+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Świąteczna figura 3D

Figury 3D nie tylko w świątecznym wydaniu

Figury 3D stanowią obecnie jeden z ważniejszych elementów dekoracji nie tylko sklepów, centrów handlowych, ale również restauracji, hoteli czy nawet przestrzeni miejskiej. Dzieje się tak, gdyż wiele osób nie wyobraża już sobie świąt Bożego Narodzenia bez przystrojonych ulic czy okresu Walentynek bez ozdobionych sercami wystaw sklepowych i rynków miast. To dekoracje wpływają na szczególną atmosferę towarzyszącą poszczególnym świętom, a także urozmaicają różne wydarzenia kulturalne, takie jak chociażby festiwale miejskie czy konkursy. Nie można również zapominać, że trójwymiarowe ozdoby mogą okazać się doskonałą formą reklamy. Firma ADAL zaprasza do zapoznania się z proponowaną ofertą trójwymiarowych dekoracji!P

Spis treści:
Co to takiego?
Rozwiązania dla reklamy
Oferta firmy ADAL
Dekoracje dedykowane przestrzeni miejskiej
Napisy
Ozdoby świąteczne
Projekty okolicznościowe

Czym tak naprawdę są figury 3D?

Figury 3D to specjalnie konstruowane trójwymiarowe makiety, których zadaniem jest jak najbardziej realne imitowanie danego przedmiotu, postaci lub przedstawienie czytelnego napisu. Takie ozdoby charakteryzują się przede wszystkim niezwykłą efektywnością, bowiem można do nich dobrać kolorowe oświetlenie LED. Przyciągają uwagę odbiorców, a także dbają o pozytywny efekt wizualny całego otoczenia.

Mimo iż tego rodzaju figury wykorzystywane są najczęściej podczas Świąt Bożego Narodzenia, to można również skutecznie użyć ich podczas innych wydarzeń takich jak Wielkanoc, Walentynki czy rozpoczęcie wakacji, a nawet w instalacjach całorocznych.

Dlaczego warto?

Celem wykorzystania tego typu dekoracji jest przede wszystkim przyciągnięcie uwagi potencjalnych odbiorców i klientów. W końcu tylko odpowiednia promocja połączona z wprowadzeniem elementu zaskoczenia może przełożyć się na popularność danej marki lub firmy. Wybierając tego rodzaju rozwiązanie marketingowe musisz jednak pamiętać, że zaprojektowane przez Ciebie figury staną się swego rodzaju wizytówką reklamowanej marki, firmy czy usługi. Dlatego warto postawić na najwyższą jakość. Dzięki temu nie unikniesz obaw o to, że po kilku miesiącach wystawienia na działanie czynników atmosferycznych dekoracje będą nadawać się wyłącznie do kosza. Szukasz wysokiej jakości i innowacyjnych pomysłów? Sprawdź naszą ofertę! Z niektórych wyprodukowanych przez ADAL instalacji klienci korzystają już przez kilka lat, a czas w żaden sposób nie wpłynął na wygląd czy jakość wykonanych przez nas ozdób.

Makiety mogą być wykonane w wielu formach i modelach, dlatego ich różnorodność tematyczna jest naprawdę szeroka. Szczególnie sprawdzą się w branży gastronomicznej, spożywczej, turystycznej oraz hotelarskiej. Pomogą one nie tylko odpowiednio ozdobić sklep, hol, lokal czy biuro, ale również w skuteczny sposób zaprezentują rodzaj wykonywanej działalności. Coraz częściej z produktów tego typu korzysta również branża eventowa, dla której realizujemy dedykowane projekty stanowiące idealnie dopasowaną tematycznie dekorację na różnego rodzaju wydarzenia. Decydując się na zamówienie figur trójwymiarowych możesz mieć pewność, że Twoja firma zdecydowanie wyróżni się na rynku i stanie się dużo bardziej widoczna. Niektóre elementy mogą stać się również doskonałym znakiem rozpoznawczym, który będzie można konsekwentnie wprowadzać do dalszej promocji marki lub które okażą się niezwykle przydatne w tworzeniu całej sieci lokali.

Wszystkie ozdoby wykonywane są wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, które są w zupełności odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz różnego typu uszkodzenia mechaniczne. Niektóre z dostępnych projektów można z łatwością przymocować do podłoża w taki sposób, aby mieć pewność, że nie przesuną się w najmniej oczekiwanym momencie. Stabilność i bezpieczeństwo to główne cechy naszych realizacji.

Produkowane przez nas projekty mogą być wykorzystywane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Dzięki temu mogą stać się dekoracją każdego lokalu, salonu czy klubu, a także ozdobić przestrzeń miejską czy wejście do budynku.

Oferta firmy ADAL, czyli figury okolicznościowe i reklamowe 3D

Oferta naszej firmy obejmuje realizację projektów figur świątecznych, okolicznościowe oraz całorocznych ozdób reklamowych w 3D. Na Twoje życzenie możemy podjąć się realizacji niemal każdego projektu według Twoich pomysłów. Co istotne, wszystkie nasze dekoracje wykonane są w wyjątkowo staranny sposób oraz mają na celu najdokładniej odzwierciedlić rzeczywisty obraz przedstawianego przedmiotu.

Dekoracje dedykowane przestrzeni miejskiej

Trójwymiarowe ozdoby mogą stanowić doskonałe dopełnienie miejskiej dekoracji. Duże, kolorowe postaci i przedmioty, które przyciągają zarówno dzieci, jak i dorosłych, często stają się jednym z najczęściej odwiedzanych symboli danego miasta. Takie dekoracje mogą stać się atrakcją nie tylko w sezonie świątecznym, lecz przez cały rok ozdabiać ulicę albo rynek.

Przykładem jednej z najpopularniejszych figur, która została w pełni wyprodukowana przez firmę ADAL jest dekoracja przedstawiająca Reksia, bohatera jednej z najsławniejszych polskich bajek. Projekt wykonany był na potrzeby miasta Bielsko-Biała, czyli rodzinnego miasta tego rysunkowego bohatera. Wykonany przez nas Reksio wyposażony został w liczne elementy interaktywne takie jak choćby ruchomy ogon, a także wydawał odgłos szczekania przy akompaniamencie świątecznej melodii. Całość została zrealizowana przy użyciu najwyższej jakości materiałów aluminiowych, maty holograficznej oraz łańcucha i węża LED. Sama ozdoba stała się niezwykłą atrakcją miasta, która wyjątkowo mocno cieszyła wszystkich mieszkańców.

Figura 3D przedstawiająca Reksia
Figura 3D przedstawiająca Reksia – realizacja z Bielska-Białej

Napisy

Ozdoby w kształcie napisów są jednymi z najbardziej popularnych dekoracji, nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Wiele europejskich stolic może pochwalić się tego typu projektami, które stały się wręcz ich symbolem, przy których licznie przybywający turyści obowiązkowo muszą zrobić sobie zdjęcie. Firma ADAL wykonuje również różnego rodzaju napisy na zamówienie, które mogą być wykorzystywane zarówno jako miejska dekoracja, jak i element okolicznościowy, na przykład z okazji Walentynek.

Jedna z naszych tego typu realizacji, dedykowana była Częstochowie. Powstanie napisu miało na celu przede wszystkim promować miasto, zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów. Figura wykonana była z konstrukcji aluminiowej, a także maty holograficznej, połyskującej i oświetlenia LED. Projekt od razu spodobał się Częstochowianom i stał się symbolem rynku głównego miasta.

Dekoracje świąteczne

Trójwymiarowe dekoracje i ozdoby najczęściej wykorzystywane są jednak w okresie Bożego Narodzenia. Te świetlne projekty zdobią zarówno ulice, jak i galerie handlowe, sklepy, hotele czy lokale gastronomiczne. Chcąc wspólnie budować świąteczną atmosferę, firma ADAL oferuje różnego rodzaju realizacje okolicznościowe, które dodatkowo zadbają o niezwykłą atmosferę wydarzenia.

Nasze świąteczne projekty zdobiły między innymi miasto Oława. Cały projekt miał nawiązywać do Świętego Mikołaja. Figury świetlne obejmowały więc trzymetrowy but, z którego wystawały liczne słodkości, pięciometrowego Mikołaja z otoczoną wokół tułowia animowaną brodą oraz dziewięciometrową choinkę z prezentami.

Projekty okolicznościowe

Ozdoby trójwymiarowe równie dobrze sprawdzają się podczas wydarzeń okolicznościowych. Niektóre wyjątkowe dla miasta imprezy, takie jak festiwale czy koncerty, wymagają dodatkowych dekoracji. Takie świetlne ozdoby nie tylko promują dane wydarzenie, ale również zachęcają do wykonywania zabawnych zdjęć z grupką znajomych, mogących stać się potem doskonałą pamiątką dla odwiedzających.

W 2018 roku firma ADAL zaprojektowała figurę świetlną dla popularnego festiwalu w Oświęcimiu „Tauron Life Festival Oświęcim”. Projekt nawiązywał do loga tej imprezy muzycznej, a sama ozdoba przedstawiała rękę wskazującą znak pokoju. Ta pięciometrowa instalacja zdobiła główny rynek miasta, ciesząc się ogromną popularnością wśród turystów i mieszkańców.

Figury 3D mogą mieć więc wiele zastosowań, zarówno ozdobnych, jak i reklamowych. Z pewnością stanowią jednak doskonałą atrakcję dla odbiorców, przyciągając dodatkowo nowe osoby. Zapraszamy do współpracy!Zobacz także

Iluminacje świetlne budynków

Iluminacje świetlne budynków

Iluminacje świetlne budynków zdobią różne ważne obiekty państwowe oraz centra handlowe przy wyjątkowych okazjach, a szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Podkreślają one wagę takich wydarzeń...

Czytaj więcej
Sztuczna choinka na zewnątrz

Sztuczna choinka na zewnątrz

Sztuczna choinka na zewnątrz może stanowić element wyjątkowej dekoracji świątecznej w przestrzeni miejskiej czy przed galerią handlową. Musi być ona przy tym odpowiedniej jakości. Wtedy nie...

Czytaj więcej
Choinka stożkowa LED

Choinka stożkowa LED

Choinka stożkowa LED to dość klasyczny, ale zawsze sprawdzony wybór, jeżeli chodzi o przestrzenie publiczne. Takie modele bardzo często zdobią rynki największych miast, zachwycając mieszkańców oraz...

Czytaj więcej
Dekoracje świąteczne zewnętrzne

Dekoracje świąteczne zewnętrzne

Dekoracje świąteczne zewnętrzne wykorzystuje się w przestrzeniach prywatnych i publicznych. W przypadku domów stanowią one efektowną oprawę, która pozwoli wyróżnić budynek na tle sąsiedztwa. W kolei...

Czytaj więcej
Choinki ekologiczne

Choinki ekologiczne

Choinki ekologiczne to temat wywołujący wiele dyskusji. Wybrać te naturalne, a może sztuczne? Pozornie może się wydawać, że te pierwsze, ale przyglądając się argumentom przemawiającym za...

Czytaj więcej