daimler Mercedes Benz w Monachium

 

Dzięki gigantycznym sztucznym choinkom z łatwością można wyczarować bożonarodzeniową atmosferę. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu okolicznościowych instalacji o ozdobnym charakterze, które świetnie sprawdzają się zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na zrealizowane przez nas projekty świątecznych drzewek. Jednym z takich przedsięwzięć była luksusowa choinka dla Daimler Mercedes Benz w Monachium.

 

Sztuczna choinka gigant dla Daimler Mercedes Benz w Monachium

 

Gigantyczne choinki świąteczne świetnie wprowadzają w bożonarodzeniowy nastrój. Drzewko wykonane dla siedziby Mercedes Benz jest tego znakomitym dowodem. W projekcie odnieśliśmy się do charakterystycznej symboliki, także w kontekście dominującej kolorystyki. Gigantyczne drzewko wspaniale odnalazło się na dużej przestrzeni. Dopasowaliśmy do niego pozostałe elementy dekoracyjne, takie jak łańcuchy, które zwieńczyły górną część barierek. Dzięki stylowym dodatkom cała siedziba Mercedes Benz momentalnie nabrała świątecznego charakteru.

 

Oświetlenie LED w bożonarodzeniowych dekoracjach

 

W swoich projektach wykorzystujemy nowoczesne oświetlenie typu LED, które jest doskonałym rozwiązaniem zarówno pod kątem efektownej prezencji, jak i ze względów ekonomicznych. Również nasza ekskluzywna choinka gigant została udekorowana LED-owymi światełkami. Postawiliśmy na ponadczasową klasykę, czyli białe światło o ciepłej barwie. Iluminacyjne punkciki objęły całe drzewko, aby dodatkowo wzmocnić efekt. Ciepła tonacja bieli wkomponowała się w kolorystykę bombek oraz igliwia. W siedzibie Mercedes Benz zastosowaliśmy także LED-owe lampki w łańcuchach przy poręczach.

 

Stabilna dekoracja w świątecznej kolorystyce

 

Choinka gigant wykonana dla salonu Mercedes Benz to propozycja utrzymana w klasycznej kolorystyce. W tym projekcie postawiliśmy na ciemny odcień zielonego igliwia, na tle którego delikatnie połyskują czerwone, złote i zielone bombki. Każdy z trzech kolorów doskonale wpisuje się w bożonarodzeniowy klimat. Dzięki odpowiednio dobranym barwom stworzyliśmy drzewko, które świetnie sprawdza się w eleganckiej przestrzeni, jednakże nie sposób odmówić mu uniwersalnego charakteru. Choinka w tej odsłonie sprawdziłaby się również w innych obiektach oraz w przestrzeniach outdoorowych. W projekcie postawiliśmy nie tylko na klasyczną kolorystykę, ale także na standardowy, stożkowaty kształt. Cała konstrukcja została wykonana na bazie aluminiowej instalacji, która zapewniła bardzo dobrą wytrzymałość. Metalowy szkielet dokładnie wypletliśmy sztucznym igliwiem, dbając o najdrobniejsze szczegóły.

 

Choinki gigant to nasza specjalność!

 

Jako renomowany producent świątecznych dekoracji gigant mamy na koncie wiele realizacji podobnych do bożonarodzeniowego drzewka z Daimler Mercedes Benz w Monachium. Naszą specjalnością są duże, efektowne choinki, w pełni dostosowane do oczekiwań zleceniodawcy. Wysokie konstrukcje nie mają przed nami żadnych tajemnic – jesteśmy w stanie dopasować gabaryty drzewka do indywidualnych preferencji. Możemy pochwalić się zarówno choinkami o typowo stożkowej formie, jak i mniejszymi modelami gałęziowymi. Nasze projekty sprawdzają się w ekskluzywnych wnętrzach, w tym w nowoczesnych obiektach publicznych, czego dowodem jest luksusowe drzewko przygotowane dla Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Wykonujemy choinki gigant między innymi dla centrów handlowych, obiektów firmowych czy placówek kultury. Nasze drzewka zdobią również place i starówki wielu miast. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, aby świąteczna dekoracja jak najlepiej komponowała się z całą przestrzenią. Stożkowe choinki gigant cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród klientów, którzy cenią sobie połączenie tradycji z nowoczesnością. W takim duchu jest utrzymane między innymi drzewko wykonane dla UGiM Koziegłowy.

 

Bożonarodzeniowe dekoracje w niestandardowych kształtach

 

Amatorzy bardziej oryginalnych dekoracji świątecznych mogą zamówić u nas bożonarodzeniową figurę 3D w wybranym przez siebie kształcie. Mamy na koncie wiele tego typu realizacji, w tym atrakcyjne projekty bombek, sań czy gwiazdkowych prezentów. Efektowne figury inspirowane bożonarodzeniową tematyką są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych choinek. Również w ich przypadku stosujemy LED-owe oświetlenie oraz dbamy o dopasowanie odpowiedniej kolorystyki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi projektami. Jesteśmy otwarci na propozycje każdego klienta.

Data

December 2015

Klient

Daimler AG Mercedes Benz

Kategorie

Realizacje, Choinki Gigant