+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749

Realizacje kompozycji świątecznych w przestrzeni miejskiej

Bytom

Dekoracja świąteczna dla miasta Bytom

Przestrzeń miejska
Rzeszów

Dekoracja świąteczna dla miasta Rzeszów

Przestrzeń miejska / Realizacje
Warszawa - Ogrody Ulricha

Warszawa – Ogrody Ulricha

Przestrzeń miejska / Realizacje
Bielsko-Biala

Dekoracja świąteczna dla miasta Bielsko-Biała

Przestrzeń miejska / Realizacje
Bytom

Dekoracje świąteczne dla miasta Bytom

Przestrzeń miejska / Realizacje
Robot

Elementy 3D – Roboty

Dekoracje świetlne / Przestrzeń miejska / Realizacje

Kompozycje świąteczne realizujemy zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i w przestrzeniach usługowych takich jak choćby duże centra handlowe. Nie ograniczamy jednak do nich naszej działalności. Na podstawie projektu opartego o informacje przedstawione przez każdego z klientów jesteśmy w stanie wykonać świąteczne projekty dekoracji i oświetlenia niemal w każdym miejscu – od niewielkich pomieszczeń biurowych aż po przestronne sale bankietowe czy hale sportowe.

 

Kompozycje świąteczne, czyli przede wszystkim choinki

 

Oczywiście najczęściej wybieranym centralnym elementem każdej kompozycji świątecznej jest choinka. W naszych katalogach znajdą Państwo liczne modele różnych typów – od małych choinek idealnych do dyskretnej dekoracji wnętrza przez choinki w rozmiarach uznawanych za najbardziej standardowe, a więc takie o wysokości nieprzekraczającej około 2 metrów, aż po gigantyczne projekty, których czubek sięga nawet 20 metrów. Do każdego z modeli możemy dopasować idealne elementy ozdobne takie jak bombki, dekoracyjne wstążki czy węże i sznury LED w różnych kolorach. Dzięki pomocy naszej firmy zaprojektowanie perfekcyjnej choinki stanie się łatwe i przyjemne niezależnie od tego, czy planujemy dekorację kilku drobnych drzewek, czy jednego giganta, przyciągającego uwagę wszystkich już z daleka.

 

Inne realizacje w przestrzeni miejskiej

 

Bożonarodzeniowa dekoracja w przestrzeni miejskiej coraz rzadziej ogranicza się już dziś do ustawienia jednej czy nawet kilku choinek. Ogromną atrakcję stanowią bowiem wykonywane także przez naszą firmę projekty w rodzaju ogromnych świetlnych figur przywodzących na myśl właśnie te wyjątkowe, zimowe święta. Jeden z tego rodzaju projektów, czyli dekoracyjna bombka z przejściem w otoczeniu dwóch mniejszych bombek, towarzyszył w 2017 roku choince w Koziegłowach. Ta wyjątkowa instalacja stworzona została przez nas na bazie konstrukcji aluminiowej, na której oparto czerwoną matę połyskującą oraz czerwone i białe sznury i węże LED.

Bogate portfolio innych bożonarodzeniowych realizacji znajdą Państwo także na naszej podstronie dotyczącej projektów, które w 2017 roku ozdobiły podwrocławską Oławę.
Znalazł się tu m.in. 3-metrowy But Św. Mikołaja, a także 5-metrowa figura samego Świętego z wijącą się wokół tułowia brodą, jak również 9-metrowa choinka otoczona rozświetlonymi prezentami.

 

Profesjonalne usługi

 

Naszym klientom zapewniamy przede wszystkim dostęp do najwyższej klasy produktów i artykułów pozwalających na wykonanie trwałej, a przy tym świetnie prezentującej się dekoracji bożonarodzeniowej. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na nieduże rozświetlone sznurami LED drzewka, czy na ogromną choinkę, której konstrukcja wymagać będzie wykorzystania maty holograficznej, czy może po prostu na świąteczną iluminację przestrzeni miejskiej – nasze katalogi zawierają produkty niezbędne do wykonania wszystkich tych typów dekoracji.

Poza dostępem do produktów gwarantujemy również wsparcie przy wykonaniu projektu idealnej choinki czy dekoracji świetlnych. Możemy skupić się wyłącznie na doborze odpowiedniej gamy kolorystycznej dodatków lub wykonać na podstawie Państwa wskazówek jedyną w swoim rodzaju świetlną dekorację podobną do tych realizowanych przez nas w poprzednich latach.

Oferujemy również profesjonalną pomoc nie tylko przy wykonaniu projektu, ale też przy montażu i demontażu całej kompozycji. Dzięki temu zarówno klient, jak i my mamy pewność, że dostarczone przez nas elementy zostaną połączone we właściwy sposób. Daje to gwarancję najwyższej trwałości i pełnego bezpieczeństwa zrealizowanego projektu.