Świąteczna stożkowa choinka gigant dla UGiM Koziegłowy

  • Podział ekranu na dwie części przedstawiające w nocy i w dzień Choinkę Gigant Exclusive w Koziegłowach.
  • Przybliżenie czerwonej bombki oraz łańcucha zamontowanych na choince.
  • Dekoracja świąteczna w formie świetlnej czerwonej bombki z przejściem oraz mniejszych czerwonych bombek w Koziegłowach.

Świąteczna stożkowa choinka gigant dla UGiM Koziegłowy

 

Nasza firma cieszy się zaufaniem wielu klientów, którzy powierzyli nam wykonanie efektownych gigantycznych choinek stożkowych oraz innych świątecznych dekoracji. Mamy na koncie realizacje dedykowane przede wszystkim przestrzeniom miejskim, terenom zielonym i prywatnym placówkom. Jednym z naszych projektów było stworzenie stylowych dekoracji dla UGiM w Koziegłowach.

 

Elegancka choinka gigant w klasycznym stożkowym kształcie

 

Gigantyczna choinka wykonana dla UGiM w Koziegłowach to model Slim Line charakteryzujący się smukłym, stożkowym kształtem. Grała ona pierwsze skrzypce w bożonarodzeniowej dekoracji miasta i przykuwała uwagę nie tylko idealną formą, ale także odpowiednio dobraną kolorystyką. Tak jak w innych modelach z tej serii, również w tym przypadku zastosowaliśmy wytrzymałą konstrukcję ze stali. Sztuczne igliwie znakomicie imitowało naturalne gałązki. Zawsze dbamy o najdrobniejsze detale, o czym świadczą precyzyjnie wykonane igiełki. Zieleń w ciemniej tonacji wspaniale wpisała się w elegancki charakter drzewka. Kluczową rolę w tym przypadku grały ekskluzywne ozdoby – postawiliśmy na klasykę i zdecydowaliśmy się na dekoracje utrzymane w czerwonym kolorze. Drzewko zostało ubrane w metalizowane bombki o okrągłym kształcie. Ich subtelnie mieniąca się powierzchnia wspaniale prezentowała się nie tylko przy pełnym podświetleniu. Czerwono-zielone zestawienie barw sprawiło, że całość prezentowała się elegancko zarówno w dzień, jak i po zmroku, przy pełnym podświetleniu.

 

LED-owa oprawa

 

W choince wykonanej dla Koziegłów zastosowaliśmy nowoczesne lampki LED, które dodatkowo zaakcentowały bożonarodzeniową atmosferę. Rozbłyski świetlne, precyzyjnie rozmieszczone na całej wysokości drzewka, zapewniły niezwykle efektowną iluminację. Uwagę przechodniów przykuwała dwukolorowa oprawa świetlna. Łańcuch zachwycał czerwonym rozświetleniem, kontrastując z zimnym światłem LED w gałązkach. Przysłowiową wisienką na torcie była podświetlona gwiazda na szczycie. Zastosowaliśmy także diody migające, co dodatkowo uatrakcyjniło prezencję. Dzięki LED-owemu oświetleniu choinka nie tylko zachwycała typowo świąteczną iluminacją, ale także była dobrym rozwiązaniem pod względem ekonomicznym. Całość doskonale się wkomponowała w przestrzeń miasta.

 

Oryginalne bombki 3D w świątecznym oświetleniu

 

Oprócz efektownej choinki wykonaliśmy również trzy figury bombek o okrągłym kształcie, które pomogły wyczarować bożonarodzeniową atmosferę. Każda z nich posiadała aluminiową konstrukcję dla zapewnienia stabilności. Na szczególną uwagę zasługuje bombka gigant z przejściem, która stała się nie lada atrakcją dla wielu przechodniów. Mieszkańcy chętnie wchodzili „do środka”, aby znaleźć się w centrum LED-owej iluminacji i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Po obu stronach dużej figury umieściliśmy dwie mniejsze bombki. We wszystkich trzech dekoracjach zastosowaliśmy wypełnienie w postaci czerwonej maty połyskującej. Na efektowny wygląd bombek wpłynęło przede wszystkim ich nowoczesne oświetlenie – postawiliśmy na czerwony i zimny wąż LED oraz rozświetlające, ciepłe LED-owe oświetlenie. Tak jak w przypadku choinki, również w bombkach zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły. Największa figura została dodatkowo ozdobiona dekoracyjnie wyprofilowanym wężem LED, który zwieńczył jej górną część.

 

Poznaj nasze inne projekty!

 

Dekoracja bożonarodzeniowa stworzona dla UGiM w Koziegłowach nie była naszym pierwszym tego typu projektem. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami choinek gigant, które wprowadzały świąteczną atmosferę nie tylko w przestrzeni outdoorowej, ale także w zamkniętych obiektach. Nasze drzewka znalazły się między innymi w Silesia City Center, na terenie Galerii Krakowskiej, w centrum Gliwic czy w siedzibie Daimler AG Mercedes Benz w Monachium. Jesteśmy w stanie wykonać najbardziej oryginalne figury 3D o bożonarodzeniowym charakterze, czego dowodem są chociażby świąteczne projekty dla Winterland Hasselt w Belgii, gdzie ustawiliśmy trójwymiarową bombkę i gigantyczny prezent. Mamy również na koncie tak nietypowe realizacje jak gigantyczna figura fortepianu z LED-owym oświetleniem przygotowana dla UM Sochaczew. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio.

 

Data

Grudzień 2017

Klient

UGiM Koziegłowy

Kategorie

Realizacje, Przestrzeń miejska