+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Świetlne ozdoby świąteczne

Świetlne ozdoby świąteczne

Świetlne ozdoby świąteczne są obecnie bardzo pożądanymi elementami opraw bożonarodzeniowych. Są one szczególnie efektowne, gdyż światła w naturalny sposób przyciągają wzrok. Dużym plusem jest to, że takie dekoracje można stosować zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Niektórzy korzystają z nich w kontekście gospodarstw domowych, a wyjątkowo często można je spotkać w przestrzeniach miejskich i galeriach handlowych. Zachęcamy do wybrania oferty Adal, także w zakresie pięknych choinek.

Spis treści
Wyjątkowe dekoracje do wnętrz galerii handlowych
Piękne dekoracje zewnętrzne
Do gospodarstw domowych
Dla centrów handlowych
W obszarach miejskich
Oferta Adal

Świetlne ozdoby świąteczne mogą wzbogacić wnętrza centrów handlowych

Coraz częściej można się spotkać z tym, że na przełomie roku wnętrza galerii handlowych zdobią świetlne ozdoby świąteczne. Wprowadzają one wyjątkowy klimat, który zachęca klientów do korzystania dłużej z takiego centrum i częstszego wracania. Najlepiej sprawdzają się w tym celu światła LED w formie sznurów oraz kurtyn. Mogą one oplatać słupy, a także zwisać swobodnie z okolic sufitu, pięknie się przy tym prezentując.

Oprawy w takich miejscach

W okresie świątecznym centra handlowe przyciągają jeszcze więcej klientów niż zwykle, gdyż wiele osób szuka prezentów dla bliskich lub korzysta z nieco swobodniejszych dni w celach rekreacyjnych. Galerie skrzętnie dbają zatem o oprawy, które umilą pobyt w takim miejscu i przyciągną kolejnych klientów. Obecnie zdjęcia widowiskowych dekoracji szybko trafiają na portale społecznościowe, zachęcając kolejnych ludzi do odwiedzenia danego centrum. Takim efektownym fragmentem oprawy wewnętrznej na pewno mogą być elementy oświetleniowe.

Jakie dekoracje wykorzystać?

Sama budowa większości galerii zdecydowanie sprzyja przygotowaniu w nich pięknych opraw. Częstym zabiegiem jest wykorzystanie sznurów z lampkami LED do przyozdobienia poręczy, kolumn i elementów konstrukcyjnych pod dachem. Świetnie sprawdzą się też większe kurtyny, które można efektownie zawiesić wzdłuż ścian, barierek lub choćby żyrandoli. Dodając do tego trochę zielonych elementów w postaci girland, wianków i choinek, można stworzyć we wnętrzu galerii handlowej oprawę, którą klienci zapamiętają na długi czas.

Efektowne świąteczne ozdoby świetlne zewnętrzne

Przeznaczone na zewnątrz ozdoby świąteczne świetlne są wyjątkowo efektowne, choć trzeba pamiętać o wybraniu odpowiednich produktów, dostosowanych do wykorzystania w takich warunkach. Zyskasz wtedy gwarancję, że przygotowanie dekoracji będzie w pełni bezpieczne, nawet przy zmiennych warunkach pogodowych. Z zachodu do Polski przybyła moda na zdobienie w ten sposób obszarów przed blokami czy domami jednorodzinnymi. Po takie ozdoby bardzo chętnie sięgają galerie handlowe, dla których dodatkowe oświetlenie przed wejściem jest przy okazji bardzo pożądanym elementem reklamowym. Wreszcie same władze miast chętnie decydują się na takie dekoracje świetlne, w przypadku często uczęszczanych ulic, placów czy specjalnych budynków publicznych.

Przed domami

W Polsce tradycja przygotowania ozdób przed terenami mieszkalnymi jest mimo wszystko dość młoda i wciąż się rozwija. Z roku na rok widać jednak rosnącą liczbę gospodarstw domowych, które decydują się na takie dekoracje zewnętrzne. Dotyczy to przede wszystkim domów, choć i w blokach zdarzają się efektowne światełka na balkonach czy, organizowane przez mieszkańców, zdobienia przedniej elewacji budynku. W przypadku obiektów jednorodzinnych zwykle istnieje naprawdę spore pole do przygotowania pięknych ozdób. Elementy oświetleniowe można wykorzystać na zewnętrznych ścianach samych domów, ale nie tylko – świetnie prezentują się choćby na drzewach, większych roślinach czy figurkach znajdujących się w ogrodach i przed głównym wejściem.

Przed galeriami handlowymi

Galerie handlowe zwracają dużą uwagę na wystrój wnętrza, lecz nie mniejszą względem tego, co dzieje się na zewnątrz. To bardzo ważne, gdyż centrum jest dzięki temu jeszcze lepiej widoczne dla przechodniów i może zainteresować osoby, które początkowo nie planowały odwiedzić takiego miejsca. Wszelkie wystające fragmenty elewacji obiektu handlowego, słupy oraz daszki są często zdobione oświetleniem LED. Oświetlić można również umiejscowione na placach przed galeriami latarnie oraz drzewa.

Choinka Gigant w galerii handlowej

W przestrzeniach miejskich

Szczególnie w dużych miastach lokalne władze decydują się na ozdobienie placów oraz najczęściej uczęszczanych ulic, a zwłaszcza deptaków. W takiej sytuacji dekoracje oświetleniowe stają się podstawowymi ozdobami. Z łatwością można nimi przyozdobić latarnie, drzewa i rośliny przy chodnikach oraz elewacje budynków publicznych. Bardzo efektownie mogą się prezentować całe kurtyny LED, umieszczone między latarniami czy nawet przy większych sygnalizatorach.

Adal oferuje nie tylko ozdoby świetlne bożonarodzeniowe

W ofercie Adal znajdziesz ozdoby świetlne bożonarodzeniowe, ale oczywiście nie jest to jedyny element naszego asortymentu. Poza oświetleniem LED zakupisz u nas wysokiej jakości choinki sztuczne, dostępne w różnych wariantach, jeżeli chodzi o stylistykę oraz same wymiary. Możesz też dobrać inne dekoracje świąteczne oraz akcesoria do przystrojenia samych drzewek. Z wykorzystaniem naszych produktów powstało w ostatnich latach wiele pamiętnych opraw z okazji Bożego Narodzenia, szczególnie w znanych galeriach handlowych w całym kraju.

Elementy oświetleniowe

W Adal oferujemy szeroki wybór dekoracji w formie produktów oświetleniowych LED. Są one podzielone według kategorii użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Znajdują się tam m.in. sznury i kurtyny LED czy węże lub sople świetlne, a więc wszelkie elementy potrzebne do wykonania wspaniałych opraw. Oprócz tego istnieje możliwość zamówienia specjalnych figur 3D, które wykonywane są z oświetlenia osadzanego na przygotowanych konstrukcjach. Mogą one nawiązywać do postaci kojarzonych ze Świętami Bożego Narodzenia.

Choinki

Podstawą naszej oferty są choinki sztuczne. Zajmujemy się ich produkcją od dawna, co gwarantuje nienaganny wygląd i naprawdę wysoką jakość wykonania takich dekoracji. Proponujemy różnorodne modele w wielu opcjach wymiarowych. To zarówno mniejsze drzewka do użytku domowego, ale i ogromne modele Giant, do popisowych opraw miejskich oraz wykorzystania w obiektach publicznych. Możesz również skorzystać z naszych akcesoriów do ozdabiania choinek, jak i dodatkowych dekoracji świątecznych, takich jak girlandy, wianki czy ozdoby świąteczne w innych kształtach.

Piękne oprawy w centrach handlowych

Asortyment Adal od lat pojawia się w oprawach świątecznych najsłynniejszych galerii handlowych w różnych miastach w kraju. Zwykle stanowią one umiejętne połączenie choinek i mniejszych ozdób z dekoracjami świetlnymi. Na przykład w środku centrum Port Łódź pojawiły się połączenia mniejszych choinek i girland, ze światłami LED oraz specjalnie przygotowanymi figurami świetlnymi. Nie zabrakło też jednak większej choinki Adal, która pojawiła się w jednym z głównych korytarzy. W Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu jedna z naszych choinek Giant stanęła na parterze, dzięki czemu była jednak widoczna choćby z balkonów na piętrze. W środku wykorzystano do tego trochę mniejszych drzewek, figury 3D renifera z saniami, a do tego liczne światła osadzone na samych elementach konstrukcyjnych budynku. Z kolei w centrum handlowym na warszawskim Placu Unii pojawiła się ogromna choinka Adal, a także mnóstwo oświetlenia LED, zdobiącego barierki w środku galerii, jak i elewację oraz drzewa przed wejściem.

Świetlne ozdoby świąteczne pięknie się prezentują i pomagają w przygotowaniu nowoczesnych dekoracji w okresie Bożego Narodzenia. Z takich produktów można korzystać nie tylko we wnętrzach, gdyż przygotowywane są również warianty bezpieczne w użytkowaniu zewnętrznym. Coraz częściej światła zdobią zatem elewacje domów, ale przede wszystkim galerie handlowe i przestrzenie miejskie. Zachęcamy do skorzystania z oferty produktów oświetleniowych oraz choinek sztucznych od Adal.Zobacz także

Figury świetlne 3D

Figury świetlne 3D

Figury świetlne 3D to nowoczesna i bardzo efektowna forma dekoracji. Mogą być przygotowane w ramach opraw świątecznych, ale nie tylko, gdyż mogą również zawierać inne motywy...

Czytaj więcej
Choinki do biura

Choinki do biura

Choinki do biura muszą spełniać nieco inne kryteria od tych, które są wybierane choćby do prywatnych domów i mieszkań. W tym przypadku pełnią one różne funkcje,...

Czytaj więcej
Nowoczesne choinki świąteczne

Nowoczesne choinki świąteczne

Nowoczesne choinki świąteczne coraz częściej przybierają formę pięknie przystrojonych sztucznych drzewek. W odróżnieniu od naturalnych odpowiedników nie trzeba ich kupować co sezon, a dzięki obecnym technologiom...

Czytaj więcej