+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749

Realizacje iluminacji świetlnych w miastach oraz galeriach

Atrium Copernicus

Elementy 3D – Atrium Copernicus

Dekoracje świetlne
Galeria Młociny

Galeria Młociny

Dekoracje świetlne
Vehicle

Elementy 3D – Pojazdy

Dekoracje świetlne / Realizacje
Robot

Elementy 3D – Roboty

Dekoracje świetlne / Przestrzeń miejska / Realizacje
Origami 3D

Elementy 3D Origami

Dekoracje świetlne / Przestrzeń miejska / Realizacje
3D element

Park Światła w Inwałdzie

Dekoracje świetlne / Przestrzeń miejska / Realizacje

Iluminacje świetlne w przestrzeni miejskiej coraz częściej rozjaśniają dziś nie tylko główne ulice i place, ale też podkreślają urodę najważniejszych i najbardziej dekoracyjnych budynków.
Aby sprostać wymaganiom klientów, także nasza firma włączyła do swojej oferty produkty najwyższej jakości, które pozwalają stworzyć jedyne w swoim rodzaju dekoracje elewacji. Ich zadaniem jest nie tylko nadanie gmachowi wyjątkowego, odświętnego charakteru, ale też podkreślenie ozdobnych i charakterystycznych elementów architektonicznych. Ponadto świąteczna iluminacja budynków często towarzyszy innym dekoracjom, jakie nasi klienci decydują się ustawić w przestrzeni miejskiej. Pozwala to na stworzenie jednorodnej instalacji świątecznej, która dzięki połączeniu różnych elementów sprawia wrażenie dopiętej na ostatni guzik i dopracowanej w najdrobniejszych szczegółach. Szeroki wybór niezbędnych do wykonania bożonarodzeniowego oświetlenia fasad artykułów, takich jak maty holograficzne oraz węże i taśmy LED, znajdą Państwo w naszym katalogu.

 

Niepowtarzalny projekt

 

Produkty – nawet te najwyższej jakości – to jednak nie wszystko. Aby wykonać idealną bożonarodzeniową dekorację fasady budynku, konieczne będzie również stworzenie projektu, który nie tylko będzie wpasowywał się w panujący wokół świąteczny nastrój, ale też wydobędzie wszystkie walory danego obiektu. Oświetlenie musi być dopasowane zarówno do jego architektury, jak i do pełnionej przez niego funkcji. Innego projektu wymagać będzie zabytkowy gmach Urzędu Miasta, a innego nowoczesny obiekt hotelowy czy usługowy. Przykłady realizacji opartych na wykonanych przez nas projektach znajdą Państwo między innymi w naszym portfolio. Poniżej przedstawiamy krótki opis trzech najciekawszych zrealizowanych przez nas projektów.

 

Pałac Belwederski w Warszawie

 

Wykonany przez nas w 2016 roku projekt iluminacji świetlnej Pałacu Belwederskiego w Warszawie przyciągnął uwagę zarówno mieszkańców, jak i turystów odwiedzających to miasto w okresie bożonarodzeniowym. Naszym zadaniem było podkreślenie klasycystycznej bryły poprzez rozświetlenie kolumn oraz dachu, a także zamontowanie tradycyjnych łuków świetlistych girland, które podkreśliły królewski charakter pałacu. Dodatkowo pałac ten, będący w latach 1918-1922 siedzibą Marszałka Józefa Piłsudskiego, a następnie pełniący kilkakrotnie funkcję siedziby Prezydenta RP, w godzinach nocnych ozdabiany był za pośrednictwem rzutników, które iluminowały pałac na biało-czerwono. Zdecydowaliśmy się tu więc na połączenie dekoracji bożonarodzeniowej z dekoracją o tematyce patriotycznej, podkreślając także historyczną wartość gmachu Belwederu.

 

Hotel Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej

 

Iluminacja świąteczna, która ozdobiła budynek Hotelu Bukovina w grudniu 2016 roku, to wszechstronny projekt obejmujący zarówno oświetlenie wnętrza, jak i fasady. Elewacja zewnętrzna została tu podkreślona ciepłymi światłami LED oraz girlandami w taki sposób, aby podkreślić zewnętrzne detale architektoniczne nowoczesnego gmachu hotelu. Aby wprowadzić gości w świąteczny nastrój, zgodnie ze wskazówkami klienta zdecydowaliśmy się wykorzystać światło LED o ciepłej barwie także do dekoracji wnętrza, w którym ponadto znalazły się również sztuczne choinki, girlandy, dekoracyjne wieńce oraz żyrandole świetlne.

 

Budynek Urzędu Miejskiego w Oławie

 

W przypadku dekoracji przestrzeni miejskiej w Oławie, którą nasza firma wykonała w roku 2017, iluminacja gmachu Urzędu Miasta stanowi jedynie wisienkę na torcie. Zaprojektowane przez nas świetlne kokardy, utrzymane w kolorystyce odświętnej żywej czerwieni, towarzyszą bowiem większej realizacji. Przed świątecznie udekorowanym gmachem znalazł się bowiem także wyjątkowy projekt w postaci trójwymiarowych, dwumetrowych figur łabędzi osadzonych w fontannie na niebieskiej macie holograficznej symbolizującej taflę wody. Ponadto w okolicy zobaczyć można było także inne figury 3D – w tym na przykład But Św. Mikołaja, samego Świętego oraz niemal 10-metrową choinkę otoczoną barwnymi prezentami.