+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749

Choinki gigant w miastach i centrach handlowych

Rzeszów

Świąteczna dekoracja dla miasta Rzeszów

Choinki Gigant / Realizacje
Promenada Craiova

Świąteczna dekoracja dla Promenada Craiova

Choinki Gigant / Realizacje
Giant tree

Świąteczna dekoracja dla Galerii Wiślanka

Choinki Gigant / Realizacje
Choinka Pine Giant Tree z czubkiem 3D w dekoracji świątecznej w Forum Gliwice

Świąteczna dekoracja dla Forum Gliwice

Choinki Gigant / Realizacje
Sztuczna najwyższa choinka gigant standard w Polsce posiadająca 26 metrów wysokości

Świąteczna dekoracja świetlna dla Forum Gdańsk

Choinki Gigant / Realizacje
Choinka gigant standard w dekoracji świątecznej w centrum handlowych Arena Gliwice

Świąteczna dekoracja świetlna Arena Gliwice

Choinki Gigant / Dekoracje świetlne

Choinki gigant w miastach i centrach handlowych

 

Choinki gigant coraz częściej goszczą na centralnych placach i rynkach większych i mniejszych miast, a także w bogato dekorowanych w okresie bożonarodzeniowym przestrzeniach centrów handlowych. Ich imponujące rozmiary i stylowe dekoracje przyciągają zarówno wzrok gości i turystów, jak również stanowią atrakcję dla mieszkańców i osób codziennie przechodzących obok świątecznej dekoracji w drodze do pracy czy po codzienne zakupy. Naszym celem jako producenta jest przedstawienie naszym klientom jak najciekawszych rozwiązań, które pozwolą na wykonanie nietuzinkowego świątecznego drzewka, którego atutem będzie nie tylko wysokość, lecz również barwne ozdoby i idealnie dopasowane oświetlenie.

 

Rozmiary gigantycznych drzewek marki Adal

 

Firma Adal od ponad dwudziestu lat dostarcza klientom na całym świecie najwyższej jakości produkty pozwalające na stworzenie dekoracyjnego drzewka o wysokości przekraczającej 10, 15, a nawet 20 metrów. W naszym regularnym katalogu ozdób wykonanych ze sztucznego igliwia klienci znajdą między innymi standardowy model gigantycznej choinki – Giant Standard – która może mieć od 4 aż do 24 metrów wysokości. Oferujemy także modele Giant Exclusive o wysokościach od 4 do nieco ponad 15 metrów w wersji standardowej, czyli o średnicy podstawy od 2 m do ponad 7 m, oraz w wersji Slim, czyli o średnicy podstawy od 2 do 6 m. W ramach indywidualnych zleceń oferujemy jednak również możliwość wykonania wyższego drzewka. Przykładem może być tu jedno ze zrealizowanych przez naszą firmę przedsięwzięć, czyli najwyższe w Polsce, 28-metrowe drzewko, które w listopadzie 2018 roku stanęło w galerii handlowej Forum Gdańsk.

 

Nie tylko rozmiar, czyli stylowe ozdoby i nowoczesne projekty dekoracji

 

Na popularność projektowanych przez naszą firmę drzewek wpływają jednak nie tylko ich imponujące rozmiary, ale też proponowany przez nas nowoczesny design, łatwość montażu oraz możliwość samodzielnego doboru kolorów i typu ozdób, jakie znajdą się na choince. Naszym klientom oferujemy między innymi liczne wersje kolorystyczne bombek błyszczących, opalizujących, matowych i brokatowych o średnicach dopasowanych do wielkości drzewek i sięgających od 35 do aż 400 mm. Ostatnim, bez wątpienia niezbędnym i nadającym ostatecznego szyku elementem jest nowoczesne oświetlenie, którego elementy klient może wybrać z szerokiej gamy oferowanych przez nas produktów. Jesteśmy firmą otwartą na indywidualne zamówienia, dlatego zachęcamy Państwa do przedstawienia własnego gotowego projektu lub pomysłu, na podstawie którego nasi specjaliści od designu zaprojektują idealnie dopasowane do Państwa potrzeb drzewko. Naszą misją jest bowiem projektowanie takich świątecznych dekoracji, które nie tylko będą się ciekawie prezentowały, lecz przede wszystkim podkreślą charakter danego miejsca. Nasze projekty wspierają promowanie miejscowości w oparciu o ich historię czy specyficzne położenie. Przykładem może tu być nasz projekt dedykowany Forum Gdańsk, gdzie nawiązaliśmy do lokalizacji tej nadmorskiej miejscowości, wykorzystując motyw statku oraz choinki udekorowanej rozświetlonymi różami wiatrów. Ponadto projekt ten został wzbogacony w interaktywny element, jakim był znajdujący się kilkadziesiąt metrów od figury statku ster. Zakręcenie nim uruchamiało błyszczące stroboskopy w lufach trójwymiarowego statku oraz sprawiało, że włączała się świąteczna muzyka. W zależności od tego, jak bardzo precyzyjna jest wizja klienta, oferujemy zarówno wykonanie projektu dopasowanego idealnie do Państwa pomysłów, jak i przedstawienie stylowego i jedynego w swoim rodzaju projektu opartego na wskazówkach dotyczących rozmiaru, stopnia rozświetlenia drzewka i kolorystyki, w jakiej mają być utrzymane wszystkie znajdujące się na nim dekoracje.

 

Oferta marki Adal – pomoc w montażu, demontażu i przechowywaniu drzewka

 

Warto podkreślić, że Adal jest firmą, która dba nie tylko o przedstawienie odpowiadającego potrzebom zamawiającego projektu oraz o wykonanie gotowych elementów, z których będzie można ostatecznie złożyć jedyną w swoim rodzaju gigantyczną choinkę. Naszym klientom oferujemy bowiem także pełne usługi z zakresu montażu drzewka w określonym przez nich miejscu oraz sprawny i bezpieczny demontaż, dzięki któremu żadne z elementów nie ulegną uszkodzeniu, a drzewko będzie można ponownie ustawić w wybranym miejscu w przyszłym roku. Klienci mogą u nas zarówno zakupić drzewko wraz z ozdobami, jak również skorzystać z opcji jego wynajmu. W tej drugiej sytuacji klient nie musi martwić się magazynowaniem elementów ogromnej świątecznej dekoracji przez cały rok we właściwych warunkach – zajmie się tym nasza firma!