+(48) 34 371 00 23
+(48) 698 873 749
Wróć do listy
Sztuczna choinka na pniu

Sztuczne choinki na pniu – piękne i trwałe dekoracje

Sztuczne choinki na pniu z roku na rok zyskują na popularności. Są niebanalną propozycją, która dobrze sprawdzi się w miejskiej przestrzeni, budując w niej wyjątkową bożonarodzeniową atmosferę. Nasza firma ma długoletnie doświadczenie i specjalizuje się przede wszystkim w produkcji sztucznych drzewek, które doskonale komponują się z otoczeniem. Szeroka oferta marki ADAL to ogrom możliwości dopasowania drzewka do spersonalizowanych wymagań. Sprawdź, co możemy wspólnie stworzyć.

Spis treści
Zielone drzewko na lata
Co się składa na cenę?
Dla tych, którzy cenią ekologię
Aspekty praktyczne

Poznaj zalety i orientacyjne ceny sztucznych choinek na pniu produkowanych w Koziegłowach

Jesteśmy jednym z liderów w produkcji sztucznych choinek nie tylko w Koziegłowach, gdzie zaczęła się nasza historia, ale też w całej Polsce. Zajmujemy się również ogólnie pojętą realizacją dekoracji w przestrzeni publicznej – zarówno tych bożonarodzeniowych, jak i nawiązujących do innych okoliczności. Zależy nam na tym, aby projektowane przez nas ozdoby świetnie komponowały się z otoczeniem, w którym będą się znajdowały.

Dlaczego właśnie choinka?

Doskonale wiemy, że to właśnie choinka jest elementem, który buduje ten wyczekiwany przez cały rok nastrój, stanowiąc wręcz synonim świąt Bożego Narodzenia. Właśnie dlatego zajmujemy się nie tylko produkcją tego typu drzewek, ale również ich dekorowaniem i montażem zgodnie z dostarczonymi przez Ciebie wskazówkami. Nasze projekty doskonale się sprawdzają nie tylko w przestrzeni miejskiej, czyli na miejskich placach czy rynkach, ale też w wielu innych miejscach o charakterze publicznym, jak na przykład galerie handlowe, sale konferencyjne czy hotele.

Co się składa na finalną cenę?

Zakup drzewka bożonarodzeniowego przeznaczonego do ozdabiania dużych przestrzeni publicznych nie musi się wiązać z wysokimi kosztami. W tej kwestii nasza firma nie idzie na kompromisy. Dlatego też możemy Ci zaproponować najwyższą jakość naszych produktów przy jednocześnie najniższej możliwej cenie. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki może być finalny koszt produktu, powinieneś uwzględnić między innymi takie parametry jak:

  • wielkość (wysokość drzewka),
  • rodzaj zastosowanych przy produkcji materiałów,
  • dodatkowe dekoracje,
  • światła LED.

Wnętrze pokoju ze świątecznymi ozdobami

Sztuczna choinka na wysokim pniu to inwestycja na lata dla tych, którzy cenią ekologię

Osoby decydujące się na ozdobienie przestrzeni sztuczną choinką na wysokim pniu, doceniają przede wszystkim fakt, że jest to inwestycja na lata. Jeśli nadal pamiętasz tego typu drzewka w wykonaniu sprzed kilkunastu lat i obawiasz się o to, że będzie ona wzbudzała nie najlepsze wrażenia estetyczne, u nas szybko o tym zapomnisz. W naszej ofercie znajdziesz modele choinek, których na pierwszy rzut oka nie odróżnisz od tych rosnących w pobliskim lesie. Przekonasz się też o tym, że równie dobrze się one sprawdzą w roli bożonarodzeniowej dekoracji, w żaden sposób nie ujmując świątecznej atmosferze jej ciepła i magii. W ostatnich latach na placach miast, a także w zamkniętych przestrzeniach publicznych można dostrzec, że odchodzi się od żywych, tradycyjnych drzewek świątecznych na rzecz syntetycznych, które – jak się okazuje – są dużo bardziej ekonomiczne, a także – co może nawet bardziej istotne – ekologiczne. I właśnie za tym trendem podąża nasza firma.

Dla tych, którzy cenią ekologię

Ochrona środowiska jest dla nas niezwykle istotną wartością i dzięki swoim decyzjom mamy pewność, że pozytywnie wpływamy na otaczające nas zasoby naturalne. Nie chcemy naszą pracą przyczyniać się do niszczenia planety. Dotychczas panowało przekonanie, że hodowla żywego drzewka jest bardziej ekologiczna i przyjazna środowisku niż choinka wyprodukowana z syntetycznego tworzywa. Jedna dane stanowiące podstawę tych wniosków dotyczyły zamierzchłych czasów i metod produkcji stosowanych w chińskich fabrykach. Drzewka z oznaczeniem PE (wykonane z polietylenu) bez problemu mogą zostać poddane recyklingowi. Żywe choinki są natomiast bardzo nietrwałe. Każdego roku potrzebujesz nowej. Wybierając jeden z modeli drzewek z naszej oferty, masz swój udział w działaniach proekologicznych. Już po około trzech latach od zakupu odwracasz ekologiczną rolę zakupionego drzewka na swoją korzyść w porównaniu do osób, którzy co roku ścinają jedną żywą choinkę. Jak to się dzieje?

Produkcja syntetycznego drzewka przekłada się na dwa-trzy razy większą emisję dwutlenku węgla niż w procesie uprawy żywej choinki. Można więc dostrzec, że po upływie około trzech lat sztuczne drzewko zdecydowanie wygrywa ekologiczny wyścig z tym rosnącym w lesie czy szkółce leśnej. I co ważne, może służyć jako piękna ozdoba zdecydowanie dłużej niż wspomniane trzy lata. Dodatkowo w produkcji naszych drzewek wykorzystujemy polietylen, który może zostać poddany recyklingowi i służyć przez kolejne lata.

Aspekty praktyczne

Wybierając wysokiej jakości syntetyczne drzewko świąteczne, podejmujesz nie tylko proekologiczną, ale i bardzo praktyczną decyzję. Jest to bowiem inwestycja na przynajmniej kilka kolejnych lat, zwalniająca Cię z corocznego obowiązku poszukiwania ozdób świątecznych, dzięki czemu zyskujesz nieco cennego czasu, który w tym wyjątkowym okresie możesz spędzić z najbliższymi. Zastosowanie takiego rozwiązania w dłuższej perspektywie jest bardziej ekonomiczne i wydajne. Daje to również pewność, że każdego roku będzie się mógł cieszyć tak samo piękną i gęstą choinką, która przez długi czas zachowa swój oryginalny kształt. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie modele, które mamy w swojej ofercie, posiadają certyfikaty wydane przez niezależne laboratoria amerykańskie oraz europejskie potwierdzające, że wykorzystane do ich produkcji materiały są w pełni bezpieczne. Nowoczesne syntetyczne choinki posiadają zatem szeroki wachlarz zalet:

  • są praktycznie nie do odróżnienia od żywych choinek,
  • są łatwe w przechowywaniu (modele składane),
  • nie wymagają podlewania,
  • nie wymagają przechowywania w odpowiedniej temperaturze.

A po upływie dobrych kilku lat, gdy dojdziesz do wniosku, że nadszedł czas na zmianę, możesz oddać drzewko do recyklingu.

Jeśli zatem zależy Ci na praktycznej estetyce i proekologicznej postawie, zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą. Okres przedświąteczny zbliża się bowiem wielkimi krokami. I choć teraz, kiedy myślami jesteś jeszcze na wakacjach, pierwszy śnieg wydaje się bardzo odległy, to kilka najbliższych miesięcy upłynie naprawdę szybko. Nie zwlekaj i zapoznaj się w pełną ofertą naszych ozdób świątecznych, a także z wieloma modelami sztucznych drzewek. Pamiętaj, że każdy model możemy dopasować do Twoich potrzeb, a nasze choinki wyglądają tak realistycznie, że trudno odróżnić je od żywych. Zajmujemy się kompleksową obsługą, która obejmuje całościową realizację projektu z uwzględnieniem cech charakterystycznych przestrzeni, w której chcesz stworzyć wyjątkową atmosferę. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.Zobacz także

Iluminacje świetlne budynków

Iluminacje świetlne budynków

Iluminacje świetlne budynków zdobią różne ważne obiekty państwowe oraz centra handlowe przy wyjątkowych okazjach, a szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Podkreślają one wagę takich wydarzeń...

Czytaj więcej
Produkcja choinek sztucznych

Produkcja choinek sztucznych

Produkcja choinek sztucznych to wymagające i odpowiedzialne zadanie. Każdego roku w przestrzeniach prywatnych i publicznych pojawiają się drzewka świąteczne, które mają być symbolem nadejścia tego wyjątkowego...

Czytaj więcej
Choinki sztuczne zewnętrzne

Choinki sztuczne zewnętrzne

Choinki sztuczne zewnętrzne będą świetnym wyborem dla osób, które chcą umieścić taką dekorację na świeżym powietrzu w przestrzeniach prywatnych, ale też publicznych. Musi być ona odpowiednio...

Czytaj więcej
Dekoracje świąteczne świetlne

Dekoracje świąteczne świetlne

Dekoracje świąteczne świetlne odgrywają obecnie znaczącą rolę, szczególnie w przestrzeniach publicznych. W okresie Bożego Narodzenia goszczą w obszarach miejskich i handlowych, zachwycając mieszkańców oraz klientów. Obecnie...

Czytaj więcej
Iluminacja budynku

Iluminacja budynku

Iluminacja budynku potrafi zapewnić niezwykłe wrażenia wizualne. Jest to rozwiązanie nie tylko praktyczne, wiążące się z lepszą widocznością danego obiektu, ale ma w sobie również wiele...

Czytaj więcej