+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Producent choinek na pniu

Producent choinek na pniu

Producent choinek na pniu tworzy efektowne drzewa, wyglądem bardzo zbliżone do tych naturalnych. Ich wyjątkowa prezencja sprawia, iż są to modele cieszące się coraz większą popularnością. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w kontekście wystroju budynków publicznych czy przestrzeni miejskich. Mniejsze modele mogą być też jednak ciekawą ozdobą do domu czy obiektów biurowych. Tego typu choinki ma w swojej ofercie firma Adal.

Spis treści
Dlaczego warto skorzystać z takiej oferty?
Modele tego typu w ofercie Adal
Doświadczona firma
Mniejsze warianty
Modele My Tree
Największe wersje

Dlaczego warto skorzystać z oferty producenta choinek sztucznych na pniu?

Dobry producent choinek sztucznych na pniu tworzy ozdoby wysokiej jakości, które z dystansu trudno odróżnić od prawdziwych drzew. Dużym atutem takich modeli jest właśnie ich efektowny oraz naturalny wygląd. Z powodzeniem można z nich skorzystać we wnętrzach budynków, ale modele przygotowane z odpowiednich materiałów, doskonale sprawdzą się również na zewnątrz. Z tego względu takie choinki często można spotkać przed galeriami handlowymi czy nawet na ich terenie. Takie drzewa będą też optymalnym wyborem w kontekście świątecznych aranżacji w przestrzeniach miejskich, w tym na rynkach czy placach.

Solidne i naturalnie wyglądające drzewa

Tego typu choinki cieszą się coraz większą popularnością, zarówno u prywatnych nabywców, jak i osób czy podmiotów, kupujących takie ozdoby do obszarów komercyjnych oraz publicznych. Jest to związane przede wszystkim z efektownym wyglądem takich wariantów. Wyraźny pień sprawia, iż z pewnej odległości naprawdę trudno odróżnić takie wyroby sztuczne od prawdziwych roślin. Takie modele przyciągają wzrok i wzbudzają zainteresowanie, dlatego tak doskonale sprawdzają się w miejscach, po których porusza się każdego dnia dużo osób. W wielu wariantach gałęzie specjalnie osadzone są nieco wyżej, żeby wyeksponować sam pień. Tego typu choinki od dobrego producenta prezentują się bardzo solidnie, ale przez to niezwykle efektownie, dlatego są chętnie wybierane.

Pies na tle choinki

Wykorzystanie na zewnątrz i wewnątrz budynków

Takie drzewa na pewno będą się dobrze prezentowały we wnętrzach budynków, w tym galerii handlowych czy biur z wysokimi pomieszczeniami. Warto jednak zwrócić uwagę na możliwość wykorzystania ich także na zewnątrz. W tym celu warto skorzystać z oferty sprawdzonego producenta, takiego jak Adal, który tworzy solidne i trwałe konstrukcje, a przede wszystkim z wykorzystaniem materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne. Jest to bardzo ważne, gdyż tego typu dekoracje wystawia się w okolicach okresu świątecznego, a więc zimą. Temperatury są wtedy raczej niskie, a do tego pojawiają się opady deszczu i śniegu czy wiatr. Odpowiednio wykonane drzewka bez problemu wytrzymają jednak w takich warunkach. Mogą być zatem ciekawą dekoracją również przed samymi budynkami, a nie tylko w ich wnętrzu.

Doskonałe do dekoracji przestrzeni miejskich

Modele na pniu są na pewno dobrym wyborem w kontekście aranżacji dekoracji świątecznych w przestrzeniach miejskich. Warto wybrać wtedy modele, które prezentują się naturalnie, ale mają jednocześnie bardzo pokaźne rozmiary. Warianty w których gałęzie rozpoczynają się dopiero od pewnego poziomu drzewka, stwarzają także dodatkowe możliwości zaaranżowania powierzchni bezpośrednio przy drzewku. Swoją konstrukcją i wyglądem, drzewa tego typu na pewno przyciągną wzrok przechodniów, zatem może to być naprawdę korzystne rozwiązanie względem wystroju obszarów publicznych.

Firma Adal producentem choinek na pniu

Jesteśmy producentem choinek na pniu z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na jakość wykonywanych przez nas drzewek i dbałość o szczegóły. Staranna selekcja materiałów i przywiązanie do detali, sprawia, iż nasze choinki prezentują się bardzo efektownie i są to wytrzymałe konstrukcje. W ofercie posiadamy mniejsze warianty, które można wykorzystać jako ozdobę w sklepie, ale też w domu czy biurze. Większe modele My Tree świetnie sprawdzą się z kolei choćby w galeriach handlowych.

Duże doświadczenie i dbałość o szczegóły

Historia naszej firmy sięga jeszcze roku 1997, zatem funkcjonujemy na rynku już ponad dwadzieścia lat. Przekłada się to na liczne udane realizacje w kraju i za granicą. Przede wszystkim takie doświadczenie skutkuje jednak dużą wiedzą na temat wykonania sztucznych drzewek, które są najwyższej jakości i doskonale imitują naturalne choinki. Oferujemy kompleksową obsługę zamówień, wraz z transportem oraz montażem dekoracji. Dzięki temu instalacja przebiegnie sprawnie i w pełni profesjonalnie, a po sezonie świątecznym możemy się też zająć demontażem ozdób.

Duże i małe choinki na pniu wprost od producenta

W kontekście choinek na pniu do domu czy klasycznej przestrzeni biurowej zapewne oczekujesz modeli mniejszych lub o dość standardowych wymiarach. W ofercie producenta Adal znajdują się obecnie modele Europa MIX PE, które posiadają drewniany stojak i efektownie zaprezentowany kawałek pnia. Są one dostępne w rozmiarach od 150 cm do 270 cm, więc możesz je z powodzeniem dopasować do pomieszczeń mieszkalnych czy biurowych. Mniej typowym, ale na pewno efektownym wyborem będą z kolei drzewka Alpine Spruce, dostępne także w wersjach ośnieżonych. W naszych katalogach znajdziesz takie modele o wysokości nawet 60 cm, a największe z tych wariantów sięgają 210 cm. Możesz je potraktować jako alternatywę dla tradycyjnych drzewek lub dodatkową dekorację.

Choinki My Tree

Osobom, które poszukują większych drzewek na pniu i liczącym na wciąż bardzo naturalny efekt, polecamy choinki My Tree. Są one dostępne w trzech rozmiarach: 4 m, 6 m i 8 m. Dodatkowo trzpień pokryty jest realistyczną imitacją kory drzewnej, co dodatkowo upodabnia drzewko do żywej choinki. Te modele posiadają gałęzie na całej długości pnia, a ich montaż i demontaż jest ułatwiony ze względu na zastosowanie jednego z naszych rozwiązań, a więc technologii Hook in System.

Warianty Pine Giant Tree oraz Pine Giant Extra

Jeżeli poszukujesz naprawdę dużych modeli na pniu, to polecamy znajdujące się w naszych katalogach warianty Pine Giant Tree oraz Pine Giant Extra. Odbiegają one od siebie liczbą oraz umiejscowieniem gałęzi. W pierwszej z wymienionych opcji gałęzie rozpoczynają się od połowy wysokości drzewa, co potęguje efekt postrzegania jego wysokości. Z kolei modele Pine Giant Extra posiadają gałęzie już zdecydowanie niżej, zatem wyglądają na pełne i naturalne. Oba modele prezentują się bardzo efektownie, a pień pokryty jest specjalną matą. Co ważne, wersje Pine Giant są dostępne w wariantach do wykorzystania wewnątrz budynków oraz przystosowane do dekoracji ustawionych na zewnątrz, ze względu na wykorzystanie specjalnych materiałów. Te modele świetnie sprawdzą się zatem nie tylko w obiektach takich jak galerie handlowe, ale także jako zewnętrzne dekoracje przestrzeni miejskich. Choinki tego typu są dostępne w różnych rozmiarach, rozpoczynających się od 5 m wysokości, a kończących na drzewach sięgających blisko 16 m.

Choinki na pniu cieszą się coraz większym zainteresowaniem, gdyż prezentują się naturalnie i atrakcyjnie pod względem wizualnym. Mniejsze modele można wykorzystać jako dekorację w przestrzeni mieszkalnej czy biurowej, a większe warianty pasują jako ozdoby do galerii handlowych oraz innych miejsc publicznych. Jeżeli poszukujesz producenta takich drzewek, sprawdź naszą. Posiadamy duże doświadczenie i wykonujemy nasze wyroby z najlepszych materiałów oraz z dużą dbałością o szczegóły, a w naszych katalogach znajdziesz takie choinki o różnych rozmiarach!Zobacz także

Duże choinki

Duże choinki

Duże choinki pojawiają się w niektórych większych domach oraz oczywiście w przestrzeniach publicznych. Najlepiej wybrać modele sztuczne, które mają dopasowaną stylistykę, a do tego są wygodne...

Czytaj więcej
Choinki zewnętrzne

Choinki zewnętrzne

Choinki zewnętrzne stanowią ważny element w okresie świątecznym, ale i ogólnie zimowym. Dotyczy to szczególnie przestrzeni publicznych i sprzedażowych, w których takie dekoracje są wyjątkowo cenne...

Czytaj więcej
Ekskluzywne choinki sztuczne

Ekskluzywne choinki sztuczne

Ekskluzywne choinki sztuczne powinny się odznaczać najwyższą jakością, która znajdzie odzwierciedlenie w spektakularnym wyglądzie. Ważne jest też rzecz jasna, żeby spełniały normy ekologiczne oraz oczywiście bezpieczeństwa....

Czytaj więcej
Choinki sztuczne zewnętrzne

Choinki sztuczne zewnętrzne

Choinki sztuczne zewnętrzne będą świetnym wyborem dla osób, które chcą umieścić taką dekorację na świeżym powietrzu w przestrzeniach prywatnych, ale też publicznych. Musi być ona odpowiednio...

Czytaj więcej
Ośnieżone choinki

Ośnieżone choinki

Ośnieżone choinki to wyjątkowe dekoracje, które zachwycą wszystkich w okresie Bożego Narodzenia. Takie modele można potraktować nawet jako alternatywę dla klasycznego drzewka świątecznego, sięgając po nie...

Czytaj więcej