+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Profesjonalne oświetlenie świąteczne zewnętrzne

Profesjonalne oświetlenie świąteczne zewnętrzne

Profesjonalne oświetlenie świąteczne zewnętrzne może mieć bardzo różny charakter. Obecne technologie pozwalają na przygotowanie odmiennych dekoracji, od takich podwieszanych czy montowanych na budynkach, po stojące figury, które będą zachwycać rozmachem. Nie można zapominać o efekcie, jaki zrobią rozświetlone, ustawione na świeżym powietrzu choinki. Najwyższej jakości produkty, które można wykorzystać w takich warunkach, odnajdziesz w naszych katalogach.

Spis treści:
Nasza oferta w tym zakresie
Do elementów infrastruktury
Figury
Do choinek
W jakich lokalizacjach?
Obszary publiczne
Centra sprzedażowe
Przykłady realizacji

Profesjonalne oświetlenie świąteczne zewnętrzne od Adal

Profesjonalne oświetlenie świąteczne zewnętrzne z naszej oferty wyróżnia się wysoką klasą, którą poznasz nie tylko po estetyce produktów. Przy zastosowaniu takiego rodzaju dekoracji należy pamiętać, że będzie ono narażone na ewentualne opady śniegu i deszczu czy podmuchy wiatru. W związku z tym trzeba wykorzystać produkty świetlne, które są dostosowane do takich warunków i będą całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, a ich montaż nie pozostawi wątpliwości co do solidności wybranych konstrukcji. Z tego względu warto postawić na ofertę sprawdzonej marki, takiej jak Adal.

Do elementów infrastruktury

Mamy do zaoferowania wiele wspaniałych dekoracji przestrzeni publicznej, które można wykorzystać przy poszczególnych fragmentach infrastruktury, ze szczególnym uwzględnieniem latarni. Proponujemy szereg różnorodnych ozdób LED, które można do nich przymocować – mogą to być motywy gwiazdki czy płatków śniegu, ale i szereg innych wzorów. Ciekawym wyborem są oświetlone klosze, które można zamontować na latarniach. Kolejna propozycja to większe elementy świetlne, które można umocować na wysokości w poprzek ulic, żeby mogli je podziwiać kierowcy i przechodnie. Sprawdza się to szczególnie dobrze na wizytowych deptakach. Mamy również do zaproponowania świąteczne napisy czy ozdobne dekoracje świetlne do montażu na elewacjach budynków. Warto sprawdzić ofertę naszych parków tematycznych, by dobrać odpowiednio wszystkie elementy oświetlenia.

Figury

Połączenie nowoczesnego oświetlenia LED z przemyślanymi, lekkimi stelażami, daje ogromne możliwości, jeżeli chodzi o tworzenie różnorodnych motywów figur. W naszych katalogach odnajdziesz warianty dwuwymiarowe, ale i olśniewające figury świetlne 3D, które mogą przedstawiać Świętego Mikołaja, renifery (i inne zwierzęta), prezenty czy szereg innych obrazków charakterystycznych dla okresu świątecznego. Są to dekoracje stojące, które można ustawiać na placach czy przed budynkami. Do dyspozycji są też tunele i dekoracje z otwartym obszarem pośrodku, który daje możliwość zrobienia sobie wspaniałych zdjęć z dekoracją.

Do choinek

Oprawy bożonarodzeniowe nie mogą się obyć bez drzewek świątecznych, a wspaniałe choinki sztuczne znajdziesz oczywiście w katalogach Adal. Masz przy tym możliwość zamówienia drzewek z dopasowanymi do nich elementami oświetleniowymi. Dotyczy to także naszych flagowych choinek gigant. W ofercie Adal znajdują się poza tym dekoracje przeznaczone do przystrajania prawdziwych drzew, które rosną akurat w przestrzeni publicznej i mogą być ozdobione w świątecznym klimacie.

Kobieta na tle oświetlenia świątecznego

Gdzie przyda się profesjonalne oświetlenie świąteczne zewnętrzne?

Profesjonalne oświetlenie świąteczne zewnętrzne zachwyca prezencją, przy czym stanowi przy okazji ważne i funkcjonalne narzędzie. Dla lokalnych władz wykorzystujących je w obszarach gminnych czy miejskich odgrywa to przede wszystkim rolę wizerunkową. Z kolei centra sprzedażowe mogą to traktować jako skuteczną formę marketingu, która przełoży się na obroty poszczególnych punktów i rozpoznawalność konkretnej galerii.

Przestrzenie miejskie

W ramach budżetów jednostek administracyjnych przewidywane są różne wydatki, a w przypadku wielu podmiotów wydzielane są określone środki dedykowane dekorowaniu przestrzeni miejskich, szczególnie w okresie Bożego Narodzenia. Bardzo często zdarza się, że za część opraw koszty ponoszą dodatkowo inne instytucje czy spółki, a wszystko we wspólnym celu, czyli zaznaczeniu na ulicach, iż nadszedł ten wyjątkowy czas. Obecnie jedną z najczęstszych praktyk są dekoracje na latarniach i drzewach, choć często można się spotkać z przystrajaniem elewacji ważnych budynków, czyli choćby obiektów urzędowych. Z oczywistych względów finansowych ozdoby nie mogą objąć całej gminy czy całego miasta, więc lokalne władze muszą zadecydować o skali wystroju. Najczęściej dekoruje się zatem największe lub najbardziej wizytowe ulice, które są lubiane przez mieszkańców i odwiedzane przez turystów. Z tych samych względów warto pomyśleć o oprawach na skwerach i placach, gdzie zwykle można się pokusić do tego o dużych rozmiarów choinkę.

Galerie handlowe

Centra handlowe to miejsca, które być może najbardziej kojarzą się z dekoracjami oświetleniowymi. Nie należy się temu dziwić, ponieważ jest to doskonały sposób na przyciągnięcie większej ilości osób. Wyraziste elementy świetlne na zewnątrz będą widoczne z dużego dystansu, więc mogą zainteresować nawet z pozoru przypadkowych przechodniów, którzy podejdą bliżej, a potem wstąpią przy okazji do galerii. Sama skala oprawy jest zwykle uzależniona od rozmiarów i możliwości galerii oraz samego układu takiego obiektu. Oświetlenie może na pewno pokryć elewację czy znajdujące się przy centrum drzewa. Jeżeli dana galeria ma do dyspozycji spory plac przed samym wejściem, warto się pokusić o coś szczególnie efektownego, czyli rozświetlone figury lub ogromną choinkę pokrytą światełkami. W przypadku galerii najlepiej, jeżeli samo oświetlenie zewnętrzne będzie dodatkowo uzupełnione kolejnymi dekoracjami wewnętrznymi, które klienci zobaczą już po wejściu do środka.

Przykłady realizacji

Asortyment Adal w wielu przypadkach pojawiał się już w efektownych oprawach, w tym znanych galerii handlowych w dużych miastach. Bardzo często obejmowało to dekoracje pojawiające się na zewnątrz, jak miało to miejsce choćby na Placu Unii w Warszawie. Przed obiektem światełka pokryły znajdujące się tam drzewa, a na przeszklonym froncie budynku zachwycała iluminacja LED z motywem renifera. Szereg efektownych dekoracji zdobił również wnętrze, włącznie z imponującą choinką gigant na pniu od Adal. Ciekawy motyw zachęcał przed Galerią Wileńską, gdzie pojawił się wyjątkowy pociąg metro w towarzystwie pięknie ozdobionych choinek. Z kolei przed Galerią Młociny gości witał oświetlony napis „Młociny” i imponujących rozmiarów choinka gigant. Oświetlenie pojawiło się do tego na elementach elewacji budynku, a kolejne dekoracje i jeszcze jedna duża choinka zdobiły wnętrze.

Oświetlenie świąteczne na zewnątrz to produkty, które będą zachwycać, jednocześnie gwarantując całkowite bezpieczeństwo użytkowe. Warto wybrać w związku z tym ofertę sprawdzonej i doświadczonej na rynku firmy. Odpowiednie dekoracje znajdziesz w asortymencie Adal. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.Zobacz także

Nowoczesne choinki świąteczne

Nowoczesne choinki świąteczne

Nowoczesne choinki świąteczne coraz częściej przybierają formę pięknie przystrojonych sztucznych drzewek. W odróżnieniu od naturalnych odpowiedników nie trzeba ich kupować co sezon, a dzięki obecnym technologiom...

Czytaj więcej
Renifer 3D LED

Renifer 3D LED

Renifer 3D LED to wyjątkowa dekoracja, która sprawdzi się szczególnie w przestrzeniach publicznych i komercyjnych. Taka ozdoba ma nowoczesny charakter. Swoją formą i gabarytami może zrobić...

Czytaj więcej
Interaktywna figura "Reksia" w otoczeniu świetlnych prezentów i napisu „Do siego roku” w Bielsku-Białej.

Świetlna figura Reksia w Bielsku Białej

Dekoracja przedstawiająca iluminację figury Reksia - słynnego bohatera polskiej, animowanej bajki. Reksio posiada przyciągające uwagę elementy interaktywne takie jak ruchomy, machający ogon oraz oryginalny odgłos szczekania bohatera...

Czytaj więcej
19-metrowa Choinka Gigant udekorowana w złote pierścienie, bombki, świetlne motywy 2D oraz lampki, stojąca w Gliwicach.

Wielkości Choinek Gigant nawet do 26 m

W naszym szerokim asortymencie posiadamy ofertę wielu różnych modeli choinek o bardzo zróżnicowanych wielkościach i kształtach. Możemy zaproponować Państwu zarówno choinki o wysokości 40cm dopełniające mniejsze przestrzenie,...

Czytaj więcej
Figura świetlna LED

Figura świetlna LED

Figura świetlna LED stanowi wyjątkową dekorację, którą warto zastosować przy różnych okolicznościach. Bardzo często dotyczy to okresu Bożego Narodzenia, lecz w przeciwieństwie do wielu innych ozdób,...

Czytaj więcej